Skocz do zawartości

DUCATI 749s - coś dziwne


Pitu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę się tu bawić w detektywa, czy oskarżać niewinnych ludzi, ale czy nie wydaje wam się dziwne:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=111156140

Bo na motocykl szykowany na tor, to mnie on raczej nie wygląda :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto mi powie dlaczego moto z 2005r straciło prawo do rejestracji?

Może niekoniecznie z tym motocyklem jest coś nie tak. Pracuję pośrednio przy montażu samochodów. Przy uruchamianiu produkcji nowego modelu kilkadziesiąt pierwszych sztuk nie ma prawa do poruszania się po drogach publicznych, nie da się ich zarejestrować. Jeżdżą po zakładzie i po jakimś czasie są złomowane. Później w czasie produkcji też powstają egzemplarze do testów.

Może to taka sztuka

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to widziałem, nawet zarzuciłem likniem w temacie pozdro600 (szuka czegos na tor) zanim zobaczyłem ten temat ;)

 

Szukam 125ki za podobne pieniądze hehe, wystarczy zmienic rame i masz Duke :lapad:

Da się jakoś sprawdzic czy kradziona?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie jestem po rozmowie z kolesiem :lapad:

"Motocykl został przywieziony jako "pokradzieżowy" z Włoch, na części " - tak mi koleś powiedział.

Hm... Zastanawiam się jakby sprawdzic czy to kradziony czy nie... Macie jakieś pomysły ?

 

Za tą kase to bym kupił, żeby sobie nawet w garażu postawic i oglądac ;) Hehe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie jestem po rozmowie z kolesiem :lapad:

"Motocykl został przywieziony jako "pokradzieżowy" z Włoch, na części " - tak mi koleś powiedział.

Hm... Zastanawiam się jakby sprawdzic czy to kradziony czy nie... Macie jakieś pomysły ?

 

Za tą kase to bym kupił, żeby sobie nawet w garażu postawic i oglądac ;) Hehe :P

 

pokradziezowy to on jest na pewno tylko kto go ukradł ten co go sprzedaje czy ten od kogo go sprzedający kupił.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...