Skocz do zawartości

Warto?


Rekomendowane odpowiedzi

12 km od mojego miejsca zamieszkania stoją takie 2 interesujące maszyny (tzn stoi ich tam więcej,ale te zwróciły moją uwagę)

 

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=105215056

 

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=105213892

 

KTM tani jak na 2000rok, wolałbym plastiki całe pomarańczowe, ale cóż, tylko czy to nie jakiś wałek? Znam właścicela, raczej nic złego wkręcić ludziom nie powienien...

 

DR`ka mogłaby być też, tylko rocznik zbyt stary, aż szkoda....

 

Co myślicie o tych 2 motorkach?

Pozdrowienia z Borów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktm to 2 suw wiec wieksze spalanie i wieksze koszty utrzymania, DR jak silnik w dobrym stanie to tylko lac paliwo i smigac, napewno bedzie bardziej ekonomiczna.

 

12 km od mojego miejsca zamieszkania stoją takie 2 interesujące maszyny (tzn stoi ich tam więcej,ale te zwróciły moją uwagę)

 

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=105215056

 

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=105213892

 

KTM tani jak na 2000rok, wolałbym plastiki całe pomarańczowe, ale cóż, tylko czy to nie jakiś wałek? Znam właścicela, raczej nic złego wkręcić ludziom nie powienien...

 

DR`ka mogłaby być też, tylko rocznik zbyt stary, aż szkoda....

 

Co myślicie o tych 2 motorkach?

Pozdrowienia z Borów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym bral EXC tylko wiesz to jest 2T wiec wiecej będzie palil

a DR to 4T wiec bardziej ekonomiczna i bedzie cięzsza, przy DR będziesz miał zawsze więcej roboty min. zawory, lancuszek rozrzadu...

bierz EXC moja rada;]

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym bral EXC tylko wiesz to jest 2T wiec wiecej będzie palil

a DR to 4T wiec bardziej ekonomiczna i bedzie cięzsza, przy DR będziesz miał zawsze więcej roboty min. zawory, lancuszek rozrzadu...

bierz EXC moja rada;]

 

pozdro

 

Masz Dr ze wiesz ze jest przy nim duzo roboty czy wyczytales to z postow i wyrazasz taka opinie o Dr.

Najlepiej nie opowiadaj takich pie**ol ze duzo roboty przy nim jest.

 

Czasami moze i ten lancuszek jest do wymiany ale bez przesady to nie 2T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj. Jeszcze nie tak dawno chciałeś tym dojeżdżać do roboty. No to może jednak lepiej kupić DR-ke i zrobić na niej mały wypad, a nie tylko śmigać po lesie. No wiem, te nasze Bory Tucholskie po prostu zachęcają do jazdy i aż żal z tego zaproszenia nie skorzystać, ale… Powiem tak. Jesteś chłop z borów, to Ci dobrze doradzę. Jak nie chcesz wydawać kupe kasy na paliwo i czynności serwisowe, a ponadto chciałbyś odwiedzić ciotkę z…. to bierz DR-kę. Można nią spokojnie pykać w terenie bez piłowania jak to jest w przypadku 2-suwa. Ja tam jestem za DR-ką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko EXC :-) zwłaszcza ze cena mega promocyjna!

 

 

EXC 125 - waga 93kg , moc kolo 40KM

Suzuki DR 350 se - waga 144kg , moc 30KM

 

(dane oczywiscie z katalogu)

no i róznica roczników :-)

To by było moje zdanie :D

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko EXC :-) zwłaszcza ze cena mega promocyjna!

EXC 125 - waga 93kg , moc kolo 40KM

Suzuki DR 350 se - waga 144kg , moc 30KM

 

(dane oczywiscie z katalogu)

no i róznica roczników :-)

To by było moje zdanie :D

te 93 kg to waga w stanie suchym bo sx 125 02 wazy 101kg zatankowany i zalany olejami.

DR 144kg ma gotowa do jazdy wiec roznica w kg bedzie mniejsza niz napisałe.

Co do tej dr to droga jest a exc trzeba barzo dokładnie obejrzec zeby nie wpakowc sie na mine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 93 kg to waga w stanie suchym bo sx 125 02 wazy 101kg zatankowany i zalany olejami.

DR 144kg ma gotowa do jazdy wiec roznica w kg bedzie mniejsza niz napisałe.

Co do tej dr to droga jest a exc trzeba barzo dokładnie obejrzec zeby nie wpakowc sie na mine.

tego nie wiem napisałem co w katalogu pisało :-) a nawet jezeli waga bedzie kolo 30kg róznicy to wegług mnie to strzasznie duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...