Skocz do zawartości

Który to rok


Rekomendowane odpowiedzi

mam 93r. z wygladu to jest to samo co exc do poznych lat 90. i myslalem ze silniki sa te same, ale w ktmie w polsce powiedzieli mi ze ponoc silnik z wygladu jest taki sam, a w srodku jest calkiem inny

--silnik dokladnie ten sam!! male zmiany byly tylko w nowszych modelach w ukladze zawora wydechowego i 1 tryb zbierający napęd z kopniaka--po za tym ta sama koncepcja!!!---KTM po 93 zszedl na psy!!! gorsze kola wstawiali DID zamiast NORD DISK ( jak ktos spotka z czerwonymi piastami NORD DISK mozna sie przekonac ze do dzis ryski prawie nie mają a DID jak zlom wygląda po kilku sezonach) lastiki zaczeli im wlosi robic!! padaka! sprzeglo wloskie wiadomo:):banghead::) juz nie KTM po co skoro tansze:)---w poczatku 90 lat nie bylo konkurenta dla KTM dzis Japonia go przeskoczyla tyle ,że marketig ma super zorganizowany!!!! ale za tą kase wymagalbym więcej!!:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowicie ze nie opłaca sie za 5500 go wziąsc z tymi dodatkami jakie napisalem? przeciez to nie 125, zywotnosc napewno wieksza, ale rzeczywiscie brak papiera go troche z ceny zniza, to moze powiedcie za ile by sie oplacalo, tylko sensownie :banghead:

 

a wlasnieten ktm ma czerwone piasty :-D

Edytowane przez JaJo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe mnie sie tam sprawdziło co do szczegułu :banghead: ciekwe!! moze masz nr przebijane albo cós :banghead:

 

przebijane na bank nie są gdyż kupowałem nakrętkę sprężyny PDS i sprzedawca kierował się numerem ramy

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowicie ze nie opłaca sie za 5500 go wziąsc z tymi dodatkami jakie napisalem? przeciez to nie 125, zywotnosc napewno wieksza, ale rzeczywiscie brak papiera go troche z ceny zniza, to moze powiedcie za ile by sie oplacalo, tylko sensownie :banghead:

 

a wlasnieten ktm ma czerwone piasty :-D

Jaki papier chciałś na crossa???? rachunek sprzedaży?? to skladak ---pytanie z czego i jak poskladany??? sam tak robie ale do najmnijszego elementu rozbieram piaskowanie-malowanie w komorze ramy i zaczyna wyglądać--jednak za 5 000 nie kupisz w dobrym stanie---jesli rozbierzesz go na czesci wiecej wezmiesz:):banghead:---sensownie i pewne wydaje sie zakup w solidnym salonie po remoncie z jakąś formą gwarancji,albo nowego:):banghead::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie po czym twierdzisz ze jest on składany? bo twoja propozycja kupna nowego mnie rozwaliła, masz kase to sobie kup nówke i strac na jej wartosci po 1 roku uzytkowania 40% wartosci

 

szkolenie mam robić???? kogo jeszcze obwinisz za to ,że jesteś biedny ???? to form a nie bazar nikogo to nie interesi że kasy nie masz---napisz w temacie ,że szukasz wyceny ,że chcesz tanio....zarobić...ale napisz to w innym dziale tu nie marketing!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok krokodyl rozumiem ze jesteś spec, wiec pytam grzecznościowo po czym poznajesz ze ów motor to składak???

Dołanczam sie do pytania :buttrock: :biggrin: :biggrin: !!!!!!

 

mnie sie to moto podoba i tylko ten brak papieru by go u mnie dyskwalifikował a jedzeli ta oferta http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=106294732 faktycznie ma papier to moze warto. A jak nie to postaraj sie tamtego na jakies 4.500 stargowac to moze byu sie opłaciło.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...