Skocz do zawartości

WYJAZD NAD śNIADRWY 7,8,9 LIPIEC


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawy w robocie poukładały się na tyle że moge się wyrwać z Wami. :icon_mrgreen:

 

Czytając posty nakręciłem się na wyjazd o ile nie będziecie mieli nic przeciwko :buttrock:

....................................................

 

Barył Napisano Wczoraj, 11:22

Posłuchajcie gadałem z Wojtasikiem i ustawiliśmy się na 95% w czwartek po południu po robocie kogoś jeszcze kręci ten termin ????

Zawsze to dzień do przodu i można pokręcić się po mazurach crossy.gif a nie tylko flesje.gif flesje.gif pobalować icon_mrgreen.gif

 

Ja bym się pisał....

 

 

Pozdrawiam.....

Edytowane przez grzegorzR1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To złapcie dobrą miejscówkę, robi się zajebiście :icon_mrgreen: ja już chcę jechać! Myślę, że na miejscubędzie:.... Doooo PIEKŁAAAAAAAA!!!

Ac propos grupy piątkowej to może zróbmy tak, że ludziska z Warszawy spotkają się pod Boldorem o 16.30 - 17.00, a potem pojedziemy grupą do Jabłonnej? Może tak być? Głupotą było by jechać tym z Jabłonnej do Wawy i spowrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawy w robocie poukładały się na tyle że moge się wyrwać z Wami. :D

 

Czytając posty nakręciłem się na wyjazd o ile nie będziecie mieli nic przeciwko :wink:

....................................................

 

Ja bym się pisał....

Pozdrawiam.....

...no jakie przeciwko...? :crossy: ...im nas wiecej tym lepiej... :bigrazz: :D

...a tak poza tym to :buttrock: ...hehe... Baryl, jesli Grzegorz smiga z nami w czwartek... to nie ma bata... montuj do virowy NOS'a, SRAD'a i jeszcze jakies inne magiczne trzy- i czteroliterowe wynalazki :biggrin: ...aha no i spadochron... bo mamy sie zatrzymac... na mazurach :buttrock:

 

To złapcie dobrą miejscówkę, robi się zajebiście :icon_mrgreen: ja już chcę jechać! Myślę, że na miejscubędzie:.... Doooo PIEKŁAAAAAAAA!!!

Loluch... no miejscowka juz jest... patrz post nr 1 :bigrazz:

 

pozdr,

w

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznałam się w końcu z niniejszym tematem, bo Pietra już mnie na ten wyjazd namawiał, ale ja nie bardzo wiedziałam w czym rzecz.

 

I co ja najlepszego zrobiłam!!!???

 

Kiedy już wiem co to się kręci, to rozterka ogarnia mnie coraz większa... bo robotkę naukową mam w domu i to niezmirnie ważną życiowo... a tu taka impreza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy już wiem co to się kręci, to rozterka ogarnia mnie coraz większa... bo robotkę naukową mam w domu i to niezmirnie ważną życiowo... a tu taka impreza...

 

Już Ci mówiłem, weź książki do kufra :icon_biggrin:

Nawet jak nie zajrzysz, to będziesz sie dobrze czuła, że je masz (a nuż Cię najdzie ochota, na książki rzecz jasna) :cool:

 

Pozdrowienia dla ekipy, którą spotkałem wczoraj w Raszynie ;) Moto już zaparkowane, czeka na wyjazd! Ja na piątek wezmę urlop. Mógłbym więc ruszyć w czwartek, ale... dopiero mocnym popołudniem. Urwać się z pracy przed czasem bym mógł, tak o 16:30, ale to i tak by wszystko trochę zajęło. O której planuje się wyjazd czwartkowy?

 

pozdr

LYsY

 

EDIT: kto ma 1 wolne miejsce w namiocie?? Bo inaczej będę musiał spać w kufrze :banghead:

Edytowane przez LYsY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtasik! Trójmiejska wycieczka w tym tygodniu wypadła, więc jadę z Wami.

A na tą niespodziankę, przed którą ostrzegasz (!), to nie wiem czy się cieszyć czy bać...

 

...aha, no i jeśli będziecie jechać w tempie przelotowym na poziomie er-jedyny i Twojego wistromka, to ja dojadę pewnie ok dwa dni później.. hehe :icon_biggrin: No chyba, że Barył na mnie zaczeka i razem sobie śmigniemy żółwim tempem.

 

pozdro i do czwartq

czekam na dokładne wytyczne co to miejsca i czasu odprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...aha, no i jeśli będziecie jechać w tempie przelotowym na poziomie er-jedyny i Twojego wistromka, to ja dojadę pewnie ok dwa dni później.. hehe :) No chyba, że Barył na mnie zaczeka i razem sobie śmigniemy żółwim tempem.

 

 

TYLKO NIE ŻÓŁWIM :clap: :clap: :eek: a easy raiderowym :icon_biggrin: nie takie sprzęty wciągało się nosem :clap: :cool: wystartujemy razem, Bandit jedzie z Niunią więc nie będzie szalał a możemy się gdzieś spotkać na miejscu zresztą spokoko na Ciebie Maryś zawsze poczekam :clap:

 

I co ja najlepszego zrobiłam!!!???

 

Kiedy już wiem co to się kręci, to rozterka ogarnia mnie coraz większa... bo robotkę naukową mam w domu i to niezmirnie ważną życiowo... a tu taka impreza...

 

Spoko Spoko nie samymi książkami człowiek żyje nad ranem w sobotę będziesz miała mnóstwo ciekawych skacowanych typów do badania a pamiętaj że praktyka to podstawa - ja już apapu nie kupie ;) pozatym jestem pewien że wasza dwójka dużo wniesie do obozowego życia :banghead: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Spoko nie samymi książkami człowiek żyje nad ranem w sobotę będziesz miała mnóstwo ciekawych skacowanych typów do badania a pamiętaj że praktyka to podstawa - ja już apapu nie kupie :clap: pozatym jestem pewien że wasza dwójka dużo wniesie do obozowego życia :cool: :banghead:

 

No tak... ja to jeszcze mogłabym coś wnieść ;) :clap: :icon_biggrin: ... ale Pietra to już właściwie nie ma co pokazać :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale Pietra to już właściwie nie ma co pokazać :banghead:

 

Może pokaże duszę romantyka? :icon_biggrin: :cool:

 

Kto ma zbędny śpiwór i karimatę i miejsce w namiocie? Pożyczę/wynajmę za piwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...