Skocz do zawartości

nauka triqw


filon89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moze ktorys z was wie i moze mnie nauczy jak :

*Jak strzelać z tłumika

*Jak palić gumę stawiać madmaxy

najbardziej zalezy mi na tym pierwszym dosyc dobze ryje pole :) ale jeszcze niegdy nie palilem gumy kazda wskazowka sie przyda szczegolnie iz zaczynam stunt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psheprasham ze siem wtruncam ale tez kcialem siem dowiedziec jak siem palim gumke??...kolo pisz normalnie ... temat o strzelaniu z wydechow byl z tydzien temu... Edit: twój chopperek raczej sie nie nadaje do stuntu...

Edytowane przez DziDzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palenie gumy to prosta sprawa.... najlepiej sprawd gdzies np na scianie tzn podjeżdzasz pod sciane blokujesz przednie koło o nią nio i (to metoda bez hamulca) zalezy jaka masz moc to juz sam musisz wiedzieć przy ilu obrotach puścić sprzegło nio i jazda..... a normalnie to zaciskasz przedni hamulec odkręcasz troche i puszczasz sprzęgło odkręcając dalej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wtrące swoje 3 grosze... jeśli masz sprzęta chłodzonego powietrzem to możesz zatrzeć silnik, ewentualnie rozwali ci pierścienie... Chopper jak już napisałem nie nadaje sie do trików !!!!!! najlepiej usiąść na baku zacisnąć przedni hebel i strzelić z wyczuciem z klamy, jeśli przód podskakuje albo idzie do góry to musisz docisnąć mocniej hebel i zaprzeć sie nogami o podłoże... miłego funu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio widzialem na zlocie jak kolo na chopperze robil trick ze ogien mu z rury dyszal moze wiecie jak to sie robi i czy trzeba miec przystosowanego sprzeta

 

ale jesli znacie inne fajne tricki to tez piszcie oprocz stawiania na klo to mam opanowane do perfekcji ;]

Edytowane przez filon89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij używać poprawnej polszczyzny, używaj WIELKICH liter, kropek, przecinków itp. Potem pogadamy o reszcie.

 

Po drugie - przeszukaj trochę archiwum forum, a potem zadawaj pytania. Po trzecie - warto jest napisac jakim motocyklem chcesz to robić i na czym polegały te przeróbki itp.

 

Po czwarte - przeczytaj to wszysko jeszcze raz, co byś sobie to jakoś wbił do głowy.

 

Pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahauhauhaua......

ogolnie smiac mi sie chce jak ktos pisze lamana polszczyzna posty w stylu "mamo, a jak zostac stunt-manem?"

 

przeciez jest tyle stron o ekstremalnej jezdzie...

po co jeszcze tym zasmiecac forum?

 

to forum, owszem, powinno miec porady, ale dotyczace prawidlowej techniki jazdy..

 

jak masz cisnienie na eXtreme, to wal na TAKIE albo inne tego typu stronki

 

i pamietaj tez, ze przed zaczeciem stuntu musisz miec:

1. rozum

2. odpowiednia maszyne

3. perfekcyjnie opanowana maszyne z pkt. 2.

4. patrz p.1

 

o ochronnym ubraniu i odpowiednio zabezpieczonym miejscu nie wspominajac

 

 

p.s

moja prywatna sugestia -> zrob najpierw prwako, nawin z 20 000 km i wtedy zacznij myslec o gumowaniu i stawaniu na baku.. moze do tego czasu ci sie odechce :)

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chwalac sie posiadam te rzeczy :) ale jesli chodzi o ten post to jest tu taki dzial szkola jazdy, stunt, wypadki wiec mnie nie dziwi zamieszczenie postu o stuncie

 

apka nie ale mam jeszcze choppera na codzien :icon_question:

Edytowane przez filon89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
nawin z 20 000 km i wtedy zacznij myslec o gumowaniu i

 

Kolega napisal ze jazde na 1 kole ma opanowana do perfekcji.

Widac dobry zawodnik...

Szkoda tylko ze gumy nie potrafi spali ale to z czasem :lapad:

Edytowane przez Sylwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...