Skocz do zawartości

Jazda bez prawa jazdy? (bez prawka)


Gość grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dy złapie policja?Jest taka sprawa że mam prawko kat. A1 ale jeżdzę MZ 150.Jak mnie złapią to co mogą mi zrobić?Za kilka miesięcy będę mógł robić normalne prawko i wtedy nie będzie problemu!Ale narazie chce jeździć ale nie wiem co mi za to grozi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dy złapie policja?Jest taka sprawa że mam prawko kat. A1 ale jeżdzę MZ 150.Jak mnie złapią to co mogą mi zrobić?Za kilka miesięcy będę mógł robić normalne prawko i wtedy nie będzie problemu!Ale narazie chce jeździć ale nie wiem co mi za to grozi?

 

za kilka miesiecy to dopiero pojezdzisz :D bo pogoda jest w sam raz do jazdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zregoly jak masz A1 to na mz 150 jeszcze Ci przepuszcza (wiem po sobie mowisz ze nie stac cie na nic innego i co zrobic) zazwyczaj to przechodzi gorzej jak trafisz na fiuta z krwi i kosci w niebieskim mundurze. Lepiej zrob swoje A

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No dobra powiedzmy rekwiruja mi dowod reje. a ja jestem na wycieczce mz z krakowa do warszawy.I co mam wracac bez dowodu, czy pociagiem i wziac moto pod pache :lol: czy jak??Wiem przynudzam tym tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... wystraszyliscie mnie troche tymi wypowiedziami

Ja wogule prawka nie posiadam, A1 nie robie bo postanowiłem poczekać jeszcze rok i zrobić A.

Heh... teraz już z garazu nie wyjade :?

Trudno, w przyszłym sezonie zwiedze moją puszcze :D, tam sie chyba misie (niebieskie) nie kręcą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość misiobaran

WITAM.

 

Mnie tam kiedyś złapały "chłopaki" na Junaku bez prawka, na szosie warszawskiej, ale tak im się sprzęt podobał, że skończyło się na upomnieniu...

 

POZDROWIENIA DLA POLICJI !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość misiobaran

WITAM.

 

Mnie tam kiedyś złapały "chłopaki" na Junaku bez prawka, na szosie warszawskiej, ale tak im się sprzęt podobał, że skończyło się na upomnieniu...

 

POZDROWIENIA DLA POLICJI !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
ja nie mam prawka na motocykl tylko na samochod jezdze 4 lata i nie narzekam

W przypadku jazdy mootcyklem bez prawa jazdy kategorii A policja ma prawo skierować sprawę o odebranie prawa jazdy kategorii B. W przypadku doprowadzenia bądź uczestnictwa w wypadku drogowym konfiskata prawa jazdy kat. B następuje niemal automatycznie.

Tak więc powodzenia Przyjacielu z tym optymizmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...