Skocz do zawartości

Który to rok


Rekomendowane odpowiedzi

ok ale jak dalego jest Jelenia góra od krakowa??:> i czy cena 6500 tys nie jest za duza jak na 250?

kwas napisał ze za 5000zł koles juz sprzeda :-) Przeciez 250 mozesz kupic nawet za 25000zł :buttrock: chyba zle zformułowałes pytanie :biggrin: za ten rok z papierem 5000 to według mnie odpowiednia cena. Tyle ze wyglada na zaniedbany a do Krk to kawałek drogi

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj musialem przejechac pare km po asfalcie moja trzyseta, ktora jest kompletnie zuzyta i zaniedbana, a na dodatek nie dziala kopka i sprzeglo. Po paru metrach zaczelem sie zastanawiac w ktorym szpitalu wyladuje. Moc byla jak na mnie, po przesiadce z simsona ogromna. Na kazdym biegu takie odejscie, widze Pande jakies 30metrow przede mna odkrecam mija pare sekund i ta panda juz dawno jest za mna. Ku..a jaka to ma moc, raz na skrzyzowaniu obejrzalem sie czy nic nie jedzie skrecam i jak tylko wyprostowalem motocykl odkrecilem, a tu kolo do gory, nie wiem nawet ktroy to byl bieg 1 czy 2. Nie moge sie doczekac jak bedzie wkoncu zrobiony i kompresja bedzie taka jak powinna byc. Wogole przed tym jak tym jezdzilem mowilem ze "mi jakies ochraniacze nie sa potrzebne bede jezdzil spokojnie i sie nie wywale" a teraz wiem ze nie ma chu*a musze je kupic bo az strach tym jezdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos moze na sprzedaz cylinder w dobrym stanie lub ewentualnie caly silnik w dobrym stanie do exc 300? bo moj cylinder nie nadaje sie juz do niczego

a rozebrałes silnik? czy tak tylko narazie sobie wnioskujesz? bo cylindra i tak nowego nie kupisz ($$$$$) a urzywanych nie ma na rynku wiec musisz ewentualnie nałozyc nicasil od nowa (ok 700zł) a jezeli masz cylinder w kszatałcie beczki (wyrypany) to beda musieli napawac i rozwiercac i szlifowac od nowa i dopiero nicasil i kosztuje to ok 100 zł wiecej (cena za prawdziwy nicasil- jak cos podam namiary na goscia który sie własnie zajmuje wysyłka cylindrów-mechanik) Ale moze sie okazac ze jest ok bo ja miałem gs 125 z 93r to miała oryginalny nicasil!! i tylkotłoczek i korbe trzeba było zmienic.

mój leci z gazu na 4 na koło a co dopiero 300 bigrazz.gif

no mi na 3 bez problemu ale na 4?? :)

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rozebrałes silnik? czy tak tylko narazie sobie wnioskujesz? bo cylindra i tak nowego nie kupisz ($$$$$) a urzywanych nie ma na rynku wiec musisz ewentualnie nałozyc nicasil od nowa (ok 700zł) a jezeli masz cylinder w kszatałcie beczki (wyrypany) to beda musieli napawac i rozwiercac i szlifowac od nowa i dopiero nicasil i kosztuje to ok 100 zł wiecej (cena za prawdziwy nicasil- jak cos podam namiary na goscia który sie własnie zajmuje wysyłka cylindrów-mechanik) Ale moze sie okazac ze jest ok bo ja miałem gs 125 z 93r to miała oryginalny nicasil!! i tylkotłoczek i korbe trzeba było zmienic.

rozbieralem cylinder, mechanik motocyklowy taki bardziej garazowy, go obejrzal i powiedzialem ze ten nicasil jest tak wytarty ze nawet nowa warstwa nic nie pomoze, ponoc mam milimetr luzu itp. chociaz za bardzo tego nie rozumiem, bo jak bym mial nowy nicasil to napewno dopasowal bym tlok. W poniedzialek pojade do serwisu yamahy i zobacze co powiedza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieno stary ten twój meches to chyba nie wie co mowi :) nie ma takiej mozliwosci zeby cylinder sie do niczego nie nadawał. Tak jak Ci mowie jak jest za duzy luz to napawaja aluminium lub tuleje aluminiowa sie wprasowywuje, rozwierca, szlifuje na rozmiar selekcji A i cylinder jest jak nowy. Tak sie poprostu robi i juz :icon_question: a ak Ci beda jakies farmazony wskac tro wal do mnie na PW a ja Ci podam numer do najlepszego (facet zajmuje sie mechanika tej marki kolo 20 lat i jest generalnym importerem na Polske) mechanika KTM w polsce i z nim pogadasz i on Ci to do Angli wysle. A moze tłok miałes selekcji A a cylinder zasługuje juz na D

 

 

na 4 tzn. trzeba usiąć na końcu i szarpnąć ale sprzęgła nie dotykam tylko zdecydowany ruch manetą
sprubuje moze dam rade :-) z tym ze przy 4-ce to juz troszke szybko sie robi :-) Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...