Skocz do zawartości

ludzie znowu cos odwalilam


BEEMKA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie, motocyklowe tarcze sie po prostu wymienia na nowe.

Sprawdzalas przy okazji jaka jest ich grubosc po przetoczeniu ?

Minimalna mozliwa grubosc jest wybita na tarczy przez firme.

Mozliwe ze bedzie OK jezeli facet nie zdjal za duzo materialu. Jak beda za cienkie to zaczna sie krzywic od temperatury podczas hamowania i bedziesz miala pulsowanie dzwigni podczas hamowania.

Zaloze sie ze jest sporo uzywanych o dobrej jeszcze grubosci na niemieckim lub holenderskim EBay, radze zajrzec jakie sa ceny i mozliwosci.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po poprzednich wyczynach moze bys dokladniej napisala co to byla za maszynka przez ktora przepuscilas tarcze...

 

do Adam M.

wzmianki ze to facet robil na maszynie nie bylo... ja bym sie obawial w ogole co to za maszynka byla...

 

p.s.

siedzisz w Belgii, ale jezyka ojczystego nie musisz kaleczyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rety to przy okazji wyjaśniła się moja dolegliwość.... pulsacyjne hamowanie przedniego hamulca... a więc to tarczę mam krzywą... no tak nam się wydawało, ale myślałem, że to tylko złudzenie optyczne... no niieee... beema, gdy do ciebie podjadę, to i mi wyprostujesz :icon_mrgreen:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilam to na maszynie do robienia frezow nie wiem jak sie to nazywa dokladnie ale mozna na szliowac tarcze, wkladam na nia tarcze ona ma7500rpm/min i wzielam papier scierny100 i jazda ale jesli tak sie robi to trzeba tez wziac klocki wyszlifowac aby byly tez proste albo wziac nowe.

 

 

a tak na marginesie dopiero wrocilam ze szkolki i bylo wyczepiscie , wszystko prawie zrobilam, mialam problem z przejazdem przez deske i z hamowaniem gwaltownym bo za bardzo uzywalam tylni hamulec ale reszta oki

 

z tymi tarczami to wiem , ze to tak nie fachowo ale caly czas sie ucze o moje maszynce i nie tylko bo przewaznie to moj znajomy zlota raczka jest specem od BMW i wie o nich wszystko ale czasem tez zajglada mi do mojej suzi i radzi, ale wczesniej musi sie on upewnic bo nie zna sie na tych motorkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to twoj problem ja nikogo nie zmuszam i nie musze ci udowadniac a moze lepiej poslac zdjecia jeszcze abys mog zobaczyc jak to dziala,

 

wiem ze sa rozne te maszyny do frezow ja nie wiem jaki ona jest model jest duza a tarcze mozna nalozyc gdzie sa ostrza i dac troche wyzej niz normalnie do frezow i pozniej bierzesz jakis klicek o prostych scianach zawijasz o niego papier i jak ju tarcza sie kreci po prostu przykladasz do niej papier tak jakbys noz ostrzyl tylko w tedy noz dajesz z lukosa, ---jasniej ,,a moze film ci nakrecic abys widzial klatka po klatce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze sa rozne te maszyny do frezow ja nie wiem jaki ona jest model jest duza a tarcze mozna nalozyc gdzie sa ostrza i dac troche wyzej niz normalnie do frezow i pozniej bierzesz jakis klicek o prostych scianach zawijasz o niego papier i jak ju tarcza sie kreci po prostu przykladasz do niej papier tak jakbys noz ostrzyl tylko w tedy noz dajesz z lukosa, ---jasniej ,,a moze film ci nakrecic abys widzial klatka po klatce

A mogę to samo zrobić gumówką? Pytam, bo nie wiem.

 

Cały ten wątek to chyba jakaś prowokacja... :cool: Ale ubaw po pachi :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co mi to zwisa ju czy mi wiara czy nie

 

no normalnie pande jak sie nie przyczepia do plszczyzny albo , ze nie uzywam znakow interpunkcyjnych a teraz prowokacja. prowokowac to moge jak jezdze z stringusiami na wieszku :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...