Skocz do zawartości

Który to rok


Rekomendowane odpowiedzi

kurcze kiedys na forum koles podał linka do stetrony na której po nr ramy mogłes sprawdzic bardzo dokładnie jaki to model do czego miał słuzyc no i który to rocznik. Plastiki by pasowały ale nie wiem ja w 300 bo w innych pojemnosciach upSideDown było montowane do 93r a potem do konca 99 był klasyczny teleskop z przodu. poiszukaj tamtego linka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ktmcyclehutt.com/checkvin.htm dzieki tej stronce tak jak wczesniej pisałem (ZNALAZŁEM :D ) rozpoznasz po nr dokłanie co to za moto i z którego roku :-) wydrukuj sobie to albo przepisz jak bedziesz jechał ogladac moto :-)

http://www.ktminfo.com/partscat/Page.asp?C...=513&Cat=320377 tu masz dokładniusieńko wszystkie dane i rysunki dokładnie kazdej czesci tego moto. Fajne moto!

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w cross raczej stan nie rok sie liczy:) przednia piasta czerwona wiec kola są jeszcze NORD DISC Norweskie lepsze od DID przynajmniej dla mnie:):D do 92r montowali tylniego nie widze ale jest inne --silnik szatan!!! ale wymiana tloka co 10godz:) --z tego co piszesz to widze jestes amatorem i na sezon Ci wystarczy o ile jest nowy----kup 125 ten Ci krzywde zrobi!!!! ma prawie 60PS o ile nie ma bez problemu moze mieć:buttrock::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ogladac motorek, jest to wersja Six day :O, czerwona rama to orginalny lakier, pierwsze numery ramy jak sie domyslalem to rok wiec zaczelo sie od 94, patrzylem tez na plastiki i bylo powybijane wszedzie 95 wiec mysle ze spoko, tylko dziwi mnie to ze ma lampe, czy to jest full wyczyn (bez homologacji) bo miejsca na akulator nie widzialem. 2 sprawa ile kosztuje lozysko kosza sprzegłowego? bo jest do wymiany(tlucze sie na wolnych a jak wcisne sprzeglo to ustaje) I podstawowa sprawa CZY OPLACA SIE GO WZIĄSC ZA 5500 Z KASKIEM+ GOOGLE, PODNOSNIKIEM, OCHRANIACZAMI, I DOJECHANYMI BUTAMI :banghead: BIORAC POD UWAGE TO ZE JEST WSZYSTKO OK OPRUCZ TEGO LOZYSKA ?

 

JAK KTOS POSIADA ÓW ŁOZYSKO TO PROSZE O PILNY KONTAKT NA PRIVA ALBO @-MAILA POZDRAWIAM I DZIEKUJE ZA WYPOWIEDZI!!

Edytowane przez JaJo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos moglby mi powiedziec czym sie rozni GS300 od EXC300? bo moj gs jest dokladnie taki sam jak exc z tych, kazdy najmniejszy detal z wygladu to jest to samo

wejdz na tego linka co go wyzej podałem i tam masz wszystkie modele ktma rozłozone na najmniejsze czesci to sobie bedziesz mogł porównac :banghead: http://www.ktminfo.com/partscat/Catalog.asp?intSearchLevel=1 znajdz tu sobie jeden i drugi model :-)

 

2 sprawa ile kosztuje lozysko kosza sprzegłowego? bo jest do wymiany(tlucze sie na wolnych a jak wcisne sprzeglo to ustaje)

http://www.ktminfo.com/partscat/Parts.asp?...20377&CatID=513 znajdz czesc która Cie interesuje i po prawej stronie kliknij na nia i wyswietli Ci sie cena w dolarach. Pomnóz razy 3zł a dowyniku dodaj 40zł i wyjdzie Ci mniej wiecej cena u polskiego przedstawiciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdz na tego linka co go wyzej podałem i tam masz wszystkie modele ktma rozłozone na najmniejsze czesci to sobie bedziesz mogł porównac :banghead: http://www.ktminfo.com/partscat/Catalog.asp?intSearchLevel=1 znajdz tu sobie jeden i drugi model :-)

standardowo nie ma mojego GSa, nie polecam nikomu kupno KTMa z rocznika ponizej 94

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z którego masz roku GSa? bo popatrz tam na 94r bo mozliwe ze niczym oprucz plastików sie nie rózniły. Ja miałem GS 125 z 93r a był poprostu identyczny do konca 97r co innego oczywiscie w sklepach twierdzili ale juz nawet kilku mechesów mi powiedziało ze to to samo moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z którego masz roku GSa? bo popatrz tam na 94r bo mozliwe ze niczym oprucz plastików sie nie rózniły. Ja miałem GS 125 z 93r a był poprostu identyczny do konca 97r co innego oczywiscie w sklepach twierdzili ale juz nawet kilku mechesów mi powiedziało ze to to samo moto.

mam kilka KTM i praktycznie kosmetyczne zmiany!!!!!!! bzdury,że do jakiegoś rocznika byly zle a po tem...... po co bic piane ???? koncepcja techniczna prawie bez zmian -wiadomo,że ulepszane ale generalnie nie blo rewolty:) to co piszesz to fakt 97 tylko plastiki i bak inny i nic po za tym!!!! a siedzenie jeszcze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...