Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie moto kupic zeby bylo wygodne jag Drag Star i mialo lepsze osiagi ( sporo lepsze )?

(...)

jeden z nich widzial mnie na drodze i ostro ochrzanil twierdzac, ze przynosze wstyd chopperowcom swoim stylem jadzy:(

 

Odwzajemniam pozdrowienia :icon_razz:

 

Po tym ostatnim tekście chyba zrozumiałem Twój problem. Nie potrzebujesz większej pojemności, ale sprzętu. ktory wyżej kręci. W tym momencie mam dla Ciebie coś super (aczkolwiek nie produkowanego już, to można sprowadzić sobie egzemplarz prawie fabrycznie nowy - kolega to udowodnił): myślę o Hondzie Magna 750. Przy jeździe, jaką - wydaje się - lubisz (pozycja, osiągi, dynamika, wysokoobrotowość), jest bezkonkurencyjna. Kawa Eliminator wymięka. Dla mnie brak jej tylko kardana, no ale to dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do motocykli używamy olei motocyklowych, więc tego castrola zostaw sobie na dolewki do auta, lub na przyszyły rok. Ja stosuje Motul 5100 4t 10w40, a samochodowego absolutnie nie lej.

Wielkie dzięki za fachową poradę. Już nabyłem Motul 5100 4t 10w/40. Kupiłem 3 litry , bo wchodzi ponoć 2.6.

W serwisie Yamahy kupiłem nowy oring i jutro zabieram się do naprawy wycieku z pod dekla filtra oleju.O wynikach poinformuję na forum. java script:emoticon(':biggrin:', 'smid_24')

 

Witam

Koledzy czy orjetujecie się gdzie można kupić świece zapłonowe DENSO IW22 IRIDIUM POWER

Za wszelkie informacje dziękuje

 

pozdrawaiam

 

 

http://www.hdmot.pl/index.php?p1954,swieca...2-iridium-power tu masz namiary.

To sklep wysyłkowy. W poniedziałek sprawdzę czy moja firma nie jest w stanie załatwić tych świec taniej, ale jeśli potrzebujesz na już , no to proszę.

Porter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta Honda:) mIalem kiedys podobnie wygladajacy motor - YAMAHA XZ 550 - bardzo przyjemnie wspominam tamte czasy :clap:, ale pod wzgledem wygody tamta YAMAHA nie dorownywala DragStarowi - niedawno znalazlem 2- ga pozycje - rozsiadam sie wygodnie, jakby nieco opieram o pdwyzszenie siedzenia pasazera, nogi samoczynnie ida mi do przodu i jest cudownie - chyba nawet nie czuje takiej potrzeby odkrecania manetki :icon_mrgreen:.

Tak czy siak chyba ten sezon przejezdze tym motorem, moze tak jak pisales, jakos sie ulozymy.

Jak udala sie Jajcarnia w tym roku ?

Najlepszego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak udala sie Jajcarnia w tym roku ?

Krótko, bo jakby nie ten wątek: super pogoda i same rekordy. 642 maszyny (przynajmniej). Najtwardsze Dupsko przyjechało z Walii (pomne poprzednich edycji) = 30 godzin z przerwami na tankowanie, więc wypróbowani Przyjaciele z Kurnika czy Wa-wy nie mieli tym razem szans. Dużą ekipą przyleciała też Bydgoszcz. Parada-spacer ponad 40km. Szybcy wyskoczyli na lotnisko w Borsku. Zajrzyj w poniższy temat i podllinkowane galerie:

 

http://www.moto3miasto.pl/viewtopic.php?t=3779

Edytowane przez x. Maślak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem kilkaset kilometrów temu na irydowe DENSO (IW22). Poza wymianą oleju nic poza zmianą świec nie było robione w motocyklu. Czuję różnicę w pracy silnika.

 

Kupowałem świece od kogoś z tego forum (zabijcie - nie pamiętam od kogo, w kalendarzu pozostał mi tylko numer telefonu: 667820808). Płaciłem ok. 40zł/szt.

