Skocz do zawartości

Czas na coś większego. Jakie 125 2t do 3500zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Hey! Sprzedałem wczoraj DT. Oprócz kasy za DT mam trochę uzbieranych pieniędzy. Łącznie daje mi to 3500zł. Planuję kupić jakieś enduro. Chodzi mi o 125ccm 2T bo na coś większego nie dostane raczej zgody od rodziców, nawet nie raczej tylko na pewno. Wiem, że to nie są jakieś wielkie pieniądze, ale są. Rodzice raczej mi nic nie dołązą więc szukam czegoś do takiej kwoty(3500zł). I tutaj proszę Was o napisanie co jest "w zasięgu" za taką kwote, oraz opisanie sprzętów i oczywiście jeśli ktoś zna kogoś lub w ogłoszeniecha widział coś ciekawego to niech pisze :). Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ktm lc 2 i honda crm to moi faworyci smile.gif reszta to zwykłe banany j.gif

Lc2 bym sobie odpuscil ale CRM moze byc.

 

a może Aprilia RX

No RX mozesz dorwac do takiej kasy ale cos z poczatku lat 90.

 

KDX raczej nie kupisz za ta cene. Pomysl jeszcze nad TS. Teraz nic nie widzialem taniego ale da sie tanio kupic.

Trzeba tylko szuakc a jak cos jest to na nastepny dzien jechac albo i w ten sam :notworthy:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ktm lc 2 i honda crm to moi faworyci reszta to zwykłe banany

Ja napisałeś ktm lc 2 to czego nie napisałeś Dt125r,przecież to jeden pies tylko że inne owiewki.

 

Maciek,jak nie chcesz włoszczyzny to bierz Honde CRm 125,za ta kase dorwiesz rok hmm 1992,albo poprostu pospolitą Dt125R.Takie jest moje zdanie.Gdybyś miał koło 6tys,to można by mówić o Husce Wr 125 98r.Albo z 4t,jakaś suka dr 125.Zresztą rób co chcesz sam podejmij decyzje.Jakbym miał tą kase to wziąłbym CRMke 125.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZesc, ja polecam CRm(moze dlatego ze na takie jezdze),ogolnie dobre moto i jak narazie nie sprawilo mi zadnych problemow,jezdzilem na kdx125 i uwazam ze na Crm wygodniej sie wymiata w terenie :notworthy: :)

Edytowane przez konrad_pol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pisałem o tego kdxa. Koleś powiedzial ze odda za okolo 3500, można kupic za taka cene, poniewaz to jest rok 93 (taki sam jak moj i kuby rx). Nie wiem jak u ciebie z tym jest, ale kdx jest niski, dla niektorych to zaleta, a dla niektorych wada. KDX ma jeszce taka przwage nad RX, że do niego pasuje duzo gratow od kx, a tego jest w brud na allegro i uzywane. Tam w tym kdx sa zalozone jakies szpetne manetki chromowane i listki, ale to jest najmniej wazne, jesli myslalbys o kdx to jak masz szanse to jedz go zobaczyc :notworthy:

Jeśli nie ten KDX to patrz na rx, tylko za te pieniadze beda jakies starsze roczniki. Pozniej TS/CRM.

 

 

"Zdjęcia są w załaczniku.Ja wymieniłem ostatnio w nim simeringi z przednich amortyzatorów i wlałem nowy olej i mam zamiar wymienic zębatke przednią i łańcuch . żębatke na 12 zębów zeby był mozniejszy bo ma teraz 15 zębów a jego predkość to 140km/h i łańcuch jusz kupiłem. cena to coś koło 3500zł"

To jest co co pan od KDXA do mnie napisal.

Edytowane przez Benek14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...