Skocz do zawartości

Szukam i szukam i znaleźć nie moge..


RO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwi mnie to , gdy nie miałem pieniędzy ofert motocyklowych było pod dostatkiem. Wybierałem sie nawet by tylko obejrzeć moto i co nieco sie o nim dowiedzieć. Allegro wręcz pękało w szwach a ja pękałem z nerwów narzekając na brak funduszy.

Teraz gdy już mam pieniądze , nic a nic nie moge znaleźć. Zbierałem , zbierałem , dofinansowania sie pojawiły gdy rodzice wkońcu uwierzyli , że to nie jest tzw. 'słomiany zapał' a tu sie okazało , że albo pieniedzy nadal brakuje albo motocykli poprostu nie ma. Myśle , że nie stawiam jakiś większych wymagań , kosmicznych granic przez które znalezienie maszyny graniczy z cudem. 4suw hard enduro (KLXR ,TE ?) , to jest tak wielki wymóg? Wraz z czytaniem komentarzy na tym forum zdobywam ciągle nowsze wiadomości z których wnioskować można jedno , pozostaje kupić sobie nowy motocykl.

 

Mam 7,5 tys. Nie pierwszy raz pisze na tym forum w celu skomentowania linków do aukcji.. Motocykle chyba sie mnie boją.

 

A tu link.. może co nieco ktoś o tej husce powie , 4suw ale czy nie za mocny dla laika ?

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=108109554

 

Temat założyłem w celu zgromadzenia ofert i w celu uzyskania komentarzy na ich temat. Oby nadszedł ten dzień , gdy temat z brudnymi zdjęciami będzie należał do mnie i do moich wypraw.. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi pieniedzmi bedziesz miał troszke problem z 4T. Ja bym CI proponował oprucz husek (Ale napewno z mniejszym silnikiem niz ta co dałes linka) jakiegos LC4 tyle ze na allegro same wielkie pojemnosci http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M193307 2T mógłbys kupic młode i fajne :-) ale nie bede Cie namawiał :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to jest problem.. już 2 klx'y mi umknęły. Poprostu jestem jednym kłebkiem nerwów.. Żyje teraz giełdą motocyklową i tyle sie zawodze. KLX'ów ze świecą szukać a 250/300 w wersji R to już nie wspominam..

 

A motocykl do terenu i czasem wypady na tor. W 2t przeraża mnie eksploatacja i spalanie do 10 l więc sobie odpuściłem. Potrzebuje coś ekonomicznego. LC 4 400 SC - również praktycznie niespotykany.

 

Nastawiłem sie od początku na KLX'a , ale chyba nikt nie chce sie z takim motocyklem rozstać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie oslabiaj mnie. Ty naprawde na 1 moto chcesz kupic TC :notworthy: ?? Chyba nigdy nie jezdziles w terenie na motocyklu. Wydaje mi sie ze nie masz pojecia o tym sprzecie. Radze Ci dobrze zacznij od mniejszych pojemnosc bo zle sie to skonczy. Zeby jedzic takim motocyklem trzeba naprawde sporych umiejetnosci i doswiadczenia. Radze kupic 125cc gora 250 zeby chwycic podstawy. Za ta kase dostaniesz KTMa EXC albo WR. Motocykle maja po ok 40KM i tez sporo potrafia.

Nie chce tym postem wywolac burzy wiec przyjmij go jako dobra rade.

Aha oferty motocykli znajdziesz w czasopisnach: GIELDA MOTOCYKLOWA i DIZMAR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...