Skocz do zawartości

2 pytania do posiadaczy GS500


Rekomendowane odpowiedzi

Bandit jak najbardziej , sam się do niego przymierzam. Xj 600 to też bardzo dobra opcja.

 

W sumie bandita się troche boje bo jak by nie było to prawie 20KM mocniejszy silnik, a ja swoją przygodę na pojemnościach x>=500 dopiero zaczynam - wiem że ponoć jak ma sie olej w głowie to on nie jest taki groźny, ale jednak jest bardziej ( z tego co czytałem) wymagajacy niż XJ lub GS. Nie ukrywam, że interesował mnie bandit 400 ale o tego trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie bandita się troche boje bo jak by nie było to prawie 20KM mocniejszy silnik, a ja swoją przygodę na pojemnościach x>=500 dopiero zaczynam - wiem że ponoć jak ma sie olej w głowie to on nie jest taki groźny, ale jednak jest bardziej ( z tego co czytałem) wymagajacy niż XJ lub GS. Nie ukrywam, że interesował mnie bandit 400 ale o tego trudno.

B4 jest dość mały.Polecam XJ bo mocy ma całkiem sporo jak na pierwsze moto.Prowadzi się dobrze,w mieście też całkiem zwinna a przy tym troche większa od GS czy B4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B4 jest dość mały.Polecam XJ bo mocy ma całkiem sporo jak na pierwsze moto.Prowadzi się dobrze,w mieście też całkiem zwinna a przy tym troche większa od GS czy B4.

 

W sumie GS jest 2 cylindorwy a XJ lub Bandit są 4 cylindorwe - jakie wymierne korzysci da mi posiadania 4 cylindów?

 

Nie ukrywam, że ta XJtka coraz bardziej mi sie podoba :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jezdzisz sam, albo z maszynami o porownywalnej mocy, to GS jest jak najbardziej w porzadku. Jak jezdze spokojnie, to spala mi okolo 0,2 - 0,3 litra oleju na 1000 km spalanie nie wiem jakie mi wychodzi na spokojnie, bo jak jezdzilem spokojnie, to mialem cos pokrecone z gaznikami i chlal mi 6,5 - 7 litrow na 100.

 

Coraz czesciej jednak jezdze za 100 konnymi 600tkami. Po jazdach non stop 150 km/h wychodzi mi tez 6,5 l (no raz wyszlo 8 :buttrock: ale jeszcze musze pogrzebac w tych gaznikach), oleju chleje 0,5 litra na 300 km i ogolnie sie meczy. Troche zaluje, ze nie poczekalem troszke i nie kupilem XJ 600 na pierwsze moto.

 

Jesli chodzi o wygode, to ja tam moge zrobic 600 km i jakos bardzo sie nie zmecze (nie mam porownania z innymi sprzetami) a do miasta jest wrecz stworzony :crossy:

 

Podsumowujac - na pierwsze moto do spokojnej jazdy calkiem spoko, do smigania za wiekszymi sprzetami juz nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to co mówicie, bo mam zamiar sobie kupić właśnie GS 500. Głównie na miasto, ale i do turystyki.

Bierz, żałować nie będziesz.

 

Nie ukrywam, że ta XJtka coraz bardziej mi sie podoba

W takim razie rozglądaj się za xj-tą. A B4 jest coraz wiecej u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dario.G: Mam nadzieję, jest to świetna maszyna. Jak w sam raz dla miasta/turystyki. Jeszcze ta dość niewygórowana cena. Tylko brać i cieszyć się z jazdy.

Jest tak jak mówisz. Martwi mnie tylko twój avatar ;)

Edytowane przez Dario.G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

WOW!!! Jak sie zabrałem za czytanie to oderwałem oczy dopiero po przeczytanie -super sprawa!

 

Cieszy mnie to niezmiernie :bigrazz:.

Jam Ci tę stronę popełnił. GSina spisuje sie bardzo dobrze jako turystyk ;). Trzasnalem na nim z duzym bagazem jednej nocy 713km na raz i przezylem bez potrzeby amputacji posladkow. Moto dawalo sobie nadspodziewanie dobrze rade w terenie - czasem ciezkim i dla Transalpa, na autostradach z bagazem mozna bylo pomykac 140km/h bez meczenia silnika... Naprawde da sie GSem posmigac turystycznie. Oczywiscie nie przecze, ze sa do tego wygodniejsze i bardziej przystosowane maszyny, ale jak chce sie jezdzic, a stac czleka tylko na niskobudzetowy motorek - GS jest naprawde niezly.

 

Pozdrowki

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...