 

 

Numer aktualny :icon_biggrin: Jest to sklep we Wrocławiu Bardzo miła obsługa Wysyłają towar za pobraniem

Aktualna cena za te świece to 44zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy możecie mi koledzy polecić DragStar'a 650tke na pierwsze moto? Czy raczej mam dać sobie spokój? Nie ukrywam, że liczę na szczere odpowiedzi :icon_twisted: Dlaczego ten? Bo nie jest tragicznie ciężki, ma sensowną pojemność, wał a nie łańcuch, niska kanapa, kierownica w odpowiedniej odległości (to moje spostrzeżenia po dokładnym obejrzeniu z bliska i siedzeniu na nim)... ogólnie wygodny, ale czy na pierwsze moto okey?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy możecie mi koledzy polecić DragStar'a 650tke na pierwsze moto? Czy raczej mam dać sobie spokój? Nie ukrywam, że liczę na szczere odpowiedzi :) Dlaczego ten? Bo nie jest tragicznie ciężki, ma sensowną pojemność, wał a nie łańcuch, niska kanapa, kierownica w odpowiedniej odległości (to moje spostrzeżenia po dokładnym obejrzeniu z bliska i siedzeniu na nim)... ogólnie wygodny, ale czy na pierwsze moto okey?

 

Witam!

 

Osobiście na 1-szy moto polecam Virago 535. Jest lżejszy, osiągi ma porównywalne (moim zdaniem chyba nawet lepsze od DS650), wał kardana, wygodny i łatwy w prowadzeniu. Same pozytywy i do tego tańszy.

Ale decyzja należy do Ciebie.

Pozdr

RafV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy możecie mi koledzy polecić DragStar'a 650tke na pierwsze moto? Czy raczej mam dać sobie spokój? Nie ukrywam, że liczę na szczere odpowiedzi :) Dlaczego ten? Bo nie jest tragicznie ciężki, ma sensowną pojemność, wał a nie łańcuch, niska kanapa, kierownica w odpowiedniej odległości (to moje spostrzeżenia po dokładnym obejrzeniu z bliska i siedzeniu na nim)... ogólnie wygodny, ale czy na pierwsze moto okey?

 

 

Owszem polecam! :) http://www.allegro.pl/item350304899_yamaha...cm_custom_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lightbary na gmole

 

Uparłem się na lightbary na gmole. Ale za chwilę wylezę z siebie. Szukam jakichś rozsądnych uchwytów żeby to miało ręce i nogi, ale poległem. Kupiłem toto na alledrogo skręcane niby 32 mm bo takie mam gmole :

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=340529047.

 

Poszedłem dzisiaj zakładać cały happy i okazuje się ze to nie jest fi 32 tylko 1,1,8 cala a więc jakieś 28,5mm. Może jakieś inne znacie, bo ja nie mogę znaleźć niczego rozsądnego i powoli tracę nadzieję na te lightbary na gmolach.

Edytowane przez senio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciężki jest taki DragStar 1100? Trudny w prowadzeniu? Początkujący da radę? Niesamowicie mi się ten model podoba, pewnie będę jeździł z pasażerką i z bagażami a nie chcę żeby mnie wyprzedali ciągle.

Wszędzie dobrze, ale najlepiej w siodle :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciężki jest taki DragStar 1100? Trudny w prowadzeniu? Początkujący da radę? Niesamowicie mi się ten model podoba, pewnie będę jeździł z pasażerką i z bagażami a nie chcę żeby mnie wyprzedali ciągle.

 

Mój znajomy kupił na pierwszy motocykl tego DragStar'a, i z żonką śmiga :P radzi sobie i chwali sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja wprawdzie troszkę z innej bajki (XV 1900) ale bardzo proszę o info o osobach które kupiły w 2007 roku nowego Drag Stara 1100 Classic. Sprawa naprawdę ważna. Za jakikolwiek namiar lub info gdzie dalej szukać, będę bardzo wdzięczny.

Pozdro :P

 

witam

 

swojego Draga 1100 właśnie kupilem w 2007 , w czerwcu dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...