Skocz do zawartości

Zdałam prawko, czekam na papier


Gość Panna Nervosa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Panna Nervosa

Dobry tekst. Już cie nie lubie.

 

Gratuluje prawka.

 

Cóż - nie wszyscy musza mnie lubic i nie wszyscy pewnie lubia. Chodzilo mi jedynie o to, ze z jakims motocyklowym dresiarstwem jezdzic nie chce (zapewniam ze wole pojezdzic sama). Jesli chodzi o oferty wspolnych jazd to rozwazam jedynie te poczatkujacych jak ja :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi jedynie o to, ze z jakims motocyklowym dresiarstwem jezdzic nie chce (zapewniam ze wole pojezdzic sama). Jesli chodzi o oferty wspolnych jazd to rozwazam jedynie te poczatkujacych jak ja :wink:

 

Wynika z tego, że ex ante załozyłaś, że koledzy z 4um to dresiarze - no ładnie... :icon_mrgreen:

Wspólne jazdy mądrzej byłoby odbyć raczej z bardziej doświadczonymi motocyklistami, którzy chętnie by Cie tego i owego nauczyli (bez skojarzeń :biggrin: ), dzięki czemu Twoje szanse na przeżycie na drodze zwiekszyłyby się - no ale to tylko moje zdanie.

 

PS. Ja też lubię jeździć sam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o oferty wspolnych jazd to rozwazam jedynie te poczatkujacych jak ja :icon_mrgreen:

Prztłączam się do apelu kolegi osito. Na wspólne motocyklowe przejażdżki lepiej wybierać bardziej doświadczonych (nawet dużo bardziej) motocyklistów, ponieważ od początkujących się raczej dużo nie nauczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi jedynie o to, ze z jakims motocyklowym dresiarstwem jezdzic nie chce (zapewniam ze wole pojezdzic sama). Jesli chodzi o oferty wspolnych jazd to rozwazam jedynie te poczatkujacych jak ja :buttrock:

 

No wysokie mniemanie mamy o sobie :buttrock:

 

Tak jak koledzy mówią, jeżdżąc z kimś doświadczonym o wiele szybciej i o wiele więcej sie nauczysz :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego, że ex ante załozyłaś, że koledzy z 4um to dresiarze - no ładnie... :icon_mrgreen:

Lepiej dmuchać na zimne, niż jakby nasza Koleżanka miała się potem sparzyć i nabawić urazu do grupowych przejażdżek/wypadów.

 

Wspólne jazdy mądrzej byłoby odbyć raczej z bardziej doświadczonymi motocyklistami

To prawda - stadko neofitów może narobić niezłego bałaganu na drodze.

 

PS. Ja też lubię jeździć sam :buttrock:

Ja też.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby moznaby gdzies pojechac tylko ze:

 

1. czekam na prawko

2. nie znam was, a nie chce mi sie meczyc z ludzmi ktorzy malo mi odpowiadaja

3. ja na poczatku bede jezdzila b. ostroznie

 

 

No no gratulacje!!!! poważna sprawa, pamiętam swój egzamin - po ciszyłem się jak małe dziecko!!!

 

W dupie.... hmm może to zbyt dosadne określenie ale ważne że Ty masz z tego satysfakcje!!!

 

Co do drugiego punktu, skąd wiesz że będziesz się meczyć ?? może przeżyjesz rozkosz jaka nie była Ci do tej pory dana!!!! Moze poznasz wspaniałych ludzi bez których nie będziesz mogła żyć :icon_mrgreen: ...

 

3. Zawsze trzeba jeździć ostrożnie jak i na początku tak i na wieki :buttrock: .

 

pzdr i szerokiej drogi,

a ha gdyby co wpadaj na Tymbarka do dwóch kół. Mekki dresiarzy i stołecznych lanserów.

 

 

 

PS. Ja też lubię jeździć sam :buttrock:

A ja myślałem że do dobrej jazdy potrzeba conajmniej dwojga :D

 

Olsen jazda w grupie też jest ciekawa , lepiej przeżywać pewne rzeczy w grupie. Yupieeee :D

Edytowane przez 01kriters
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiego punktu, skąd wiesz że będziesz się meczyć ?? może przeżyjesz rozkosz jaka nie była Ci do tej pory dana!!!! Moze poznasz wspaniałych ludzi bez których nie będziesz mogła żyć :buttrock: ...

