Skocz do zawartości

WYJAZD NAD śNIADRWY 7,8,9 LIPIEC


Rekomendowane odpowiedzi

 

Kto ma zbędny śpiwór i karimatę i miejsce w namiocie? Pożyczę/wynajmę za piwo :cool:

 

 

Znalazloby sie u mnie, niestety czy bede jechal nad Sniardwy okaze sie dopiero pod koniec tygodnia, tak wiec nie obiecuje :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ja to bym chętnie pojechał ale niestety bedzie to nie możliwe z dwóch powodów /.// raz. Moja miłość leczy się u Pipcyka i do 7 lipca napewno sie nie wyleczy a po drugie nie dostane wolnego w robocie :clap: ale wypijcie moje ZDRÓWKO !! bo mam urodziny 6 lipca !! :cool: :clap: ;) :icon_biggrin: :banghead:

 

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie wysępiłam urlop na piątek, więc jak wszystko dobrze pójdzie to dotrę w czwartek wieczorem. To będzie moja pierwsza samotna trasa więc trzymajta kciuki :icon_biggrin: ...

 

PS. kto da się namówić na krótki spływik Krutynią? Zostawia się moto np. w Ukcie, zawożą nad busem w górę rzeki i spływa się z powrotem parę godzinek (naprawdę lajtowo, można w ogóle nie wiosłować tylko się opalać) i dopływa do miejsca startu. Fajna sprawa a kosztuje jakieś grosze - typu 20pln od łebka.

Edytowane przez oleska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

:icon_mrgreen: ...zeby nie bylo nieporozumien... ninejszym oglaszam sie kierownikiem grupy o roboczym kryptonimie 'ostatni czwartek tygodnia' ...i ja bede koordynatorem w sprawie akcji 'popoludniowo-wieczorny spacer nad jezioro' :(

...no wiec jako samozwanczy despota teraz sluchac bo ...oglaszam co nastepuje:

czas: 06.07.2006 g.18:00

miejsce: stacja benzynowa (chyba orlen) tuz za obwodnica radzyminska, po prawej stronie (lecac od warszawy)

cel: mazury

trasa: start ~radzymin (przed wybudowaniem obwodnicy zwany tez 'radze_omin' :-) ) -> wyszkow -> ostrow mazowiecka -> sniadowo (droga nr 677) -> lomza -> kisielnica -> pisz -> ...a dalej to juz niespodzianka ;)

 

...gwoli uscislenia, jak na razie odnotowano, w skladzie eskadry 'ostatni czwartek tygodnia' nastepujace jednostki (grupowanie wg moto):

- ja

- Baryl

- Mla + Niunia

- GrzegorzR1

- LYsY

- Maryś (ew. +1)

- Oleska

...powyzsza lista jest mi potrzeba w celach logistycznych, wiec prosze potwierdzanie/zglaszanie/wykreslanie kandydatur (na PW... albo na wiesniaka - nr 501-202-905)

 

Wstępnie wysępiłam urlop na piątek, więc jak wszystko dobrze pójdzie to dotrę w czwartek wieczorem. To będzie moja pierwsza samotna trasa więc trzymajta kciuki
Oleska... niestety musze zaoponowac (aczkolwiek wulkanizatorem nie jestem...:-) ) - nie zrobisz tej trasy sama... jedziemy wszyscy razem i nie ma gadania...
PS. kto da się namówić na krótki spływik Krutynią? Zostawia się moto np. w Ukcie, zawożą nad busem w górę rzeki i spływa się z powrotem parę godzinek (naprawdę lajtowo, można w ogóle nie wiosłować tylko się opalać) i dopływa do miejsca startu. Fajna sprawa a kosztuje jakieś grosze - typu 20pln od łebka.
...generalnie ja jestem za... ale... please, define parę godzinek ...3-4... czy moze 6-8?... bo jak te 6-8 to ja pass... a tak na szybko znalazlem np. http://www.kajaki.info.pl/weekend.html i mysle ze opcje nr 1, 6, 7 sa realne ...(nr 4 sie nie nadaje bo to wiekszosc po jeziorze i trzeba machac gitara... znaczy sie wioslem :-) ...aha... bo po rzece tez jednak trzeba wioslowac... chodzi o sterownosc czy jakies takie pierdoly ;) ) ...no i kwestia kiedy?... czy to ma sie odbyc w piatek (czyli tylko dla grupy 'ostatni czwartek tygodnia')... czy moze w sobote dla calego pospólstwa... a co za tym idzie pewnie przydalaby sie jakas rezerwacja albo cus... no coz... zalozenia do analizy masz... ni mniej ni wiecej... Oleska - zostalas wlasnie mianowana kierownikiem projektu 'Kajak' ...gratuluje ;) ...dzialaj i informuj nas na biezaco :-)

