Skocz do zawartości

Jak nas widza posiadacze syfow;-)


MOC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oraz dlatego, że wielu frustratów w głębi duszy bardzo chciałoby móc poczuć wiatr we włosach w słoneczny, letni dzień i boli ich, że nie mogą sobie pozwolić na zakup porządnego motocykla - zwłaszcza jeżeli dla zakupu katamarana zadłużyli się na poczet przyszłej emerytury i teraz grzecznie spłacają raty, odejmując sobie (i rodzinie) od ust. :banghead: Poza tym zazdroszczą nam, że ich objeżdżamy, jak chcemy. :icon_mrgreen:

 

wyjatkowo dziecinne podejscie, ale wiem ze sie w tym momencie po prostu zbijasz :banghead:

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kontrowersje budzi pościg za motocyklem. Czasem niezdrowa ambicja i zajadłość policjanta może sprowokować do szybszej i naprawdę niebezpiecznej jazdy. To troche jak strzelanie do przestępcy, który ma tłum w tle i vice versa. Niepotrzebne tworzenie zagrożenia. Jeżeli można jakoś uratować czyjeś życie chronić je to należy mieć to właśnie za priorytet.

Edytowane przez Nikodem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kontrowersje budzi pościg za motocyklem.

 

Hmm..a nie uważąsz, ze gdyby policja nie wszczęła by poscigu za motocyklistami, to oni czuli by sie bezkarni? "Bo i tak mnie nie zatrzymaja to będe łamać przepisy" Za złamanie przepisów ruchu drogowego nalezy sie motocklistom tak samo kara jak i posiadaczom aut, czy innych srodków lokomocji!!

Po za tym...nie powinno sie uciekać przed policją :banghead: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat:

mnie szokuja motocykliscie przed wjazdem na autostrade.

Widzilem kiedys przed A4 jak gosciu za bramkami przy kiblu zapinal sobie jakas linke do szyi...

co sie okazalo ( wytlumaczyl mi znajomy motocyklista)

przypinaja sie zeby byc trupem na miejscu wrazie w...

 

 

 

 

 

 

pirwsze słysze że tak robią motocykliści al jeśli takto jacyś kąpletni debile

 

 

 

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&...--------------- zapraszam

 

 

i ziomek z chrzanowa :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat:

mnie szokuja motocykliscie przed wjazdem na autostrade.

Widzilem kiedys przed A4 jak gosciu za bramkami przy kiblu zapinal sobie jakas linke do szyi...

co sie okazalo ( wytlumaczyl mi znajomy motocyklista)

przypinaja sie zeby byc trupem na miejscu wrazie w...

pirwsze słysze że tak robią motocykliści al jeśli takto jacyś kąpletni debile

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&...--------------- zapraszam

i ziomek z chrzanowa ;)

 

 

:lapad: o co chodzi w tej wypowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, może się mylę i goście, którzy coś takiego piszą posłali już do piachu kilkunastu złych ludzi i to jest po prostu ich metoda BUHHAAAHHAAAHHAHA :lapad:

No przecież! Był taki film "Liberator" - "Mściciel na Harleyu" czy cuś takiego w stylu Strażnika Texasu. Kolo jeździł na HD i zabijał złych ludzi ;)

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież! Był taki film "Liberator" - "Mściciel na Harleyu" czy cuś takiego w stylu Strażnika Texasu. Kolo jeździł na HD i zabijał złych ludzi :buttrock:

 

 

czy nie chodzi o renegata? :banghead:

 

http://ia.imdb.com/media/imdb/01/I/98/52/68m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak :buttrock: !!! To w oryginale był Liberator chyba... ale o to chodzi :banghead:

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w oryginale był Liberator chyba...

 

Chyba nie :banghead:

 

 

A własciciele syfów postrzegają motocyklistów dokładnie tak samo jak cała reszta społeczeństwa. Zresztą fani 4x4 też są w jakiś tam sposób (niekoniecznie pozytywny) postrzegani przez ludzi nie bedących w klimacie. Moim zdaniem nie ma co się przejmować. Zwłaszcza, że "nasi" sprostowali tą plotkę o linkach wiązanych do kierownicy :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie :banghead:

A własciciele syfów postrzegają motocyklistów dokładnie tak samo jak cała reszta społeczeństwa. Zresztą fani 4x4 też są w jakiś tam sposób (niekoniecznie pozytywny) postrzegani przez ludzi nie bedących w klimacie. Moim zdaniem nie ma co się przejmować. Zwłaszcza, że "nasi" sprostowali tą plotkę o linkach wiązanych do kierownicy :buttrock:

Nie ważne. Grunt, że ustaliliśmy o jaki film chodziło :) Nie byłej specjalnym fanem tej producji, to chyba mogę nie pamiętać. Liberator to był z Seagalem, nie? Sorry za pomyłkę :banghead:

 

Motocykliści to ludzi z pasją, czyli nastawieni na coś innego niż reszta społeczeństwa (przeżyć do 1-go i na****bać się w weekend). Tak samo rowerzyści, paralotniarze, paintballowcy, bractwa rycerskie itp.

Wszyscy oni w odbiorze społecznym to lekkie świry, a jak do tego dojdzie mniej lub bardziej uświadomiona zawiść czy zazdrość to już mamy krok do mniej lub bardziej uświadomionej wrogości.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...