Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:P Poszukuję w dobrym stanie Drag Stara 650 lub 1100 :P Ktoś coś poleci :buttrock:

 

Witam!

 

Właśnie przesiadam się na DS1100 i sprzedaję 650. Polecam.

http://www.allegro.pl/item353162787_dragstar_650_1999.html

Cena oczywiście do negocjacji.

 

PS. Kanapy naprawdę rewelacja!!!

RafV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Właśnie przesiadam się na DS1100 i sprzedaję 650. Polecam.

http://www.allegro.pl/item353162787_dragstar_650_1999.html

Cena oczywiście do negocjacji.

 

S. Kanapy naprawdę rewelacja!!!

RafV

 

Taką kanapą dla plecaczka to byłbym zainteresowany

Sam ją zamawiałeś czy z takim siedzeniem kupiłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką kanapą dla plecaczka to byłbym zainteresowany

Sam ją zamawiałeś czy z takim siedzeniem kupiłeś ?

 

Witam!

 

Maszynę kupiłem już w takim zestawie. Sprawdzałem w akcesoriach do Yamahy u dealera i można takie zamówić, osobno również czyli np. samą kanapę pasażera ale ceny są kosmiczne. Za zestaw taki jak u mnie trzeba położyć ponad 2,5 tys. zł.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Mam podobny problem co Kieubi. Poradźcie coś proszę:

 

Na zimnym moto ze ssaniem odpala od pierwszego - jak pojeżdżę i zgaszę to nie mogę odpalić, odpala za 3 - 5 razem. Objaw taki że ledwo kręci - jakby nie miało siły pociągnąć rozrusznika - rozrusznik staje i terkocze jakby. I tak kilka razy jak naciskam to taki objaw aż w końcu za którymś razem - na razie do 5 odpala ( ale też nie tak normalnie - wrażenie mam takie jakby słabo rozrusznik ciągnął i odpala bo udało się silnikowi "załapać")

 

Widziałem, że Maślak radził Kieubowi wymienić aku a jak nie to rozrusznik.

Kieubiu - pomogło Ci po wymianie Aku? Też Ci odpalał bez problemu na zimno a nie chciał kręcić po jeździe? Daj jakiś kontakt na priva to odpytam Cię o szczegóły pls. (zadowolony jesteś z aku co zanabyłeś? polecasz? jaka cena?)

 

(a czasem też mi się zdarzy że rozrusznik walnie porządnie i nie kręci. ale to raczej wcześniej było zanim mi przestał odpalać na ciepłym silniku)

 

Mój aku ma 6 lat nie był od nowości wymieniany, przebieg maszyny - 26 000 km dokumentowany nie kręcony.

 

pomóżcie.

 

empiq

Edytowane przez empiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Mam podobny problem co Kieubi. Poradźcie coś proszę:

 

Na zimnym moto ze ssaniem odpala od pierwszego - jak pojeżdżę i zgaszę to nie mogę odpalić, odpala za 3 - 5 razem. Objaw taki że ledwo kręci - jakby nie miało siły pociągnąć rozrusznika - rozrusznik staje i terkocze jakby. I tak kilka razy jak naciskam to taki objaw aż w końcu za którymś razem - na razie do 5 odpala ( ale też nie tak normalnie - wrażenie mam takie jakby słabo rozrusznik ciągnął i odpala bo udało się silnikowi "załapać")

 

Widziałem, że Maślak radził Kieubowi wymienić aku a jak nie to rozrusznik.

Kieubiu - pomogło Ci po wymianie Aku? Też Ci odpalał bez problemu na zimno a nie chciał kręcić po jeździe? Daj jakiś kontakt na priva to odpytam Cię o szczegóły pls. (zadowolony jesteś z aku co zanabyłeś? polecasz? jaka cena?)

 

(a czasem też mi się zdarzy że rozrusznik walnie porządnie i nie kręci. ale to raczej wcześniej było zanim mi przestał odpalać na ciepłym silniku)

 

Mój aku ma 6 lat nie był od nowości wymieniany, przebieg maszyny - 26 000 km dokumentowany nie kręcony.

 

pomóżcie.

 

empiq

 

A więc. Jeżeli rozrusznik był już naprawiany, mogli założyć za ciasne tuleje, może być również brak masy silnika i to daje podobny efekt.

Pozdrawiam

 

ps. na poprzedniej stronie pisałem o dniach otwartych w Yamaha Katowice, mała zmiana : są od 1-3 maja a nie do 4 tego. Yamaha zmieniła .

Pozdrawiam Monitor

Edytowane przez Monitor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zestaw taki jak u mnie trzeba położyć ponad 2,5 tys. zł.

Pozdr.

 

A kto normalny kupuje w salonie Yamahy ??? :wink:

Wlasnie przegladalem amerykanski ebay w poszukiwaniu innej rzeczy i znalazlem takie siodla jak Ty masz za .... 150 $ :wink: :notworthy:

Wiec w salonie naprawde mocno naciagaja i szukaja leszcza :icon_biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem co Kieubi. Poradźcie coś proszę:

 

Czesc Empiq - dokladnie takie objawy jak u Ciebie - zimny pali, ale potem miewa problem z zakresceniem - a wlasciwie miewal, bo objawy jakby bardzo sie zmniejszyly - jakby sie rozchodzil :icon_biggrin: - co prawda nie mialem jak dobrze potestowac bo ostatnie dni spedzilem z grypa w lozku :( a bylo tak slonecznie....

