Skocz do zawartości

Darmocha


Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie o mapce pisałem o naklejkach Ferrari ;)

 

O powiem wam jescze że kiedyś sobie zamówiełm prospekt Renault na ich stronie dokładnie pod tym linkiem LINK I prospekt przyszedł. Najpierw wybieracie model, potem zaznaczacie "otrzymać prospekt" i dajecie swoje dane :banghead:

 

Znam miejsca w których dają rarytasy ale to wiecie powiedziałbym wam za parenaście browarków bezalkocholowych :biggrin: :banghead: :banghead:

Edytowane przez tomb2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia znajomych wiem, że producenci snowboardowi np. burton po wysłaniu majla z prośba o naklejki chętnie przysyałają ;) znajomy już 3 krotnie to zrobił i nawet czapeczke mu przesłali :banghead: Oczywiście trzeba prosto do producenta pisać a nie do dilera z polski.

 

Może troche nie motocyklowe ale jak ktoś chce mieć takie gratisy za darmo to dobra sprawa:)

Edytowane przez jokoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dam troche adresów:

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

http://www.debica.com.pl/kontakt.xml?/lang...91-501870-34987

http://www.conti-online.com/generator/www/...contact_en.html

http://www.noswizard.com/contact_us.php?os...3c4fb3745d3c23e

 

Jestem chyba za dobry ;)

A znalazłem takie coś na pewnym forum LINK

Tyle że ja z tego nie korzystałem, ale warto przeczytać :banghead:

 

Dawać mi pare browarów "bezalkocholowych prawie" :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemiecki wzór:

TEMAT WERBEKLEBER

 

Sehr geehrte Damen und Herren,

ich fahre seit neuem einen Roller und möchte ihn gerne optisch verschönern, besteht also die Möglichkeit mir ein paar Werbekleber ihrer Firma zu schicken, welche ich als Zierde und natürlich als Werbung verwenden kann? PS: Am besten wäre, wenn ich die Werbeaufkleber gratis beziehen könnte.

 

Adresse:

T W Ó J A D R E S

 

Beste Grüße und vielen Dank,

 

 

Wzór maila po angielsku:

TEMAT MAILA ASK FOR STICKERS

 

Lady's and Gentlemen,

May I request for a few stickers with different sizes and forms from your firm which I need for my new motorcycle. I know that this firm is noted for its good products and that I'm an avid fan of it. Hoping that you'll give this request your kind attention for which I shall be very grateful.

 

My adress is:

T W Ó J A D R E S

 

Thanks and best regards!

 

Adresy chyba każdy łatwo może znalezc, wystarczy wejsc na jakąś stronkę ;)

 

Źródło: www.skutery-tuning.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ale ja wam radze napisać nowe szablony, te co podał Qóba są już oklepane i firmy nie chca na nie czesto wysyłać sprawdziłem to z kolegą. On pisał tymi co quba a ja swoimi i mi przysłali a niemu nie wszyscy ;) a wiec dobrze radze nowe szablony ale podobne w sensie do tych co podał Qóba

Edytowane przez tomb2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...