Nie ma to jak autoreklama. :icon_mrgreen: :buttrock: :D

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż - nie wszyscy musza mnie lubic i nie wszyscy pewnie lubia. Chodzilo mi jedynie o to, ze z jakims motocyklowym dresiarstwem jezdzic nie chce (zapewniam ze wole pojezdzic sama). Jesli chodzi o oferty wspolnych jazd to rozwazam jedynie te poczatkujacych jak ja :bigrazz:

 

:icon_mrgreen: :buttrock: :buttrock: :D :D :wink: :crossy:

 

lol a skąd wiesz kto jest dresiarz hmm niewiesz jak Ci powiem.

Kazdy kto sie w tym temacie sie wypowiada ba powiem wiecej 90% osób z tego forum to DRECHY!!! jezdzą w jeansach na motocyklach, w butach ADIDASKA i w skórach z pod pałacu kultury lub stadionu 10-lecia więc zapewniam Cie że nie warto z nami jeździć bo po co masz sie meczyc, wstydzić jeździj sama bo my drechy jestesmy! ja jestem dresiarzem i jestem z tego DUMNY!a zapomiałem dodać lansujemy sie po śródmieściu i nosimy złote łancuchy i branzoletki może mi ktoś powie że prawdy jej nie napisałem. Trafiłaś własnie na forum dresiarzy witamy, cchesz z nami sie zdawać i pośmigać musisz mieć dres i buty ADIDASA ewentulanie Pumy lub Reeboka!!

 

ps. potrzeba mi cierpliwości do takich d...jak ty!!!! n/c :biggrin:

Edytowane przez tra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy motocykliści to dresiarze! :icon_mrgreen: Ale ważne że wszyscy pasjonujemy się tym samym i nie ma miejsca tu na jakiś rasizm ubraniowy i kulturowy.

 

Jak lubisz jeździć sama to proszę bardzo - nikt Ci tego nie zabrania.

Ja też jestem amatorem i lubię jeździć sam, ale na poczatek wolę mieć kogoś bardziej doświadczonego przy sobie i trochę się od niego nauczyć.

Edytowane przez WaRo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Panna Nervosa

:icon_mrgreen: :buttrock: :buttrock: :D :D :wink: :crossy:

 

lol a skąd wiesz kto jest dresiarz hmm niewiesz jak Ci powiem.

Kazdy kto sie w tym temacie sie wypowiada ba powiem wiecej 90% osób z tego forum to DRECHY!!! jezdzą w jeansach na motocyklach, w butach ADIDASKA i w skórach z pod pałacu kultury lub stadionu 10-lecia więc zapewniam Cie że nie warto z nami jeździć bo po co masz sie meczyc, wstydzić jeździj sama bo my drechy jestesmy! ja jestem dresiarzem i jestem z tego DUMNY!a zapomiałem dodać lansujemy sie po śródmieściu i nosimy złote łancuchy i branzoletki może mi ktoś powie że prawdy jej nie napisałem. Trafiłaś własnie na forum dresiarzy witamy, cchesz z nami sie zdawać i pośmigać musisz mieć dres i buty ADIDASA ewentulanie Pumy lub Reeboka!!

 

ps. potrzeba mi cierpliwości do takich d...jak ty!!!! n/c :biggrin:

 

Wow - zlote lancuchy sa cudowne :bigrazz: A tak na serio to zaden rasizm. Nie uwazam by chocby 1/10 osob na tym forum byla dresami - bo was nie znam!!! Mowiac dresiarz nie mam tez na mysli ubrania a raczej sposob bycia ktory z przyslowiowym dresem mi sie kojarzy. To byl jedynie skrot myslowy. Nie chcialam nikogo kto chodzi w dresach urazic jakby co... Wiem tez ze nie musze z nikim jezdzic. Prosze sie nie denerwowac panowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...