Skocz do zawartości

Dryna 125 by ArczeX


ArczeX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie. Na motodwusuwowym forum napisałeś że odlałeś własnoręcznie potkowę do silnika. Chętnie posłucham jak to zrobić ,a widzę że naprawdę profesjonalna robota. Myślałem żeby podkowę założyć do normalnie jeżdżącego motocykla (wiadomo ,o poprawie osiągów nie trzeba wspominać) . Przy tym co zrobiłem teraz przy mojej wiesi jeżdżę jakieś 70 kaemha. (jeszcze nie dotarty po szlifie ) ;P Aha ,konstrukcja częściowo udana ,radziłbym usztywnić silnik w przedniej cześći (widziałem takie przeróbki) , lae nie wnioskuję że będziesz jeszcze coś zmieniał ,ponieważ masz już lakier położony ,a bez spawania się nie obejdzie. PS: wydech wymagany żeby silnik 'zdrowo' pracował ,a i tez przy lekkich modyfikacjach poprawią się osiągi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to zaraz się rozleci ! ! ! wszystko jest dobrze zamątowane ale musisz do spawać do łącznika baku z kierownicą rułke w dół i pod silnik (złoączone tak jak ma wsk.Ponieważ dodasz gazu za którymś razem i rama rozleci się w proch ! wiem co mówie bo już takie coś widziałem :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No motorynka bardzo ladnie zrobiona.

Tylko gdzie wydech ? hamulec ? Nie widze jakikch kolwiek wzmocnien ramy, co nie za bardzodobrze to wróżny. Sam wlasnie jestem na koncowym etapie budowania takiej motorynki.

 

P.S. Nie w każdej motorynce da sie poprawadzic idelanie poziomo silnika bo rama na to nie pozwala.

Honda CBR F4 99

 

http://www.cbrf4.blogspot.com - moja przygoda z motocyklem Honda CBR F4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo

 

bardzo fajna przeróbka, jak już ktoś wcześniej napisał, nie ma tu WT i silniczek wygląda na pożądnie zamontowqany ;) gratuluje owoców pracy.......tylko wsadżź może jakieś większe koła (wiem że nie za bardzo można to zrobić) bo wygląda jakby miała przefikolkowac na pierwszym lepszym wyboju :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...