Skocz do zawartości

Gdzie chowacie...


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam maly plecaczek. Tel kom owijam w recznik i wlkadam to do twardego plastikowego pudelka. Podobnie klucze od garazu itd. Jest to troche niewygodna forma i troche przeszkadza podczas jazdy ale za to b skuteczna. Starannie sciagam paski od plecaka i nie jest zle :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyślono coś takiego jak plecak i tam klucze się mieszcą. A telefon mam pancerny legendarną Nokie 6250 (http://www.nokia.com.pl/nokia/telefony/modele/6250/) i można ją trzymać pod wodą, jest wytrzymała na upadki ponad 3m sprawdzone itd. Napewno jak jeżdże nie muszę sie nią przejmować !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W plecaku nie wyobrażam sobie wozić tylko kluczy od domu i garazu...

Piocho Jakby moja mama była znawcą tematu Enduro to przecież bym jej spytał... :icon_twisted:

Gajep mógłbyś mi napisać gdzie kupiłeś ta płaską torbe na błotnik i podać cene ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piocho- moim zdaniem,to pytanie nie jest az tak bezsensowne.Ty jeżdząc na swojej VFR'ce masz duzo wiecej mozliwości chowania roznych gadzetów a chłopak idzie w stronę ENDURO wyraznie i takie porady mu się przydają...Co mają do tego rodzice :icon_mrgreen: pyta kolegów praktykujących w temacie...Chyba,że Twoja cała rodzinka śmiga razem z Tobą i doradzacie sobie w tym i w tamtym... :icon_mrgreen: Nie czepiaj się chłopaka,kto pyta nie błądzi :icon_twisted:

 

 

Chodzi mi o to, ze na pytanie gdzie chowacie klucze odpowiedz jest w kieszeni - ja tak robie jak kazdy chyba z nas. Jak jest porblem, ze enduro czy inne wyskoki to odpowiedz brzmi - kieszen na suwak. I tyle. Co to za filozofia. To post trzeba z tego robic? Mnie dziwi tylko ze tyle osob na niego odpowiedzialo, lacznie ze mna oczywiscie, ale ja nie moglem sie powstrzyamc. Pytania nie traktuje powaznie. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piocho jezdziles kiedys na enduro w ciuchach na enduro?? widze,ze nie.Jak jest cieplo to wkladam tylko bluze a spodnie drogi "kolego" nie maja zadnych , chocby najmniejszych kieszonek... wiec mamy klopot a koledzy zaproponowali wiele ciekawych patentów :icon_twisted: Ja jak nie do konca sie na czym znam,to staram sie nie wymadrzac,chyba , ze chce sobie "przebieg"nabic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moto polecialo na lewa strone, przejezdzalem przezraz mi portfel wypadl na obwodnicy jak lecialem na poligon, ale czulem jak sie wysuwa i jak chcialem go zlapac to go ped powietrza porwal i polecial na srodek drogi, od razu hebel, zawrocilem i odzyskalem ;p

 

co do kluczy, to mam je na lancuchu, a telefon w kieszeni nad kolanem, raz jak glebilem na drzewach po wycince, to masyzna zlozyla sie na lewa strone a ja katapultowalem sie przez kierownice i przywalilem nogami w kierownice, a ze mialem w kieszeni nad kolanem moja nokie 3310 to uratowala mnie przed wbiciem przelacznika zaplonu w noge, fakt ze przez to ma dosc gleboka ryse i mam rozdarte spodnie, ale noga cala :icon_twisted:

 

co do wozenia kluczy i portfela w plecaku, to teraz wlasnie tak robie i jakso mi to nie przeszkadza bo zawsze mozna cos zabrac, predzej wozilem w takiej pseudonarzedziowce zakladanej na pas, ale raz zglebilem na plecy i mnie pozniej caly odcinek ledzwiowy wiec odpuscilem sobie, ale chyba do tego wroce bo wole telefon miec przy sobie a nie w plecaku

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Torebka , o której piszę była już przy motorze jak kupowałem. Możesz poszukać w necie, może na stronie UFO. W załączeniu link do zdjęć z moim moto, tam ją zobaczysz. Wejdź w galerię i zobacz DR SHC by Gajep.

http://www.satfilm.pl/~dr350/

Pozdrawiam

Gajep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piocho jezdziles kiedys na enduro w ciuchach na enduro?? widze,ze nie.Jak jest cieplo to wkladam tylko bluze a spodnie drogi "kolego" nie maja zadnych , chocby najmniejszych kieszonek... wiec mamy klopot a koledzy zaproponowali wiele ciekawych patentów :bigrazz: Ja jak nie do konca sie na czym znam,to staram sie nie wymadrzac,chyba , ze chce sobie "przebieg"nabic...

 

"Przyjacielu", nie spinaj sie tak, bo to niezdrowe. Jak nie ma kieszeni to sie ja sobie organizuje, albo faktycznie wiesza na jakiejs smyczy klucze, albo w saszetce - portfel czy dokumenty - naprawde to nie jest zadna filozofia.

Nabijanie postow mam gdzies, bo juz dawno z tego wyroslem - jak widzisz jestem tu juz troche i raptem mam ich 100. Dle mnei nabijanie postow to pytanie gdzie sobie schowac klucze jak sie jedzie motocyklem. Rownie dobrze mozna by spytac czy jak jedziecie w trase to zatrzymujecie sie na hot doga czy hamburgera?

A co do rodzicow to ja jak mam problem pytam ich, bo sa dla mnie autorytetem. Oczywiscie moge ich nie posluchac, ale czasami odpowiedz jest nad podziw logiczna i skladna.

Totez proponuje odrobine wyluzki - pomaga, uwierz mi.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piocho tak się spiołem,że mało klocka nie postawiłem :bigrazz: Kurde,jak ja bym chciał być tak wyluzowany jak Ty... :(

P.S.pozdro dla mamy i taty ,dziś dzień dziecka to pewnie dostaniesz jakąś "dobrą radę" :)

Mam nadzieję,że nikogo nie uraziłem a Piocho jest wyluzowany i na żartach się zna :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Gdzie można kupić taką torebke na tylni błotnik? Na allegro tego nie znalazłem (może nie wiem co w pisać w wyszukiwarce?) Ile taka przyjemność może kosztować?

 

-Czy siatka bagażowa sprawdza się też w motocyklach enduro?

 

-Boje się troszke plecak wozić, zwłaszcza z narzędziami, bo przy glebie moge narzedzia wyciagać z pleców, niby mam żółwia, ale i tak się boje :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nikt z Was nie wozi kluczy, dokumentów itp. w torbie na brzuch, tzw. "kangurku"? :biggrin:

 

To już jest conajmniej nierozważne :icon_twisted: Wystarczy w coś walnąć i i brzuch znajdzie się na naszej przeszkodzie, a pomędzy nimi torba z metalowymi rzeczami :icon_mrgreen:

Edytowane przez Benek14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...