Skocz do zawartości

dostawca pizzy robi dużo kilometrów


nowy891
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak poginałem dnieprem to wiedziałem co to sezon. teraz skuterkiem wożę pizze od 2 grudnia. po mokotowie, może kiedyś mnie spotkacie? otwarty czarny kask z czarną szybką. dziennie robię średnio 60 km. najwięcej 146 najmniej zero jak w mrozy skuterowi odechciało się jeździć. średnio tygodniowo wychodzi mi mniej lub więcej niż 400 km. a najlepsze jest to, że firma płaci za paliwko hehe, za części, naprawy i inne oleje też hehe. nie ma jak największa polska sieć restauracji. muszę chyba kupić jakiś skuter, bo mając go, w wawie można wyciąć miesięcznie jakieś 3 tysie.pozdro, ja tu dopiero pierwszy raz przebywam. do przeczytania!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym ja miał taką prace...śmigam na własnym moto za free i jeszcze mi za to płacą:D(też tak chce;/)

 

niestety to nie jest moje moto, w połowie bo u nas każdy ma swój przydzielony ze względów wiadomych. co twoje to twoje i jak dbasz tak masz. i ja tak mam. tak zarządziła kierowniczka, która śmiga na CB500S. Pozdro dla Ani!

Edytowane przez nowy891
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nono szkoda że w Koluszkach niema takiej pracy(zresztą itak było by tylu chętnych że bym sie niezałapał)ale jak ktoś niema pracy wpizzeri może sie zaciągnąć do jakieś prywatnej firmy kurierskiej :D tylko trza mieć znajomości

Pozdrawiam MUMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w dęblinie choć to mala miejscowość też jedna pizzeria wymyślila sobie taki patent ze skuterem, ale chyba nie mają z tego żadnych zysków bo widzialam ten skuter moze ze 4 razy. ale robota fajna ciekawe ile za to płacą:D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w dęblinie choć to mala miejscowość też jedna pizzeria wymyślila sobie taki patent ze skuterem, ale chyba nie mają z tego żadnych zysków bo widzialam ten skuter moze ze 4 razy. ale robota fajna ciekawe ile za to płacą:D

pzdr

Może od kilometra bo jak mi by tak płacili to bym żucił szkołe i jeżdził z pizzą(i na to jest fajny patent bo jak ja bym rozwoził pizze i płacili by mi za kilometr to odrazu najdłuzsza trasa i dodatkowo dzwonił bym specialnie że niby pizze zamawiam)no nic pozostało mi tylko zazdrościć :D

Pozdrawiam MUMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zakręce za taka robotą w Poznaniu :buttrock:

 

W jednej z Poznanskich sieci Pizzeri szukaja kierowcow ze swoimi moto lub katamaranami :buttrock:

 

Pozdrawiam :biggrin:

 

PeeS: Rozpoznasz ta pizzerie po niebieskiej kolorystyce i kilkoma Smartami smigajacymi po miescie:)

Edytowane przez SimsonFun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I potem sam byś za tę pizzę płacił :lol:. Czegoś głupszego chyba jeszcze nie słyszałem :lol:.

Oczywiście zamawiał bym w różne miejsca a tam by nikt nie kupił bo by niezamawiał a ja itak bym robił te kilometry :icon_twisted: (w ten sposób bym niepłacił za pizze tylko oni mi za kilometry :icon_mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zamawiał bym w różne miejsca a tam by nikt nie kupił bo by niezamawiał a ja itak bym robił te kilometry :icon_mrgreen: (w ten sposób bym niepłacił za pizze tylko oni mi za kilometry :icon_mrgreen: )

:icon_mrgreen: Nie chcę cię urazić, ale to tekst godny piętnastolatka. :icon_mrgreen: Przyświca ci ciekawa idea, ale chyba nie bardzo wiesz, jak ją nam przekazać :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...