Skocz do zawartości

Monstrum


Kamil07
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

Z jednej strony można się śmiać z takich ludzi.

Z drugiej też można podziwiać za pomysł i patent.

Z trzeciej strony (moja strona) jest tak, że ktoś np. nie ma zbytnio duzo pieniędzy, marzy mu się ścigacz, lub coś innego. Rodzice nie dadzą mu kasy na np. RG lub NSR, więc zarabia sam na ogaa i go przerabia. Ma przy tym dużo frajdy sprawia mu to przyjemność i chyba to się liczy no nie ?

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony można się śmiać z takich ludzi.

Z drugiej też można podziwiać za pomysł i patent.

Z trzeciej strony (moja strona) jest tak, że ktoś np. nie ma zbytnio duzo pieniędzy, marzy mu się ścigacz, lub coś innego. Rodzice nie dadzą mu kasy na np. RG lub NSR, więc zarabia sam na ogaa i go przerabia. Ma przy tym dużo frajdy sprawia mu to przyjemność i chyba to się liczy no nie?.

 

Tak z jednej strony to jest fotomontaż co widać po tym siedzeniu z tyłu, półce z łazienki na kierownicy itp, a z drugiej to zauważyłem, że ktoś kto nie ma kasy i zarabia z trudem na ogara itp. zazwyczaj ma ten motocykl odpieprzony do tego stopnia, że wygląda jak nówka bez zbędnych pierdół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te wydechy to nie po to zeby sie miało podobać....... on jak jedzie na jednym kole to przechyla sie do tyłu na maxa i mu sie iskrzy :wink: :D a przy tym nie musi sie martwic o równowage na boki jak na jednym jedzie :buttrock: :buttrock: jeszcze tylko oklepać bak młotkiem i moto do stuntu jak sie patrzy :biggrin: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym postawił przy śmietniku to najprawdopodobniej ta nieautoryzowana konstrukcja zginła by i rozłożyła się w glebe :buttrock: bo chyba nikt by tego nie zabrał :D ludzią się w dupach poprzewracało, próbował z tego gold winga zrobić czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęt kosmos... wyobrażnia nie przeciętna... powinniśmy wspomagac takich ludzi, może wymyślą coś lepszego.... przynajmniej gość ma niepowtarzalny motor i to sie liczy, chce byc orginalny i to mu się udało.... ale ja bym takim nie jezdził.... mam kilka pomysłow na tuning... ale nie takie... wykonanie rzeczywiście słabe.... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...