 

Kto ma zbędny śpiwór i karimatę i miejsce w namiocie?
...to co Ty popakowales w te swoje przepastne kufry? :|
Pożyczę/wynajmę za piwo
...no chyba juz wiem... :-)

a tak naprawde ja moge Ci pozyczyc namiot (3 os.) i karimate (troche przechodzona...ale jeszcze w jednym kawalku :-) )... tyle ze namiot (wymary: walec o H=70 cm i r=20 cm) bedziesz musial wziac do siebie na moto... ja, z uwagi na brak zgloszen :icon_mrgreen: od mlodych, atrakcyjnych i ...odwaznych dziewczat, biore w celach testowych (przed rumunia) moj nowy, maly domek... i w nim Cie niestety nie przezimuje bo to jest namiot poltorejosobowy.

 

A na tą niespodziankę, przed którą ostrzegasz (!), to nie wiem czy się cieszyć czy bać...
...bac! :)
...aha, no i jeśli będziecie jechać w tempie przelotowym na poziomie er-jedyny i Twojego wistromka, to ja dojadę pewnie ok dwa dni później.. hehe No chyba, że Barył na mnie zaczeka i razem sobie śmigniemy żółwim tempem.
...po pierwsze primo to nie wistromka :icon_mrgreen: , tylko duzego, czarnego V_Strom'a :)

...po drugie primo... montuj NOS'a... Baryl powie Ci jak :-)

...a tak 'for real' jedziemy grupa... wiec predkosc dyktowana jest przez najslabszego sprzeta i/lub najmniej wprawnego rajdera... ewentualnie w miejscu zbiorki badz w trakcie przelotu dokonamy przegrupowania na zwiadowcow oraz glowny trzon najezdzcow ziem mazurskich :-)

 

ps.

Ja tu świerzak jestem więc tak nieśmiało zapytam: jest jakaś grupa planująca wyjazd w sobotę rano ?
Pastec -> JoasiaDH wspominala ze planuje dotrzec w sobote, skontaktuj sie z nia

 

ale wypijcie moje ZDRÓWKO !! bo mam urodziny 6 lipca !!
...zalatwione :icon_mrgreen:

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kajaków to myślałam o jakimś krótkim wypadziku - 3-4 godz., coby się nie umęczyć tylko raczej pomoczyć nogi na zewnątrz kajaka leniwie sterując...Myślę o wyskoczeniu w piątek, bo obawiam się,że w sobotę po piątkowej imprezie ( kiedy już nas będzie cała zgraja ) trudno będzie wsiąść na moto. No chyba, że zaraz zaczną wrzeszczeć, że też chcą - a jak chcą to niech się tu wypowiedzą, oblukam opcje kajakowe i zastanowie się...bo jeśli będzie chętna duża grupa na sobotę, to rzeczywiście coś mogę zarezerwować.

 

ps. Wojtasik,widziałeś jak jeżdżę , myślę, że dla dobra ogółu powinnam jechać sama. Trasę znam więc sobie poradzę.Pewnie, że w grupie jeździ mi się lepiej, ale nie chcę ,żeby kotoś potem miał pretensje, że za wolno.... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Wojtasik,widziałeś jak jeżdżę , myślę, że dla dobra ogółu powinnam jechać sama. Trasę znam więc sobie poradzę.Pewnie, że w grupie jeździ mi się lepiej, ale nie chcę ,żeby kotoś potem miał pretensje, że za wolno.... ;)

 

 

Wojtasik dobrze prawi wszyscy to wszyscy ;) a kto nie jest z nami ten przeciwko nam :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: więc proszę bez zbędnej kokieterii stawić się na stacji o 18 :icon_mrgreen:

 

GERARD weźmiesz do samochodu obiecane namioty ???

