Skocz do zawartości

Mały Upgrade :)


ResoR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,panowie wlasnie wróciłem z dłuzszej przejazdzki Honda VFR o której pisałem wczesniej,motocykl jedzie prosto i stabilnie,rozpedziłem się do 200 km/h :notworthy: ,w zakręty skałda sie pięknie,silnik chodzi pieknie i ciegnie fajnie od samego dołu,a tak poza własciwościami jezdnymi,motocykl nigdzie nie ma wycieków,nigdzie nie widac jakiegos silikonu,zawieszenia sa suche,lakier na 99% jest orginalny,jestem juz na 99% zdecydowany,bo bardzo mi się ten motocykl spodobał,jak na 89 rocznik to jest naprawde w bardzo dobrym stanie,mam tylko pytanie jakie powinien miec dokumenty bo został przywieziny z niemiec.pozdrawiam. :)

Edytowane przez Buła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,Panowie jesli te gartulacje sa dla mnie to jeszcze za wcześnie :biggrin: ,ale dzieki,zaraz jade sie dogadywac z kolesiem,bo chce ja kupic na raty,nie stey jeszcze mnie nie stac żeby wywalic na stół odarzu tyle kasy,trzymajcie kciuki,jesli kupie moto to napewno sie pochwale.

 

 

Witam,wczoarj byłem u kolesia i sprawa nabiera pozytywnego kierunku,tylko przyglądając się jeszcze dokładniej moto zauwarzyłem próg na tarczach hamulcowych i przednich i tylnich i tu mam pytanie,czy moto z przebiegiem około 18 tysiecy km może miec juz próg na tarczach,do moto jest ksiązka serwisowa,niewidziałem ale jest podobno wszystko napisane ze moto było serwisowane,musze sie jeszcze wybrac i zobaczyc ta ksiązke,mam niedaleko bo koles jest z tej samej miejscowości takze nie ma problemu,co o tym myslicie.

Edytowane przez Buła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huuuuuurrraaaaa !!!!!

 

Maszyna zarejestrowana ... full legal ..... :biggrin:

.... Teraz nic tylko śmigać :clap: .

 

.... wszystkim serdeczne dzięki za gratki .....

 

Do zobaczenia na trasie ...

Edytowane przez ResoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...