Skocz do zawartości

KAWASAKI KLX 250 - warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki chlopaki wydawalo mi sie ze to niezla okazja ale widze ze wyniosloby mnie duzo duzo wiecej niz planowalem =] powiedzcie mi lepiej jaka kasę mam szykowac na KDX w chociaz 'dobrym' stanie? wersja 'R' :]

Hehe KDX nie ma chyba wersji R. Są teraz kdxy na allegro. jeden, taki biały jest w miare tani, ale troche brzydki jest i te manetki! FUJ! A te pozostałe to są troche drogie jak na ten rok (93r. oba). Myśle, że 4000zł na KDX to dobrze wydane pieniądze :buttrock:

 

yyy czy mi się dobrze wydaje czy koledze chodziło o KLXA? :D "D" Jest daleko na klawiaturze od "L" więc pomłki nie wziąłem pod uwage.

Edytowane przez Benek14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta i wlasnie zauwazylem ze ponownie wystawil aukcje, teraz napisal w niej co jest w nim nie halo ale podejzewam ze i tak nie napisal wszystkiego :icon_mrgreen: wczoraj prawie do 3 w nocy ogladalem wszelkie oferty motocykli i stwierdzam ze poprostu nie ma niczego dla mnie :icon_mrgreen: wyglada na to ze chyba przerzuce sie na samochody czyli to co mnie w ogole nie interesuje :lapad: powiedzcie mi jeszcze ile pali Kawasaki KDX 250 i Honda CRM 250...dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh to chyba jednak zostaje przy setach w 2takcie :icon_mrgreen: chlopaki doradzcie mi co moge kupic w 4T ale nie jakies Suzuki DR tylko cos bardziej wygladem zblizone do KLX za kase do 4500 nie koniecznie w PL, czy jest mozliwosc znalezienia fajnego enduraka 4T po za granicą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A brałeś pod uwage XLR250R ?? Ostatnio jest tego całkiem sporo na allegro. Zawieszenie naprawde bardzo fajne, silnik mocny i niezawodny, małe spalanie i mieści się w wyznaczonej przez Ciebie kwocie. Ja XLRe moge polecić z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A brałeś pod uwage XLR250R ?? Ostatnio jest tego całkiem sporo na allegro. Zawieszenie naprawde bardzo fajne, silnik mocny i niezawodny, małe spalanie i mieści się w wyznaczonej przez Ciebie kwocie. Ja XLRe moge polecić z czystym sumieniem.

Pokaż mi te Hondy na allegro bo ja chyba ślepy jestem :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...