Skocz do zawartości

Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?


d8-vid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

270 gsx-r 600, 230km/h Honda accord, 126 Yamaha tzr 50/70:D

 

Z ktorego roku ten GIXER ? :icon_mrgreen: 2010 ? :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam gdzie tak szybko latacie?

Ja dzisiaj poleciałem 210 km/h po nocy, żadnych aut nie było także specjalnie strachu nie było, a gdyby coś leżało na drodze to i tak nie było by co po mnie zbierać, także tym się nie martwiłem.

Leciałem pomiędzy Łomiankami a Czosnowem w okolicach WawY, jak ktoś lata często tędy to proszę PW.

POZDRO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według http://www.motorcyclespecs.co.za/ max. wynosi 254.7 km/h, więc dziwnie :banghead:

To coś mało :icon_evil:

Jak mój Fazer, który ma o ok. 20KM mniej idzie 250km/h :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czepiania się ks ridera. Każdy podaję tutaj ile pojawiło mu się na liczniku... jeśli u mnie wskazówka przekroczyła lekko 260kmh to chyba każdy trzeźwo myślący motocyklista wie, że licznik trochę przekłamuję i pewnie nie miałem prawdziwych 250 nawet.. ale jeśli tak się czepiamy to może podawajcie swoje wyniki pomierzone przez gps + fotoradar policyjny :notworthy: (ja niestety takich danych nt jazdy moim moto nie posiadam :icon_mrgreen: ).

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeśli tak się czepiamy to może podawajcie swoje wyniki pomierzone przez gps + fotoradar policyjny :buttrock: (ja niestety takich danych nt jazdy moim moto nie posiadam :icon_eek: ).

 

ja panów z czarnego mondeo o żadne pomiary nie prosiłem :) ale postanowili raz sprawdzic ile pomykam, wiec wykazało 155km/h wiec teraz wiem ze taka prędkość rzeczywiście 1000RR osiąga :icon_mrgreen:

 

a co do obwodnicy Garwolina to jest rewelka, super się nią pomyka a na zjazdach i wjazdach mozna sie świetnie składac :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mojej hondzie accord tez podaja ze jedzie ok 210. Ale mi z lekkiej goreczki na paliwie bp szla caly czas 230 na autostradzie(jesli tak to mozna nazwac) jak jechalem z wrocka do katowic. A ze licznik pokazuje mi 270 to dla mnie nie jest az takie dziwne.Moj ojciac jechal 268 ale wazy kilkanascie kilo wiecej i nie schowa sie za owiewka tak jak ja. A czy te parametry sa prawdziwie to juz producentow motocykli zapytajcie albo panow mundurowych.Bo z tego co ja wiem to kazdy licznik troche klamie ale chyba mamy tu podawac co pokazuje a nie to co kolega napisal wyzej czyli pomiar gpsm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czepiania się ks ridera. Każdy podaję tutaj ile pojawiło mu się na liczniku... jeśli u mnie wskazówka przekroczyła lekko 260kmh to chyba każdy trzeźwo myślący motocyklista wie, że licznik trochę przekłamuję i pewnie nie miałem prawdziwych 250 nawet.. ale jeśli tak się czepiamy to może podawajcie swoje wyniki pomierzone przez gps + fotoradar policyjny :D (ja niestety takich danych nt jazdy moim moto nie posiadam :( ).

 

OK zwracam honor jezeli podajemy licznikowe to OK

 

jechalem 345 km/h :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swojego pożeracza asfaltu rozbujałem do 180 km/h - pewnie jeszcze by troszke wiecej pojechał, bo na obrotomierzu jeszcze cyferek zostało, ale niezbyt przyjemnie było - jakies 30 km/h za dużo :icon_rolleyes: . Strasznie jakos mnie korci, żeby polatać jakims powiedzmy 120 konnym sprzetem - zastanawia mnie bardzo jaka jest róznica - nie to, że mocy mi brakuje, taka zwykła ludzka ciekawość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ksrider dlaczego tak cie to smieszy?? Ty mierzysz swoja predkosc suszarka??Ktora pewnie tez nie dziala do konca idealnie. Chyba logiczne ze kazdy podaje orjentacyjne predkosci pokazywane przez licznik. Jechales kiedys gsx-r 600??pozatym waga i wielkosc jezdca dosiadajacego maszyne tez ma znaczenie oraz czy droga jest lekko z gorki czy nie, i takze opor wiatru ktory ma ogromny wplyw.To w twoim mysleniu ile 600 licznikowo poleci oczywiscie oparte na doswiadczeniach.??

tutaj link do filmu gdzie pokazuje predkosc. http://www.youtube.com/watch?v=BFGrfPKRpoM tutaj dochodzi do 265 i zdaje mi sie ze droga nie jest z gorki wiec 270 nie jest mozliwe??! i to jest gsx-r 600 bo widac po liczniku a gsx-r 750 polecialby wiecej...

Edytowane przez Dawid_tzr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...