Skocz do zawartości

Pierwszy motorower


Neo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to wogole nigdy na poczatku nie slyszalem o takim motorku jak chart ale kiedy go zobaczylem... to normalnie milosc od pierwszego spojzenia :D Wdg Chart jest lepszy od tych wszystkich simsonow i jest o wiele tanszy co jest jego wielkim + tylko w moim rejonie tych motorkow nie jest chyba za duzo i dlatego wydaje mi sie ze ceny tez beda dosc wysokie :icon_mrgreen: no ale moze znajde cos ciekawego a jak nie to jawka tez ciekawy sprzet ;)

Też na początku nie miałem pojęcia, co to jest ten cały Charta, ale parę fotek wystarczyło, żeby bardzo mi się spodobał. Cena była zachęcająca (dołożyłem do kasy z ogara 3 stówki i jest moto z kierunkami :-)). Wątpię, by ktoś miał się z nim drożyć z tego powodu, że jest rzadko spotykany - raczej z tego powodu powinien być tańszy (porównajmy choćby ceny simsonów i japończyków). Ale, ja swojego sprzedałem 2 tygodnie temu za 1000 zł (dwieście słotych do przodu :-)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Arcer z tego co mówisz to ogara sprzedałeś za 500zł ?

No nie powiem "nieeźleee".

Mi też się chart bardziej podoba od simsona :icon_mrgreen: Ale czy chart też jest taki cichy jak simson ?

Ostatnio w miasteczku widziałem charta :D Ale stał tylko na parkingu .... hehe (to było z rok temu ;) )

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcpol

Chart jest ładniejszy, tańszy w eksploatacji (części), czasami nawet szybszy od simsona (róznią się przedewszystkim stopniem sprężania mieszanki) i polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się chart bardziej podoba od simsona :icon_mrgreen: Ale czy chart też jest taki cichy jak simson ?

Ostatnio w miasteczku widziałem charta :D Ale stał tylko na parkingu .... hehe (to było z rok temu ;) )

pozdr.

 

Mi też sie bardziej podoba. :biggrin: A to czy jest taki cichy, to zależy, jak dobrze tłumik zrobisz, żeby nie walił bokiem i ew. wsadzisz w tłumik taka rurke, o której była mowa już na forum, to bedzie cichy jak simson... :eek: wiem, bo sam tak miałem swojego zrobionego, tylko że wkurzało mnie to, bo to ma chodzić jak motor a nie jak hulajnoga elektryczna. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcer z tego co mówisz to ogara sprzedałeś za 500zł ?

No nie powiem "nieeźleee".

No, dokładnie to za 470 zł, bo sprzedalem znajomemu i stargował te trzy dychy :-). Ale był w nienajgorszym stanie (fotki na Bikepics robione dwa tygodnie przed sprzedażą). No, do Charta dołożyłem kask, dlatego nie bylo żadnego targowania (ale co to za kask? Tornado z pękniętą szybką :-)), jeszcze stopka boczna (dałem za nią 4 dychy! zdzierstwo!)

 

Mi też się chart bardziej podoba od simsona :icon_mrgreen: Ale czy chart też jest taki cichy jak simson ?

Mój najpierw był cichy, potem zaczął brzęczeć, a potem znowu ucichł (uszczelniłem tłumik pattexem i "włochami" hydraulicznymi). Na pewno jest znacznie cichszy od Ogara 200, a z Simsonem buczy porównywalnie. Nie potrafię okreslić, który jest cichszy.

 

Ostatnio w miasteczku widziałem charta :D Ale stał tylko na parkingu .... hehe (to było z rok temu ;) )

pozdr.

