Skocz do zawartości

Karta motorowerowa


Sloniu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! od poniedziałku chodze na kursik do ośrodka szkolenia kierowców. W piątek mam mieć egzamin teoretyczny a 18 praktyczny. Chciałem się Was zapytać co może być na takich egzaminach, na co zwracać uwage ?? dodam że egzaminator który nas uczy uwziął sie na mnie i niemam zbyt łatwego życia jak wytapetowane lalunie, które zdają razem ze mną...

z góry dzięki za wszelkie rady

 

:icon_mrgreen:

 

Do moda : prosze nie przenosić tematu jeśli to możliwe - tu zagląda więcej osób... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będziesz musiał zrobić slalom, ósemkę. Podstawy jednym słowem.

Tak jest teoretycznie. Praktycznie wygląda to trochę inaczej przynajmniej w Gdyni. Ja przed egzaminem teoretycznym dostałam książeczkę z której miałam się uczyć =P Miała może z 15-20 stron?

Przyszłam, zaliczyłam i liczyłam na to że pani powie mi kiedy mam się głosić na praktyczny.

A ona mi tylko powiedziała żebym przyniosła zdjęcie, ona wszystko wypełni i do szkoły mam iść po pieczątke.

 

Także ja właściwie dostałam kartę bez zadnej praktyki na moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szkole mogłem mieć za friko i to bez żadnego egzaminu - nawet z przepisów! tylko po co ? żeby później nic nie umieć ??... największy problem w tym że kolo sie na mnie uwziął... może najgrzeczniejszy niebyłem ale niehc zwraca uwage na wiedze a nie na moje drobne żarty :icon_mrgreen: będe zdawał na swoim moto (o ile nie obleje pisemnego w piątek ) albo jak mnie nie wypierdzieli przed czasem :icon_mrgreen: tylko prosiłbym o jakieś info dotyczące tego co i jak robić podczas tej ósemki ?? bardziej mnie interesują te sprawy jak czy włączać kierunki, czy moge balansować ciałem itp... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szkole mogłem mieć za friko i to bez żadnego egzaminu - nawet z przepisów! tylko po co ? żeby później nic nie umieć ??...
No ja miałam trochę inną sytuację bo wcześniej jeździłam już moto, z tym że nie w ruchu ulicznym. I wiedziałam jak sie zachowuje maszyna i tak dalej. =)

Jesli chodzi o technikę jazdy to poczytaj sobie tematy o przeciwskręcie, balansowaniu ciałem. A jak masz jakieś konkretniejsze pytania to myślę że mozesz napisać do Tomka Kulika :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będe zdawał na swoim moto

 

No to w czym problem? Wiesz jak wygląda ósemka? Bierz swój motorek, wio na plac i próbuj robić chociaż myśle, że powinieneś zdać ten cały "egzamin" nie siedząc nawet nigdy na moto. Pozdro :icon_mrgreen:

Edytowane przez mariuszyzfr1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto mam od 4 lat więc ósemke robie z zamkniętymi oczami więc np. tylko chodziło mi o takie "kruczki egzaminatorskie", czy nie uwalą mnie jak np nie "przytule" nóg do baku, albo jak nie włącze kierunku. Od poniedziałku mają mieć jakieś jazdy próbne ale ja wyjeżdżam na 2 tyg więc dupa... a i chciałem sie dowiedzieć jakie pi*oko mieliście pytania na egzaminie ?? jakieś trudne czy raczej proste ?

Edytowane przez DziDzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zagadam do Tomka co i jak :biggrin: to nie jest żaden egzamin w szkole tylko piszemy jutro pisemny test po tygodniowym kursie! mamy razem z osobami idącymi na prawko ! :wink: za 100 zeta :icon_mrgreen: w podpisie przecieć mam 13 lat, nie ?? i dopiero od teraz mogłem zdawać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...