Skocz do zawartości

Drugi motocykl (sv650, hornet, fazer, cbr, bandit [600tki])


Rekomendowane odpowiedzi

na gsr-a zbieraj...

 

Odpowiedź poniżej...

 

GSR pomijam bo strasznie drogi i bezużyteczny.

 

polecę fazera 600, albo bandita.

 

Fazer ma 98KM, wydaję mi się, że trochę za dużo.

 

Ziuutek i już masz moto gratuluję..teraz tylko wskoczysz do działu "Chwale się" i temat załatwiony

 

Nie omieszkam tego zrobić po zakupię moto ;)

 

jeśli chcialbys Bandita to mam na sprzedaż za 7 tysiecy 2005 roku . zadbany

 

pozdrawiam

 

Poszło PW.

 

Reasumując Bandit, Fazer to jakieś nieporozumienie. GSR pomijam bo strasznie drogi i bezużyteczny.

Zasadniczo wolałbym Sv650s od 2003 roku na dobrym układzie wydechowym.

 

Zasadniczo też bym wolał SVke, właśnie od 03' roku, a ze zmienionym układem wydechowym - bajka. Kwestia czy coś się znajdzie przyzwoitego w moim budżecie?

 

W sv-ce nie ma zawiasu z przodu, to juz lepiej Horneta...

 

Podobnież wystarczy zmienić olej na gęstszy, nie mam pojęcia ile w tym prawdy. Hornet ma 100 km, nie powiem bo mi się podoba, ale niestety trochę się jednak boję. Nie wiem czy mam dobre odczucia, ale myślę, że 100 km pod "dupą" to troszkę za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na to, iż posiadam SV to z czystym sumieniem mogę polecic ten motocykl. Jeździłem między innymi fazerem 600, gsxf 600- nuda przy SV :] Na przelotowym wydechu to przyjemnośc dla ucha i moc wrażeń z jazdy. Jeśli chciałbyś dowiedziec się wszystkiego o tym motocyklu to zapraszam na svforum.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... to jest również jeden z powodów dlaczego SV... "fałka" ma to "coś" :)

 

Bob, możesz wyjaśnić od razu jak jest z tym przednim zawiasem?

 

A na forum... pewnie, że zajrzę :)

Edytowane przez Ziuutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest miękko. Zazwyczaj wymiana oleju na gęstszy pomaga i zadowala raiderów. Niektórzy zmieniają sprężyny. Są i również tacy, co instalują USD z gsxr'ów. Ale na początek i tak wydaje mi się, że nie będziesz nic zmieniac skoro nie interesuje Cię jazda sportowa.

Za 9 tyś zł na pewno znajdziesz już SV z lat '03 '04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli po prostu zalać co trzeba i tyle, o stalowym oplocie słyszałem, że różnica jest dość wyczuwalna także to jest zabieg na plus.

 

To mnie dość zaskoczyło, spalanie rzędu litrowych R4? Z tego co piszą w artykułach, taką SVka da się zejść poniżej 5l/100km, a przy ostrzejszej jeździe wychodzi ok. 6l. Ile w tym prawdy?

 

Wiec co jest za tym aby zamiast SV kupić np. bandita?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...