Skocz do zawartości

Każdy się chwali to my też


Muma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

GRATULUJE :icon_razz:

 

P.S. Zmieńcie migacze na mnijsze i bardziej zgrabne po tym tuningu motorek bardziej rasowy będzie!!!!!!!!!

pozdr.

Migacze narazie mi sie podobają ale musze zmienić sobie zembatke na większą by szybciej jechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Git:)Nigdy nie dawalem wiary ze jezeli chodzi o Rg da sie stuntować i jezeli wogole chodzi o stunt.a to dlatego ze jezdzilem Rg125 i po prostu bylem zalamany..przy innych 125 wysiada....Ale 80 Da sie wszystko!!Stunter 13 zresztą umie to pokazać najlepiej :biggrin: :icon_razz: Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje.... tyle juz razy pytałeś na forum o rg ze powoli zaczynałem wątpić ze go kupisz :D i mam propozycje...... romet dla brata rg dla ciebie :icon_razz: :icon_razz: :bigrazz: a powiesz ile dałeś czy to tajemnica :biggrin:

Edytowane przez Bubaziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje.... tyle juz razy pytałeś na forum o rg ze powoli zaczynałem wątpić ze go kupisz :bigrazz: i mam propozycje...... romet dla brata rg dla ciebie :icon_razz: :clap: :) a powiesz ile dałeś czy to tajemnica :biggrin:

Dałem dużo :icon_razz: :D ogólnie to to co sie wnim szybko kończy to tylko benzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

No gratulki!!

 

I normalnie moto ma przebieg, ktorego nie powstydzilby sie niejeden dojrzaly japonczyk z lat 90 po polskim "serwisie" :biggrin: :icon_razz:

 

Fajna bryka, milego smigania zycze!

 

Pozdro

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem dużo :icon_mrgreen ogólnie to to co sie wnim szybko kończy to tylko benzyna

 

 

No powiedz- nie ma sie czego wstydzić :D Ja stawiam na 3000 :D ??

 

ogólnie to to co sie wnim szybko kończy to tylko benzyna

 

 

Oby............. Życzę Ci tego :)

 

Pozdr. Magik :D

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratuluje. Daj nam filmik jak tym gume palisz;)

Witam

Postaram sie w najbliższym czasie podać jakieś filmiki z trikami :D ale jak narazie mam pytanko ile może kosztować nowy czarny lakier(z profesionalnym nałozeniem przez lakiernika) do takiego moto???

Pozdrawiam MUMA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...