Ja też raz widziałem Charta, na rok przed kupnem - przejechał obok mnie :-). Ale wydawał mi się wtedy taki duuuuży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja ci moge sprzedać ten sprzęcik

http://www.allegro.pl/item114319168_romet_ogar_205.html

 

Ale sie błyszczy w słoncu. :icon_mrgreen: Malowanie na pomarańczowo, stary bierz z miejsca, bo to pewnie jakieś nawiązanie do ferrari... :D A tak na powage, nie wiem Muma dokładnie gdzie te koluszki, ale jak dalej niż 100km. od Bełchatowa ( o ile dobrze pamietam, to z tamtąd ktoś chciał moto), to pewnie nikt by go nie wziął, bo zamiast kupić paliwo na dojazd dołoży sobie troche i kupi charta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy czyli a jak myślicie czy udalo by sie kupic harta za jakies 600-700 zl (moze byc po kupione po sezonie). Poniewarz nie kupuje narazie zadnego dopuki sie nie upewnie ze napewno nie znajde dobrego harta w okolicy... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy czyli a jak myślicie czy udalo by sie kupic harta za jakies 600-700 zl (moze byc po kupione po sezonie). Poniewarz nie kupuje narazie zadnego dopuki sie nie upewnie ze napewno nie znajde dobrego harta w okolicy... :D

 

 

Na pewno się da :icon_mrgreen: tylko musisz szukać ofert, Często posiadacze chartów, wszelkiego rodzaju Simsonów lub też Rometów nie znają się na cenach. I można coś tanio wyłapać.

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie tez rozejze w gratce to jest kilka ofert Charta to sa oferty najczesciej od 1000 w gore ale wszyscy pisza cena do negocjacji :icon_mrgreen: wiec mysle ze jak sie upre na tego charta to go znajde

A tak apropopo jaka najdluzsza trase zrobiliscie chartem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kupiłem, to jechałem non stop 20 km na ful gazie. Z pozostałych rekordów to: 7 km non stop na ful gazie we dwie osoby w nocy, ok. 40 km we dwie osoby po polnych drogach w dzień. Jeździłbym więcej, ale nigdy nie tankowałem pod korek. Jak pierścionki się powycierały, to już wolniej jeździłem, ale nadal robiłem długie traski (30-40 km).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie tez rozejze w gratce to jest kilka ofert Charta to sa oferty najczesciej od 1000 w gore ale wszyscy pisza cena do negocjacji :icon_biggrin: wiec mysle ze jak sie upre na tego charta to go znajde

A tak apropopo jaka najdluzsza trase zrobiliscie chartem ?

 

Na stacje zatankowac i jazda az sie benzyna skonczyła (5 litrÓW), oczywiście spoko na pełnym gazie cały czas, cylinder w charcie dośc mocno użebrowany, wiec mocno sie nie grzeje... NIe boje sie chartem daleko jeździc, bo wg. mnie on wcale nie jest awaryjny, jak wszystkjo dobrze zrobione, to sie nie psuje... :biggrin: W zeszłym roku planowałem z kumplem wyjazd motorami nad jezioro wdzydze, dosc daleko, ale sie nie udało, kto wie, może w tym roku...

 

P.S. Ktos tu pisze ciągle chart przez H, a pisze sie CHART!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stacje zatankowac i jazda az sie benzyna skonczyła (5 litrÓW), oczywiście spoko na pełnym gazie cały czas, cylinder w charcie dośc mocno użebrowany, wiec mocno sie nie grzeje... NIe boje sie chartem daleko jeździc, bo wg. mnie on wcale nie jest awaryjny, jak wszystkjo dobrze zrobione, to sie nie psuje... :biggrin: W zeszłym roku planowałem z kumplem wyjazd motorami nad jezioro wdzydze, dosc daleko, ale sie nie udało, kto wie, może w tym roku...

 

P.S. Ktos tu pisze ciągle chart przez H, a pisze sie CHART!

 

No wlasnie wiekszosc ludzi uwaza charta za bardzo awaryjny motor a z tego co slysze z opin "chartowcow" jest on wytrzymaly i nie az tak awaryjny... Nawet jak mi sie nie uda kupic charta to i tak bedzie on moim ulubionym motorkiem

CHARTY GÓRĄ :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co mówią, ze jest awaryjny, to albo nigdy nie mieli z nim styczności i słyszeli gdzies cos od znajomych, którzy w zapadłej wsi mieli totalna padline, albo w ogóle mówia cos o czym nie maja bladego pojecia... ktos nie wierzy, ze chart nie jest awaryjny, to niech sobie kupi a sie o tym przekona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...