Skocz do zawartości

Tłoki a zwłaszcza Meteor


Huskypower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co jest wart tłok o połowe tańszy Meteor odlewka, bo u mnie w Huski WMXie wytrzymał 10 - 15 min i dziura w tłoku :D

Przedtem miałem Mahle z zapasu (kute zdaje mi się) ale nie wiem gdzie je dostać, może ktoś zna dystrybutora? Vertex to chyba też słaby, sprawdzam jeszcze w enduro Wiseco i lata ładnie.

Jakie jeszcze tłoki do wyczynowych maszyn polecacie, bo wiem, że zaoszczędzić znaczy się dziura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vertex to chyba też słaby

Chyba nie wiesz co gadasz. Vertexy lataja w wyczynowych enduro (rowniez w moim EXC) i nic sie nie dzieje. Kiedys mialem do czynienia z tlokiem Meteor - niby w moim morocyklu nic sie nie stalo, ale mial troche dziwna charakterystyke pracy..... Bierz Vertexa i sie wcale nie zastanawiaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiesz co gadasz. Vertexy lataja w wyczynowych enduro (rowniez w moim EXC) i nic sie nie dzieje. Kiedys mialem do czynienia z tlokiem Meteor - niby w moim morocyklu nic sie nie stalo, ale mial troche dziwna charakterystyke pracy..... Bierz Vertexa i sie wcale nie zastanawiaj :D

ma na pólce starego Vertexa i jest mocno nadpalony, fakt dziury to on nie ma, ale kolo od Meteora powiada, że jakość Meteora porównywalna z Vertexem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje stronke na której są tłoki prox i mozna sprawdzic czy są do danego modelu lub napisac maila do nich, odpisują odrazu na drugi dzień , bo sam pisalem do nich.

 

http://www.motoakcesoria.com/index.php?ac=201&ci=1012

Edytowane przez endurowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prox ma dobre korby, tłoki już nie są takiej super jakości. co do Vertexa to każdy nowy ktm wyjeżdża na takim tłoku. Z tego co wyczytałem z testów to najlepiej się trzyma kuty wisesco

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...