Skocz do zawartości

Zdałeś prawko? - odbierz dokument w tydzień!


ruso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Po zdanym egzaminie na prawo jazdy wszyscy słyszą od egzaminatora "gratuluję i zapraszam po odbiór dokumentu za 3 tygodnie".

Okazuje się, że można skrócić okres oczekiwania nawet do 1 tygodnia. Trzeba tylko w dzień po zdanym egzaminie zorganizować kuriera żeby do godziny 14:00 odebrał Twoje dokumenty z ul.Odlewniczej i zawiózł do Twojego Urzędu Gminy. Normalnie WORD wysyła Twoje dokumenty właśnie tam, ale różnica polega na tym, że kurier dostarczy je w 30 minut a WORD wysyła zwykłym listem i trwa to nawet tydzień.

Kurier musi mieć przy sobie kopertę zaadresowaną do Urzędu Gminy, identyfikator służbowy i znać Twoje dane- inaczej nie wydadzą mu dokumentów. Kurier zgłasza się do pokoju nr 8.

Trzeba jeszcze zapłacić kurierowi do ręki przy nadawaniu przesyłki (no chyba że zlecasz to przez firmę i zrobią ci to na fakturę). Koszt to ok. 30zł.

Potem się wczesujesz na stronę www.kierowca.pwpw.pl -tam dowiesz się kiedy odebrać prawko - i fruwasz motylku...

 

>>>>>------->

Edytowane przez ruso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta odlewnicza to w każdym mieście jest? czy specjalnie do warszawy chłopinę wysyłać muszę? :clap:

Bartic odlewnicza jest tylko w Warszawie( w sensie jest tam Word) nasz odpowiednik odlewniczej jest przy armii krajowej( tam gdzie egzaminuja) wiec jak ktos zdaje prawko we wroclawiu to tam ale nie jestem pewien czy i tak papiery nie ida do Wawy. Wiec jesli tak to musisz tak czy inaczej "chlopine" wyslac do Wawy. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie tak jest od paru lat z tego co wiem, bo jak mój brat zdawał parę lat temu to już była taka możliwość.

WORD nie wysyła dokumentów do mennicy tylko do gminy a gmina dopiero do mennicy.

Najlepiej dowiedzieć się kiedy wysyłają dokumenty do gminy, zazwyczaj jest to w ustalony dzień.

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, z tego co wiem to można je wziąć i samemu się z nimi udać do urzędu więc nie wiem po co ten kurier, i w ogóle samemu też bez sensu, mój sąsiad, tak jak stał tak wyszedł z WORDu a prawko odebrał po 5 dniach w urzędzie...

Edytowane przez micza 125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowiek czeka 18 lat na to prawko to poczeka i tydzień dłużej :wink:

 

ja się nie mogłem doczekać prawka bo motocykl miałem od lutego. każdy dzień był katorgą. kiedy wyjeżdżałem w miasto czułem się jak złodziej. kryłem się przed policją i jeździłem w stresie... 2 tygodnie to dużo czasu dla kogoś tak niecierpliwego jak ja.

 

>>>-------->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, z tego co wiem to można je wziąć i samemu się z nimi udać do urzędu więc nie wiem po co ten kurier, i w ogóle samemu też bez sensu, mój sąsiad, tak jak stał tak wyszedł z WORDu a prawko odebrał po 5 dniach w urzędzie...

NIEMA TAKIEJ OPCJI ŻEBY DOSTAĆ DOKUMENTY Z WORDU DO RĘKI !!!

Kto takich głupot Ci naopowiadał ??

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...