 

pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtasik dobrze prawi wszyscy to wszyscy :icon_mrgreen: a kto nie jest z nami ten przeciwko nam :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: więc proszę bez zbędnej kokieterii stawić się na stacji o 18 :icon_mrgreen:

 

Dokładnie jestem tego samego zdania co Barył ;) w konicu to ma być wycieczka a nie zawody sprinterskie ;)

 

 

Pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...gwoli uscislenia, jak na razie odnotowano, w skladzie eskadry 'ostatni czwartek tygodnia' nastepujace jednostki (grupowanie wg moto):

- ja

- Baryl

- Mla + Niunia

- GrzegorzR1

- LYsY

- Maryś (ew. +1)

- Oleska

...powyzsza lista jest mi potrzeba w celach logistycznych, wiec prosze potwierdzanie/zglaszanie/wykreslanie kandydatur (na PW... albo na wiesniaka - nr 501-202-905)

 

Heja:))

Niunia i Bandit zameldują się grzecznie w czwartek o 18.00 w umówionym miejscu..... :icon_mrgreen: ;)

Buźka :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

 

 

 

Co do kajaków to myślałam o jakimś krótkim wypadziku - 3-4 godz., coby się nie umęczyć tylko raczej pomoczyć nogi na zewnątrz kajaka leniwie sterując...Myślę o wyskoczeniu w piątek, bo obawiam się,że w sobotę po piątkowej imprezie ( kiedy już nas będzie cała zgraja ) trudno będzie wsiąść na moto. No chyba, że zaraz zaczną wrzeszczeć, że też chcą - a jak chcą to niech się tu wypowiedzą, oblukam opcje kajakowe i zastanowie się...bo jeśli będzie chętna duża grupa na sobotę, to rzeczywiście coś mogę zarezerwować.

 

ps. Wojtasik,widziałeś jak jeżdżę , myślę, że dla dobra ogółu powinnam jechać sama. Trasę znam więc sobie poradzę.Pewnie, że w grupie jeździ mi się lepiej, ale nie chcę ,żeby kotoś potem miał pretensje, że za wolno.... :)

 

Oleska,

Niunia + Bandit piszą się na kajaki :) , w sprawie terminu, nam jest wszystko jedno, dostosujemy się do reszty zainteresowanych :icon_mrgreen: ;)

 

Buźka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Wojtasik,widziałeś jak jeżdżę , myślę, że dla dobra ogółu powinnam jechać sama. Trasę znam więc sobie poradzę.Pewnie, że w grupie jeździ mi się lepiej, ale nie chcę ,żeby kotoś potem miał pretensje, że za wolno.... :icon_mrgreen:

...CZYTAC NIE UMI?? :icon_mrgreen: :

Oleska... niestety musze zaoponowac (aczkolwiek wulkanizatorem nie jestem...:-) ) - nie zrobisz tej trasy sama... jedziemy wszyscy razem i nie ma gadania...

:icon_mrgreen:

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Oleśka, proponuje swoje towarzystwo w podróży, jako że mamy identyczne tempo, no i stęskniłam się za jazdą w burzę z Tobą :icon_mrgreen:

Więc jakby co to daj tylko znać ktorego wyjeżdżasz a ja ewentualnie pokombinuję z urlopen, lub zdezerteruję z roboty. Mapki standardowo mam i znam azymut miejsca docelowego. A zamierzałam dojechać sama z tego samego powodu co i Ty, nie opóźniać grupy, podelektować się mijaną przyrodą i wyłapać wszystkie muchy w okolicy, bo szybki w dalszym ciągu nie mam.

Pozdrawiam,

Aśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Oleśka, proponuje swoje towarzystwo w podróży, jako że mamy identyczne tempo, no i stęskniłam się za jazdą w burzę z Tobą :icon_mrgreen:

Joaśka, wyjazd w świętokrzyskie obudził we mnie małego ( na razie) demona i zasmakowałam w prędkości...Zamykam oczy i gonię za grupą... :icon_mrgreen: . Wyjeżdżamy w czwartek o 18.00 - jak wyżej wspomniano :icon_mrgreen:

Edytowane przez oleska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ja nawet gdybym mogła pojechać w czwartek, to i tak nie mam się z kim zabrać, bo mój Pan i Władca gdzieś w Polsce będzie...

 

Hiehiehie. Mój motocykl jest dwuosobowy :icon_mrgreen: i stoi u Was. Ergo... :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Tylko kto mi wówczas weźmie namiot :)

 

Nie mam sprzętu campingowego bo wszystko mi wywiózł brat do GB, zorientowałem się dopiero w domu. Dlatego nic nie mam. Wojtas, chętnie pożyczę tą trójkę ale jesli Złota będzie chciała jechać, muszę ją komuś wrzucić na plecy ;)

 

Oleska, piszę się na kajaki. Jestem ratownikiem :icon_mrgreen: (serio ;) )

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...