Skocz do zawartości

Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?


d8-vid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie proste dla szybkich motocykli... Ostre zakręty dla szybkich motocyklistów...

Tu masz Adam 100% rację i za to masz piwo w Skorzęcinie ;) :wink:

 

MrRat zapodaj filmik z tego przejazdu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz Adam 100% rację i za to masz piwo w Skorzęcinie :D :(

 

MrRat zapodaj filmik z tego przejazdu ;)

 

 

Zapodam jak go przerobie z tego powalonego formatu 3gp na avi i wrzuce na youtuba to wam podam linka.

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie pojedzie...:D tylko zależy to od tego w jakim stanie jest np. silnik. itd..:(

 

zalezy od tego czy przednie koło ma oryginalną średnice i profil opony jest zgodny z zaleceniami producenta, tego czy ma się sprawny licznik i ....tego ile lat ma opowiadający...

 

w pełni odblokowana nsr pojedzie max 160.z górki, z żaglem. 30koni nie da rady więcej ;) a między 160 a 175 różnica przy tej masie i mocy jest kosmiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy od tego czy przednie koło ma oryginalną średnice i profil opony jest zgodny z zaleceniami producenta, tego czy ma się sprawny licznik i ....tego ile lat ma opowiadający...

 

w pełni odblokowana nsr pojedzie max 160.z górki, z żaglem. 30koni nie da rady więcej :icon_eek: a między 160 a 175 różnica przy tej masie i mocy jest kosmiczna.

 

 

Ojj chyba i to w 100% napewno się mylisz....:D Jak kupie sobie kamerkę to udokumentuje to...:(

 

PoZdRO 4AlL$...;)

Edytowane przez ASer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Gsxr 750 Srad '98 r 280kmh na obwodnicy Ząbkowic Śląskich. Co do postu wyzej. Jescze go nie zbanowaliscie? na forum www.125.pl dostal dawno bana za takie gadanie

Edytowane przez Yannkes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Gsxr 750 Srad '98 r 280kmh na obwodnicy Ząbkowic Śląskich. Co do postu wyzej. Jescze go nie zbanowaliscie? na forum www.125.pl dostal dawno bana za takie gadanie

 

 

 

za takie gadanie ciekawe jakie<jaki lol> :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja tam nie mam sie czym zbytnio chwalic ale malaga 84km/h dzisiaj wyprobowane na pasie lotniska na maslicach . :D pzdr (uwazam ze na seryjny skuter to calkiem ladnie. ) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz Adam 100% rację i za to masz piwo w Skorzęcinie :icon_mrgreen: :D

 

MrRat zapodaj filmik z tego przejazdu :buttrock:

 

 

Dla ciekawych filmik z A4.

http://www.youtube.com/watch?v=MMBJFZOznK0

POZDRAWIAM

Edytowane przez MrRat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie :bigrazz: 180 km/h ( info dla żony i rodziny ). Nieoficjalnie :P 285 km/h (info dla znajomych i prasy) Z moich obserwacji wynika że , moto może jechać szybciej, jest to kwestia dotarcia silnika i zamontowania sportowego tłumika. O nawet układa się do rymu... :icon_biggrin:

 

Oficjalnie :bigrazz: 180 km/h ( info dla żony i rodziny ). Nieoficjalnie :cool: 285 km/h (info dla znajomych i prasy) Z moich obserwacji wynika że , moto może jechać szybciej, jest to kwestia dotarcia silnika i zamontowania sportowego tłumika. O nawet układa się do rymu... :icon_biggrin:

 

Mam chyba rozdwojenie jaźni ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...