Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może to tylko mój przypadek, ale warty przemyślenia.

Chciałbym Was przestrzec przed dokonywaniem zakupów w moto-akcesoria.pl

Czekam od początku kwietnia na buty, których w trakcie składania zamówienia nawet nie mieli, ale na stronie - oczywiście - widniały. Najmniejszej informacji z ich strony - kiedy będą mieli. Dzisiaj telefonicznie się dowiaduje, że może jutro będzie dostawa ale też nie gwarantują, że moje zamówienie akurat zostanie zrealizowane:( Niepoważne i nieprofesjonalne traktowanie klienta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to tylko mój przypadek, ale warty przemyślenia.

Chciałbym Was przestrzec przed dokonywaniem zakupów w moto-akcesoria.pl

 

 

ja tam kupowałem i jestem zadowolony

tydzień po zamówieniu był telefon, że przesyłka w drodze

dwa dni później odebrałem paczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie Zamierzam wymienić świece zapłonowe w maszynie Polecono mi świece ISKRY FE85PRS a jeszcze lepiej gdyby była to świeca z potrójną elektrodą masową

Wszelkie sugestie mile widziane

 

Pozdrawiam

 

Moim skromnym zdaniem, to stosowac takie jakie zaleca fabryka.

NGK BPR7ES lub Denso W22EPR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie Zamierzam wymienić świece zapłonowe w maszynie Polecono mi świece ISKRY FE85PRS a jeszcze lepiej gdyby była to świeca z potrójną elektrodą masową

Wszelkie sugestie mile widziane

 

Pozdrawiam

 

 

fakt że ta iskra jest zamiennikiem, ngk kupisz bez problemu za niewielką kwotę, ja mam ngk , podobno denso jest o tyle lepsze że mniej podrabiają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem kilkaset kilometrów temu na irydowe DENSO (IW22). Poza wymianą oleju nic poza zmianą świec nie było robione w motocyklu. Czuję różnicę w pracy silnika.

 

Kupowałem świece od kogoś z tego forum (zabijcie - nie pamiętam od kogo, w kalendarzu pozostał mi tylko numer telefonu: 667820808). Płaciłem ok. 40zł/szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec moje niedoswiadczenie ujrzalo swiatlo dzienne.

 

Kupilem motor, ale czekam az przysla mi ubranie (Tarbor BOSS + KOMFORT) - jakies jeszcze 2 tygodnie.

 

Oczywiscie nie wytrzymalem (ani do ciuchow, ani do prawa jazdy) i wybralem sie w krotka podroz uliczkami kolo domu. Tak mi sie spodobala jazda, ze zrobilem jakies 40km do samego zmroku.

 

Wynik: wczoraj caly dzien lezalem w lozku, dzisiaj poszedlem do lekarza i mam zwolnienie do konca przyszlego tygodnia. Temperatura, kaszel itp. Jakies zapalenie oskrzeli.

 

Oczywiscie powodem bylo to, ze kask (NOLAN N42) nie uchronil od zimna wiejacego w szyje (dziwne).

 

Wiem, ze to co pisze to nie zadna przestroga dla innych, ale szkoda mi tych dni na bezczynne lezenie w lozku.

 

Czlowiek uczy sie niestety na bledach.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie powodem bylo to, ze kask (NOLAN N42) nie uchronil od zimna wiejacego w szyje (dziwne).

 

 

:bigrazz: To raczej normalne, ze otwarty kask nie chroni gardla przed wiatrem, trzeba stosowac specjalne kolnierze z windstoperem, albo choc zwykla kominiarke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec moje niedoswiadczenie ujrzalo swiatlo dzienne.

 

Kupilem motor, ale czekam az przysla mi ubranie (Tarbor BOSS + KOMFORT) - jakies jeszcze 2 tygodnie.

 

Czlowiek uczy sie niestety na bledach.

 

Pozdrawiam.

 

No to szybkiego powrotu do zdrowia zycze. Ale lepiej zaczekaj i na wdzianko i na prawko - zapewniam ,ze wtedy poczujesz sie o niebo lepiej! Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to tylko mój przypadek, ale warty przemyślenia.

Chciałbym Was przestrzec przed dokonywaniem zakupów w moto-akcesoria.pl

Czekam od początku kwietnia na buty, których w trakcie składania zamówienia nawet nie mieli, ale na stronie - oczywiście - widniały. Najmniejszej informacji z ich strony - kiedy będą mieli. Dzisiaj telefonicznie się dowiaduje, że może jutro będzie dostawa ale też nie gwarantują, że moje zamówienie akurat zostanie zrealizowane:( Niepoważne i nieprofesjonalne traktowanie klienta :biggrin:

Witam

Jestem tu po raz pierwszy. Ja w tym moto -akcesoria zamówiłem kurtkę skórzaną i jescze innych parę rzeczy 4.03.2008 powiedzieli że jakiejś jednej pozycji nie mają i mam czekać około 10dni.Oczywiście kasę wpłaciłem im na konto , a zamówiony towar dostałem04.04.2008. Miesiąc czekałem , co drugi dzień dzwoniłem , a tam konsultant ciągle to samo , że nic nie wie że zobaczy ,że przeprasza i tak ściemniali cały miesiąc. Czytając twojego posta widzę że nie jestem odosobnionym przypadkiem.Też przestrzegam.

Polecam sklep LOUISA w Berlinie na Holzhauserstrasse. Towar ten sam , dużo niższe ceny , super przeceny katalogi w każdej ilości gratis i wszystko jest . Nie trzeba miesiącami prosić się o towar. A najważniejsze że zakładasz sobie kartę Louisa i doładowują ci na nią kasę , za którą następnym razem robisz sobie jakieś darmowe zakupy.

Korzystając z okazji mam pytanie : Czy komuś przy Drag Starze 650 ciekł olej spod dekla filtra oleju?

Poruszałem ten temat w dziale " mechanika ", ale słaby oddżwięk. Mój świeżo zakupiony Drag jak się mocno nagrzeje to właśnie tam wycieka i głupio zaparkować na ładnym polbruku, a i nogawka trochę mi się świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...