Skocz do zawartości

Wypadek- zginęła motocyklistka (okolice Leszna)


necko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądzę, aby rodzice motocykliści kupili dziewczynie FZ6 na pierwsze moto. Na pewno latała na czymś mniejszym wcześniej, a taka chwila nie uwagi może się zdarzyć każdemu z nas i nie mówcie mi, że tak nie jest...

 

Niech spoczywa w pokoju - nasza siostra....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po raz kolejny pisze te slowa pod smiercia KOLEJNEJ osoby:

 

zrobcie przysluge i sie pomodlcie za nia w niedziele w kosciele..

 

takie gadanie w niczym i nikomu nie pomoze, tym bardziej Agacie.

Goska

[*]

 

Też się pod tym podpisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech spoczywa w pokoju ... A do tych którzy Ją znali to czy Jej Ojciec nie był czasem organizatorem "Zlotów piekarzy-motocyklistów w Lubiatowie" ???? :biggrin: [*] [*] [*] [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym przypadku tak, ale ogolnie wiadomo , ze wieksze pojemnosci=>wieksza moc=>chec jej wyprobowania=>wieksze zagrozenie dla siebie i innych

 

Zgadzam się z Chrisem. Ja mam duże doświadczenie w ruchu drogowym (choć nie na moto) i dużo rozwagi w sobie, a i tak zdarzają mi się sytuacje, że trudno pohamować się z wykorzystaniem tego, co daje mi maszyna. Brat powiedział mi ostatnio, że motocykliści mają dwa trudne okresy - początek, kiedy umiejętności są zbyt małe i moment, kiedy zaczynają czuć się pewnie na moto. Zbyt pewnie. Do tego dochodzi jeszcze ryzyko nieopanowania moto, albo paniki. Dozowanie jest więc rozsądne. Choć nie sądzę, żeby akurat w tym przypadku zadecydował wyłącznie rodzaj moto. Raczej brak doświadczenia, albo chwila rozkojarzenia, kiedy podjechała zbyt blisko auta i musiała się daleko wychylić, żeby zobaczyć czy droga wolna do wyprzedzania. Zresztą, jak to w życiu bywa, to pewnie splot co najmniej kilku elementów, w tym być może jednak i rodzaju moto.

 

Przykre wydarzenia ... powodzenia na niebieskim szlaku [*] i oby nigdy więcej takich zdarzeń.

 

 

&REW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...