Skocz do zawartości

Po pierwszym razie


orzech
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie mam za soba moja pierwsza jazde motorkiem Suzu 125 ale maja jeszcze ( na kursie) honde cb 450 i bede za jakis czas tym smigal. Jezdzi sie za... tzn super :icon_mrgreen:. Nadal pozostaje jak narazie przy swoim i na pierwszy motorek kupie sobie GS 500 jedyna sprawa nad ktora sie zastanawiam czy nie jest ona na mnie za mala no ale zobaczymy jak sie do niej przysiade :biggrin: Naprawde jestem pod wrazeniem co mozna robic na motorku i jaka to sprawia przyjemnosc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupie sobie GS 500 jedyna sprawa nad ktora sie zastanawiam czy nie jest ona na mnie za mala no ale zobaczymy jak sie do niej przysiade :icon_mrgreen: Naprawde jestem pod wrazeniem co mozna robic na motorku i jaka to sprawia przyjemnosc. Pozdrawiam

Czy nie jest mała, hmm to zależy od wzrostu, ja mam 190 i się mieściłem :biggrin:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ja tez mam tyle 189 dokladnie. To mowisz ze spokok sie jezdzi nawet takim "wyrostka" :biggrin: jak my. To dobrze bo to byl wlasnie moj najwiekrzy dylemat co do tego moto. Jeszcze zbieram kase i chce jakiegos GS w granicach 6000 kupic mysle ze juz cos dobrego mozna trafic jeszcze nie wiem gdzie go bede szukal i czy to bedzie polak ale zobaczymy.

Pozdrawiam

Edytowane przez orzech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ja tez mam tyle 189 dokladnie. To mowisz ze spokok sie jezdzi nawet takim "wyrostka" :biggrin: jak my. To dobrze bo to byl wlasnie moj najwiekrzy dylemat co do tego moto. Jeszcze zbieram kase i chce jakiegos GS w granicach 6000 kupic mysle ze juz cos dobrego mozna trafic jeszcze nie wiem gdzie go bede szukal i czy to bedzie polak ale zobaczymy.

Pozdrawiam

 

 

GS na poczatek super sprawa. Bardzo łatwo zdobyć pierwsze doswiadczenia i maszynka łatwa w opanowaniu, ale i frajdy daje sporo.

 

PS. Masz ode mnie wiadomość na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...