Skocz do zawartości

dowcipnisie...


awful
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jadę sobie dziś w korku, mijam stojące samochody. zeby nie denerwowac kierowców jade sobie powoli a jak trzeba to i turlam się podpierając zeby nikogo nie zahaczyć ani niepotrzebnie zdenerwować...

 

zaglądam ludziom w lusterka- taki dziwny mam zwyczaj czasem- patrze czy mnie widzą.

 

jadę sobie w tym korku, patrzę do jednego lusterka a tam widze uśmiechnięty od ucha do ucha ryj, którego własciciel nagle otwiera drzwi...

 

widział mnie bo widziałem jego oczy- był niedaleko. jechałem powoli i zdązyłbym bez problemu zahamować, on jednak zrobił to dla jaj- zeby sie popisać przed pasazerami. drzwi zamknął tak,ze w zasadzie nie musiałem hamować, ale wiadomo z burakami nie ma zartów...

 

 

zastanawiam się co można zrobić zeby jego przestraszyć... zamierzyc się na lusterko np nogą? jeździć z gnatem na srut czy jakimkolwiek innym i do szyby przystawiać?

 

kurde gdybym jechał szybko to rozumiem,ze ktos mógłby się wkur*ić. gdybym jechał szybko to buc nie zdążyłby drzwi zamknąć. i co z tego,ze to jego wina jeśli to ja będe miał np połamaną noge... ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje w takim przypadku profilaktycznie zlozyc lusterko :icon_twisted:

 

A juz co najmniej zastosowac perswazje slowna polaczona z jakimis wymownymi gestami.

 

ale złożyć to lusterko w kierunku jazdy czyli tak że już wiecej sie nie złoży curyk :icon_mrgreen:

 

Pozdro

Przem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się co można zrobić zeby jego przestraszyć... zamierzyc się na lusterko np nogą? jeździć z gnatem na srut czy jakimkolwiek innym i do szyby przystawiać?

Wozić jakieś paskudztwo np. za owiewką czy w łatwo dostępnej kieszeni i wrzucać przez okno - otwarte lub... zamknięte.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymac sie przy nim, zapukac w szybe lub cos by wszyscy pasazerowie zwrocili uwage i postukac sie w kask i pojechac dalej :icon_mrgreen:

 

 

Mysle, ze to najbardziej odpowiednia metoda, wstydu jaki mu zrobisz, nic nie przebije :biggrin: chcial kozakowac, a wyszedlby na buraka, ktorego przewyzszyl swoim zachowaniem ktos, z kogo chcial zrobic posmiewisko. Nic tak nie boli, jak ujma na honorze :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...