Skocz do zawartości

Wypadek- zginęła motocyklistka (okolice Leszna)


necko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"dostała go na 18 urodziny" yamahe 600 ???

Jestem ciekawy czy to był jej 1 motocykl ,jesli tak to nie za fajnie.

Przypuszcam ,że rodzice do końca życia będa to sobie wyrzucac. Bo jeśli by jechała na 125 nawet nie zabierałaby sie za manewr wyprzedzania ,bo wiedizalaby ze nie zdaży...młodość...eh

ale podkreślam ,że tak sobie głośno myślę bo dziewczyny nie znałem.

Przykra sprawa ,całe życie przed nią było ,niech spoczywa w pokoju.A rodzinie i bliskim składam kondolencje

 

 

Mhy... i tu można sie rozpisać. Nie chcę urazić żadnej kobiety ale czy dziewczyna młodziutka mająca 19 lat jest wstanie okiełznać moto klasy 600 ale tak odrazu... np na 1 moto. Wyprzedzając ma większe możliwości ale przy szybko rosnącej prędkości trzeba mieć umiejętności. Jak moja dziewczyna wsiadła na moto na mojego gixera to wydało mi się to niemożliwe. A to ze względu na to że kobiety są delikatniejsze.

NIE UWAŻAM że moto to nie sprzęt dla kobiety, ale zastanawia mnie czy podaczas wypadku kobieta ma takie same szanse jak mężczyzna?

Współczuje rodzinie, i nie obwiniajcie rodziców... pewnie to było jej marzenie, więc sie zgodzili.

Przykre jest to że na naszych drogach coraz częściej dochodzi do wypadków z udziałem motocyklistów a co gorsza są to wypadki śmiertelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhy... i tu można sie rozpisać. Nie chcę urazić żadnej kobiety ale czy dziewczyna młodziutka mająca 19 lat jest wstanie okiełznać moto klasy 600 ale tak odrazu... np na 1 moto. Wyprzedzając ma większe możliwości ale przy szybko rosnącej prędkości trzeba mieć umiejętności. Jak moja dziewczyna wsiadła na moto na mojego gixera to wydało mi się to niemożliwe. A to ze względu na to że kobiety są delikatniejsze.

NIE UWAŻAM że moto to nie sprzęt dla kobiety, ale zastanawia mnie czy podaczas wypadku kobieta ma takie same szanse jak mężczyzna?

Współczuje rodzinie, i nie obwiniajcie rodziców... pewnie to było jej marzenie, więc sie zgodzili.

Przykre jest to że na naszych drogach coraz częściej dochodzi do wypadków z udziałem motocyklistów a co gorsza są to wypadki śmiertelne.

A czy ty w wieku 19 lat jesteś w stanie okiełznać Gixera 3/4...?? Co ma piernik do wiatraka :icon_mrgreen:

Niektórzy są stworzeni do jazdy na motocyklu, a niektórzy nie. Duża liczba ludzi od razy z góry zakłada, że by się zabiło i chawała im za to, bo nie stwarzają niebezpiecznych sytuacji.

 

Laska miała pecha... niestety pech, który zakończył się śmiercią [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechała Yamaha 600 za busem , byla z blisko, wychila sie i juz nie zdazyla cofnoc bo samochod z przeciwka rozniosł ja . Noga, reka - urwane... :icon_mrgreen:

 

Bład w technice jazdy. Jak to sie nazywa zachowanie szczególnej ostrożności to ja jestem chińczyk. Brak obycia, brak doświadczenia które przychodzi z nawiniętymi kilometrami, brak wyobraźni. Jak sie ma 19 lat i nawinięte kilka tys km (i to bez znaczenia czy samochodem czy na moto) to niestety tak to się kończy. Jest taka dziwna prawidłowość, że z reguły giną ludzie, którzy mają ok 20 lat, i przejechane tyle co kot napłakał.

Wielka szkoda, ale jak sie robi takie błedy....rodzina moze sie tylko cieszyc, ze to była osobówka a nie np. Star.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na to zdjęcie to mi sie zimno robi. W garażu stoi moje cudo, identyczne. Ostanio wracałem ze Świnoujścia. Co ludzie robią na drodze to łapska opadają. A co odwalają ze mną włącznie w taki upał, szkoda gadać. Palantów jeżdżących bez świateł zapędził bym do kopania dołów. A kierowców ciężarówek uprawiających zabawę w konwój ech....

 

Taka młoda. Za mało doświadczenia, a na dwóch kółkach uczenie sie na błędach kończy się czasem właśnie tak...

 

Kondolencje.[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co komentarze? Dla mnie wystarczającem powodem było by to, żeby choć jedna osoba po przeczytaniu tego wątku, w momencie kiedy ma coś wyprzedzić zastanowiła się, w BEZPIECZNY sposób sprawdziła, czy nic z przeciwka nie nadjeżdza i dopiero potem wykonala manewr.

To niby niewielki bład, ale jak widac na przykładzie tej biednej dziewczyny - brzemienny w skutkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam? gdzie jest napisane, że wsiadła na moto pierwszy raz, gdy dostała prawko do ręki?? skąd te kilka tyś. nawinięte? skąd wy bierzecie takie historie? nic nie wiadomo, tylko tyle, że zginęła. gdy odbierałem prawko B to miałem za sobą 3 lata doświadczenia. rok po odebraniu prawka nawinąłem 40tyś samochodem... rok to dużo. ona miała 19, może bliżej do 20, ku.wa każdy ma inną historię życia.

 

może nie zachowała ostrożności i to jest lekcja dla nas. koniec

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co komentarze? Dla mnie wystarczającem powodem było by to, żeby choć jedna osoba po przeczytaniu tego wątku, w momencie kiedy ma coś wyprzedzić zastanowiła się, w BEZPIECZNY sposób sprawdziła, czy nic z przeciwka nie nadjeżdza i dopiero potem wykonala manewr.

To niby niewielki bład, ale jak widac na przykładzie tej biednej dziewczyny - brzemienny w skutkach.

Ja po prostu proszę o pisanie ad rem a nie ad personam

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...