Skocz do zawartości

Głupia naklejka z numerem rej.


Pimpek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Nie wiedziałem gdzie to dac ale niech bedzie przy piwie. Powiedzcie mi czy mieliscie juz kiedys taki problem ze kupiliscie samochod z innego województwa juz z naklejka na szybie z numerem rejestracyjnym?? jak zeście sie jej pozbyli?? Moj kolega własnie zrobil taki zakup i chce sie tej naklejki pozbyć w delikatny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w ogóle tego nie przylepiać :D Ja tak robie i jeszcze nigdy podczas kontroli drogowej nie miałem z tego tytułu problemów. Te nalepki to poprostu kolejny sposób urzędasów na wyciągnięcie kasy z kieszeni podatników.

To miałeś szczęście, bo niejednokrotnie policja zabiera dowód rej. A te nalepki niejednokrotnie ratują portfel, gdy ktoś ci gwiźnie table (które zapewne masz w specjalnych ramkach - wyjęcie z nich zajmuje całe 3 sek) i na nich pojedzie sobie zatankować...lub co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz i odklejasz, odchodzi bez problemu. To jest taki badziewny klej, że jak mi kiedyś w aucie szyba pękła po stłuczce, to w serwisie zamontowali nową szybę, a naklejkę odklejono ze starej i przyklejono tę samą na nowej. Czyli zasadniczo fuszerka (producenci tych naklejek powinni byli zastosować klej jednorazowy i nacięcia na naklejce, żeby pękła przy odklejaniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba ta twoja naklejka to jakaś podróbka była bo u mnie jak ją odklejałem to napisy zostały na szybie a folia od naklejki w ręku. Nawet popatrz na giełdach że jak maja "używane" szyby to naklejki nie są całe pozrywane tylko porozrywane albo w całości zostawione.

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...