Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No widzę Panowie że myśl o drugim moto nie obca innym :)

 

mm757 a ile Bandit poleci po trasie żeby nie żyłować i normalnie jechać?

bo MT-03 fajny ale w trasie 160 i już ma dość. (on i jeździeć :) chociaż na miasto wygląda super! :D

 

pozdr

empiq

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę Panowie że myśl o drugim moto nie obca innym :)

 

ano. tylko np. ja na jazdę na roboty kupiłem skuter (125ccm): nawet jak pokropi nie mam upaćkanych butów i spodni, czas przejazdu po krakówku identyczny jak na motocyklu (nie pogonię powyżej 80kmh, ale mniej stoję na światłach), spalanie mniej niż połowa tego co motocykl. ze swojej strony polecam :icon_mrgreen:

 

BTW nosi mnie jeszcze na enduro, ale to już za dużo do utrzymania...

jsz

 

ps. ale to już temat na inny wątek. bo tak to, panowie, zniechęcacie potencjalnych użytkowników draga tym szukaniem dla niego alternatyw w jego temacie :D

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. ale to już temat na inny wątek. bo tak to, panowie, zniechęcacie potencjalnych użytkowników draga tym szukaniem dla niego alternatyw w jego temacie :D

 

To ja poszukam sobie DS'a 650 jako drugie, małe moto na miasto :biggrin: W porównaniu do RS'a to w końcu piórko :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Drodzy Panowie próbuję dorobić mocowania podestów (seryjnich yamaha) do mojega xvs 1100 classic i potrzebował bym zjęcia jak to wygląda do spodu motocykla. Chodzi mi dokładnie o odcinek między podestem a dźwignią hamulca i podestem a dżwignią zmiany biegów resztę mam orginalną. Poprzedni właściciel ten odcinek (ramiona mocujące podesty) wyciął i przykręcił w tym miejscu podnużki. Ja chcę przywrócić orginalmy stan. Z góry dziękuję za pomoc i Pozdrawim. adres poczty [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mm757 a ile Bandit poleci po trasie żeby nie żyłować i normalnie jechać?

160-180 samemu

we dwoje zaladowany 140

 

ale jak masz ochote to poleci nawet 200-220

tylko sam i bez bagazu

 

ale to już temat na inny wątek. bo tak to, panowie, zniechęcacie potencjalnych użytkowników draga tym szukaniem dla niego alternatyw w jego temacie :D

ee tam zaraz niech przysli niedoszli posiadacze dragow

wiedza doskonale, ze potrzebne bedzie drugie moto

i przy zakupie nie wycackją sie do konca z kasy :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee... no zaraz , kto sprzedaje ! ;) Gwiazdka zostaje ;- drugie moto do wycierania się po mieście przy gorszej pogodzie trzeba kupić :D

 

co myślicie o kawasaki Z750.?

 

mmm757 - jak się siedzi na Bandycie? - godnie - jak u nas - czy z tyłkiem nad głową? :D

(a poważnie - wygodnie jest na dłuższe latanie?)

pozdr

empiq

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie miałem ale jeździłem trochę bandziorem znajomego i muszę przyznac, że stworzony do turystyki. Pozycja nie taka jak na czopku, ale też dośc wygodna i nie męcząca.

Edytowane przez shipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miasto to własnie jako uzupełnienie DS 650 :-) Jak się gdzieś pieszyłem w centrum wawy to zamiast RS brałem własnie DS-a. Małe, zwinne, leciutkie :-)

Co do Banditów, jest forum bandit crew znajdziesz tam wszystko :-) Bandziorkiem śmiga mó szwagier, do mnie osobiście ten sprzęt nie przemawia. Owszem przyspieszenie inne, na pewno w mieście zwinniejszy ale... Był okres że chciałem nabyć jakiegoś plastika, miałem okazję pojeździć CBR-ką 600... Nigdy więcej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się siedzi na Bandycie? - godnie - jak u nas - czy z tyłkiem nad głową? :D

(a poważnie - wygodnie jest na dłuższe latanie?)

 

wlasnie jest bajerka typowy turystyk

na drago po 300 km trasy juz na 4 litery nie moglem

pozniej juz dokuczał bol odcinka lędźwiowego kręgosłupa

a na bandziorku tego nie ma, poprostu rewelacja dla kogos kto chce jezdzic

no jak chcesz oprocz tego jeszcze sie pokazac to dragiem lepiej

wypucowac i na zlocie ślinią sie laski typu "doda" * :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

...... Był okres że chciałem nabyć jakiegoś plastika, miałem okazję pojeździć CBR-ką 600... Nigdy więcej :-)

 

głupoty gadasz

-nie znasz sie

-za malo tym jezdziles

- nie potrafisz jezdzic plastikiem

jest to zupelnie inna szkola jazdy i nikomu nie dam powiedziec, ze do nieczego sie plastikami jezdzi

te motocykle w porównaniu do ciężkich cruiserów dopiero hamują, skręcają no o przyspieszeniu to juz pisac nie bede normalne, że to jest atut ścigów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupoty gadasz

-nie znasz sie

-za malo tym jezdziles

- nie potrafisz jezdzic plastikiem

jest to zupelnie inna szkola jazdy i nikomu nie dam powiedziec, ze do nieczego sie plastikami jezdzi

te motocykle w porównaniu do ciężkich cruiserów dopiero hamują, skręcają no o przyspieszeniu to juz pisac nie bede normalne, że to jest atut ścigów

 

Wcale im tego nie ujmuję i zgodze się z tym w stu procentach jednak.... Pozycja mi kompletnie nie pasi. Nadgarstki mi dokuczały. Maleńkie dzwignie zmiany biegów i hamulca których musiałem szukać(to na pewno kwestia przyzwyczajenia)...

Dla mnie ta Honda była poprostu niewygodna a wygoda dla mnie jest bardzo ważna :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam po długiej forumowej przerwie.

 

Oddałem Yanke na przegląd - olej, filtr + regulacje i sprawdzenia i .... tu zaskoczenie .... wyskoczyłem z 500 zł. Trochę dużo , czy mi sie wydaje, że "znajomemu" doktorowi koszty wzrosły ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki był zakres tych sprawdzeń i regulacji.Taka cena z materiałami to chyba nie dużo.Ja robię wszystko sam sobie i kolegom,więc cen serwisowych nie znam.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...