Skocz do zawartości

Pierwszy motorower


Neo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mój problem polega na tym że nie wiem jaki motorower mógł bym sobie kupić. Nie mam zbyt durzych funduszy licze że moge dać tak do 600 zł. Mi najbardziej marzy się Chart ale może wy mi doradzicie jaki motorek był by dobry. :)

 

Z góry dzieki za odpowiedź :D i pozdrwaiam

Neo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz tylko 600zl ta charta nie kupisz chociaż czasem zdazają sie okazje i mozna kupic charta za te kwote ale zazwyczaj jest cos do roboty tak wiec chart odpada.

 

Ja na sam początek polecam ci JAWKE lub ogara 200 po drobnych modyfikacjach i tuningu polecisz nią w granichach 80km/h a jesli niewierzysz to podam ci link gdzie znajduje sie filmik z tym jak taka jawka tyle leci.

 

Pozdro i zycze udanego zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Wszelkiego rodzaju Romety- tu ceny są zazwyczaj niskie (do 300zł)

Nie wiem no ale motorynki to Ty chyba nie chcesz:)

U nas koleś za 400zł kupił simsona tyle, że kompletny dezel i bez papierów. Ale do pośmigania jak znalazł.

Szukaj Charta- zamiast Ogara jest na pewno lepszy.... chociaż :D

No chyba, że znajdziesz faktycznie jakiegoś lekkiego dezla :)

Chociaż czasami zdarzają się np. Suzuki RG80 tyle, że bez owiewek ale silnik chodzi. I do tego do malowania czy coś tam :icon_mrgreen:

 

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami za tą kase można znaleść sima ale raczej na to nie licz. Ja bym kupił na Twoim miejscu ogara ale nie z allegro bo tam ceny są za wysokie. Poszukaj w lokalnych gazetach itd. Dobrego ogara można kupic za 300zl . Mam znajomego co sprzedaje ogara w bdb stanie z Polskim 3 biegowym silnikiem za 200zl . Za 600zl raczej bym się nie pakował w japonie bokupisz złom. Więc ja bym kupił ogiera za 300zl a drugie 300 zostawil na paliwo i ewentualne naprawy. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...