Skocz do zawartości

Uszczelniacze zawiechy w DT


krzysiek_1234
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesć. Mam taki problemik, chodzi o to, że w mojej dt nie ma gumowych osłon na amorki z przodu, i na uszczelniacze mi leci syf. No to ja go postanowiłem usunąć tak jak mi kumpel mówił, czyli kawałkiem cienkiego plastiku przejechac tam gdzie jest brod. I gdy to zrobiłem w czasie jazdy wypływa mi olej za uszczelnacza :wink: . Co mam zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche głupie pytanie masz dwie mozliwości;

-albo wymienić uszcelniacz

-albo poczekać aż wyleci wszystek olej

Mi W RG leciało i nie kupiłem uszcelniacza bo nie mogłem dostać tylko poczekałem az wyleci i jeżdze dalej

POZDR

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiem że troszke głupie pytanko zadałem ale nie o to mi chodziło ;) . Chce kupic te oto uszczelniacze http://www.sklep.larsson.com.pl/?a=c3&mymo...a27a0c99bff6710

te za 20 zł. Jak je załozyć, tak aby ich nie uszkodzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche głupie pytanie masz dwie mozliwości;

-albo wymienić uszcelniacz

-albo poczekać aż wyleci wszystek olej

Mi W RG leciało i nie kupiłem uszcelniacza bo nie mogłem dostać tylko poczekałem az wyleci i jeżdze dalej

POZDR

Jak Ci leci z silnika, to też czekasz aż przestanie leciec?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje Ci nic innego jak wymienic uszczelniacze. Jezdze na tych z larssona i sprawuja sie ok. Akurat do nsr firma ich to Athena czyli całkiem niezla.

 

Tutaj masz artykuł naszego forumowego kolegi Pawła o wymianie uszczelniaczy

http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56423,1976940.html

 

Dodatkowo polecam sciagnac sobie serwisowke do swojego moto i jesli znasz sie troche na mechanice to sobie poradzisz. No i kup harmonijki, bo jesli tego nie zrobisz ta wymiana bedzie bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...