W serwisie powiedzieli, ze sprzeglo rozrusznika - to jakby kreci i slizga sie - nie " zazebia ", a tu po prostu nie dawal rady krecic.

Po 6-sciu latach to chyba mozna wymienic akumulator.

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

pytanie do tych którzy mają risers w swoich DS1100.

Jakie macie zainstalowane ? 3" czy 4" ??? czy nie ma

dużych problemów z oryginalnymi linkami i przewodami ?

tzn. ich długość jest wystarczająca ?

 

noszę się już z poważnym zamiarem załozenia takiego

ustrojstwa i chciałbym uniknąć niespodzianek

 

pozdrawiam

 

Witam kolegów

Troche buszowałem po forum ale nie udało mi się znaleść następującego tematu

POLEROWANIE SZYBY OD GRAGA

Czy może ktoś taki zabieg przeprowadzał i jakie były jego efekty ????

 

Pozdrawiam

 

 

z czystym sumieniem i pewnoscią polecam środek o nazwie XERAPOL

http://www.xerapol.displex.pl/pliki/xerapol_wirkung.htm

przetestowałem i u mnie na szybie sprawdził się idealnie

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

pytanie do tych którzy mają risers w swoich DS1100.

Jakie macie zainstalowane ? 3" czy 4" ??? czy nie ma

dużych problemów z oryginalnymi linkami i przewodami ?

tzn. ich długość jest wystarczająca ?

 

noszę się już z poważnym zamiarem załozenia takiego

ustrojstwa i chciałbym uniknąć niespodzianek

 

Na stronie 141 poruszałem już ten temat ale był na niego słaby odzew.

Też kupiłem risers 4" i chce je u siebie zamontować i z tego co zauważyłem to na pewno będę miał wszystkie linki do wymiany, przewody hamulcowe ale to nie jest problem bo i tak planowałem założyc w stalowym oplocie ale co mnie najbardziej martwi to chyba będzie potrzeba przedłużenia instalacji elektrycznej biegnącej do przełaczników na kierownicy. Chyba zajmę sie tym tematem zimą bo teraz szkoda mi ciepłych dni :biggrin: :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps. na poprzedniej stronie pisałem o dniach otwartych w Yamaha Katowice, mała zmiana : są od 1-3 maja a nie do 4 tego. Yamaha zmieniła .

Pozdrawiam Monitor

 

Witam.

Mozę bym się i wybrał.... Hmmm....

Ten salon jest przy trasie na Sosnowiec (tzn dwupasmówka, ona dalej leci chyba na Warszawę/Łódź)? Bo nie wiem czy dobrze kojarzę. Chyba gdzieś niedaleko był (może jest) salon H-D?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mozę bym się i wybrał.... Hmmm....

Ten salon jest przy trasie na Sosnowiec (tzn dwupasmówka, ona dalej leci chyba na Warszawę/Łódź)? Bo nie wiem czy dobrze kojarzę. Chyba gdzieś niedaleko był (może jest) salon H-D?

 

Pozdrawiam

Czy to ten salon w Dąbrówce Malej na Al. Roździeńskiego za dawnym TTW Dom i Ogród ?

Jesli tak to jadac z Katowic cza zjechac z 2pasmowki na Dąbrowke i przejechac pod wiaduktem i zaraz w prawo. Jadac od Sosnowca analogicznie zjechac i skrecic w prawo i znow w prawo.

A jesli mowimy o tym samym salonie to Yamaha i HD pod jednym staly dachem - HD od wejscia w lewo a Yamaha w prawo :icon_razz:

 

No informacje nie sa najnowsze bo juz jakis czas nie mieszkam tamze ...

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżyk, jakiej marki kupiłeś risers ? Rozumiem że masz CLASSICA i Twoje problemy

naprawdę mnie trochę niepokoją. Może 3" były by lepsze ?

Z tego co wiem to osoby które zakładały taki sprzęt dały rade z długością linek i przewodów.

 

Z początku przymierzałem się do risers 4" z firmy HighwayHawk, ale prawdopodobnie zakupie z Kuryakyn-a.

Mam nadzieje ze w opisie jezeli jest przeznaczone do V-Star 1100 to bedzie pasowalo, a i cena barzdziej przyzwoita (ok. 120 USD a za HH chcą ok. 430 PLN)

 

Najzwyczajniej w swiecie nie mam ochoty na zmianę linek i kabli ! (może jeszcze nie dojrzałem do stalowego oplotu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat:

z czystym sumieniem i pewnoscią polecam środek o nazwie XERAPOL

http://www.xerapol.displex.pl/pliki/xerapol_wirkung.htm

przetestowałem i u mnie na szybie sprawdził się idealnie

 

Piotr, polerowałeś ręcznie czy mechanicznie? Opisz sam proces polerowania. Używałeś samej pasty czy najpierw zgrubnie papierem ściernym? Szmatką czy filcem?

Myślę, że opis przyda sie nie tylko mnie.

Pozdrawiam.

Merlin

Edytowane przez Merlin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...