Skocz do zawartości

Paliwo


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba oczywiste, że im wieksza pojemnosc tym motocykl wiecej spali chyba, że mówimy o 125 2t i 250 4t. Im wieksza pojemnosc tym większe spalanie(prawie zawsze zależy też od stylu jazdy).

 

 

w zasadzie tak ale zeby z mniejszej pojemnosci uzyskac duza moc to miedzyinnymi sie zwieksza jej dawke bezyny stad moje pytanie ale chyba przy moim stylu jazdy oba by spaliy tylesamo bo nie jestem masterem zeby 250 tak palowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak różnie, czasami 150, czasami i ponad 300, zależy od częstotliwości, a co do kasy to hmmm w tym roku rodzice może mi z 300 zł dołożyli tak to ze swoich ciągne :biggrin:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrafie obliczyc, ile wydaje w ciągu miesiąca na paliwo ... wolę tego nie wiedzieć :wink: ale można łatwo policzyć, jeśli przyjme, że robie 5 tys rocznie (średnia z kilku ostatnich lat)

 

kase na paliwo do moto traktuje zupełnie inaczej niż np. kase na czesne za szkołe czy telefon

 

ps. za wszystkie wyżej wymienione płace z własnej (niewielkiej, ale jednak własnej) wypłaty :bigrazz:

 

 

:biggrin:

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba oczywiste, że im wieksza pojemnosc tym motocykl wiecej spali chyba, że mówimy o 125 2t i 250 4t. Im wieksza pojemnosc tym większe spalanie(prawie zawsze zależy też od stylu jazdy).

 

hmm... nie byłbym tego taki pewien. Są wyjątki. Wczoraj wybrałem się z Fik554 na przejażdżkę, to jak się dziś okazało jego YZ250F spaliła 3 litry a moja Honda MT8 (80cmm) aż 10... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...