Skocz do zawartości

dawanie na koło


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo inteligentna, wiele wnosząca do tematu i zarazem kulturalna wypowiedź.

 

otóz to hheehe.A pozatym jak ktos sie chce nauczyc to nie patrzy sie na to czy niebezpieczne tylko sie uczy bo zawsze to jakies efektowne jest i jest sie czym pochwalic...a nie stac i grzac dupe cały czas siedząc na moto. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem jedno " ŻAL " . Starszy nie zawsze znaczy mądrzejszy .... I osobiście wqrwia mnie maxymalnie jak ktos mając lat 30 wyraża się nie kulturalnie do ludzi w wieku 18-25. Nie te czasy że krzykiem można coś zdziałać...

??? O co Ci chodzi? Gdzie ja się niekulturalnie wyraziłem? I gdzie widzisz objaw mojej domniemanej głupoty? W tym, że robię stoppie na rowerze? Nie rozumiem...

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat(^lunatyk^ @ 23 Czerwiec 2006 - 14:36) *

 

powiem jedno " ŻAL " . Starszy nie zawsze znaczy mądrzejszy .... I osobiście wqrwia mnie maxymalnie jak ktos mając lat 30 wyraża się nie kulturalnie do ludzi w wieku 18-25. Nie te czasy że krzykiem można coś zdziałać...

 

??? O co Ci chodzi? Gdzie ja się niekulturalnie wyraziłem? I gdzie widzisz objaw mojej domniemanej głupoty? W tym, że robię stoppie na rowerze? Nie rozumiem...

 

pozdr

 

 

 

Chodziło mi bardziej o Ryżego Konia i jego "nie pyskuj" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak szczerze, to w obliczu postu, który skomentował to nie miał racji?

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak szczerze, to w obliczu postu, który skomentował to nie miał racji?

 

pozdr

 

Miał rację - a wiek tu nie ma nic do rzeczy. Agresja na forum musi być tępiona. To dyskusja a nie pyskówka....

 

coby nie tak offtopicznie - Trzeba się umieć opanować - nie każdy kawałek asfaltu nadaje sie na gumę !!!!

Edytowane przez radez9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wracajac do tematu to narazie raz swiadomie odkrecilem zeby stanal na gume :) kilka razy jednak lecialem na kole przez przypadek :) mocna bestia... jescze troche przedemna, mam nadzieje tylko ze moto podczas nauki nie ucierpi.

 

Jest gdziesz szkola stuntu? oczywiscie nie na swoim moto :D

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jurjuszi Napisano 55 minut temu

A tak szczerze, to w obliczu postu, który skomentował to nie miał racji?

 

 

Słuchaj może i miał ... ale jakoś jestem zwolennikiem dyskutowania... a nie niepotrzebnych nerwów... troche z innej beczki . Szedłem z kumplem ktory pił tymbarka... chciał go wyrzucic do kosza ale koło kosza stala pani z dzieckiem kumpel rzucił butelke... fakt nieodpowiedzialne... butelka odbiła sie od kosza i rozbila obok. A babcia ile głosu w gardle pruje się "gówniaaaarzeeeeeee meendy małe a jokby w łoko prysłoooo " 3 m dalej zauwazyłem ze but mi sie rozwiązał kumpel poszedł dalej ja wiąze a ta babka się pruje na mnie przy czym ja byłem niewinny.... Zauważyłem ze starsi często sprawy rozwiązują krzykiem :) Wystarczy wziac na przykład rodziców.... zadnej sensownej gadki tylko głupie argumenty[ czemu nie ?! bo, nie ! ] i częsty krzyk. Nie tędy droga :) pozdrawiam :D Mam nadzieje ze Ryży sie nie obrazi nie zrozumie mnie źle :biggrin: tak poprostu zwróciłem uwagę :biggrin:

Edytowane przez ^lunatyk^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwego motocykliste można poznać po tym,że jest opanowany.Kozaki umierają pierwsi co wcale nie oznacza,że nie wolno szaleć.Tylko trzeba wiedzieć gdzie i kiedy :D

gdzie i kiedy można szaleć ;)

 

Moja CBR niestety na koło nie idzie :biggrin:

Tak jak Fata Ninja :banghead:

dlaczego? masz zdławioną?

pozdr.

 

PS.Dla wyjaśnienia - bujałem się na plastikach wtedy , kiedy większosć z userów jeszcze nie dostała rowerów na komunię. Dawałem na koło wtedy kiedy niektórzy z Was kręcili pierwsze ósemki na rowerku.

ciekawe jakie to plasiki były :banghead:

 

 

Jak sie ma 560 zeta renty i sie umie przeżyć do konca miesiąca.

Wtedy dopiero widac prawdziwych twardzieli , a nie wtedy kiedy się wali lanserke w centrum miasta.

prawdziwych twardzieli widać jak mają na minusie 560 zeta i jeszcze stać ich na paliwo do swoich moto. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bandite od niedawna i troche mi jej szkoda stawiac na kolo ale jak tylko mam jakis ladny kawalek prostej to nie moge sie powstrzymac i najczesciej z samego gazu wstawiam... na jednym jeszcze drugi bieg ...i odkladam bo nie mam takiej wprawy zeby leciec dalej ... Uwielbiam to....

 

 

 

Serio mowisz o tym wstawianiu banditem 600?Ja mam i probowalem cos ale nic ;) Stawiasz go na jedynce z gazu?wez opisz jak to robisz :banghead: pozdro i z góry dziekuje :banghead:

Edytowane przez bandyta600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...