Skocz do zawartości

Sportowy wydech w Simsonie


?ukasz_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie. Czy ktos z Was ma sportowy wydech w swoim Simku? Nie chodzi mi o ten sportowy za 80zł ale o ten Leo Vince ( http://www.kemot.pl/data/motorowery/P1012020b.html ) za 360zl, lub 230zl (w zależności od źródła). Jak on się sprawuje, czy dużo mocy przybywa i czy za tą cenę opłaca się go kupić. Mam zestaw sportowy (ten polski tuning 60ccm 9KM ).

 

Do moderatorów: Wiem, że to nie dział "Mechanika 2T". Myślałem żeby tam to umieścić ale mimo to stwierdziłem, że tu będzie lepiej bo nie chodzi mi o informacje w stylu 'jak naprawić silnik' tylko o opinie na temat wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jeśli chodzi o ten tłumik leo vince to poczujesz przyrost mocy a nie jak ten za 80 zł który tylko fajnie bzyczy. Więc jak masz kase to kupuj ten tłumik.

A ten polski zestaw 60 ccm i 9 km tak naprawde to ściema więc 9 koni nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym że to 9KM to już się przekonałem :) Fakt, na wysokich obrotach ma kopa ale to nie jest to bo to jest nie zgrane z seryjnymi częściami :) np taka różnica. Simson ma gaźnik jak wiadomo 16mm, a tam wlot jest 19mm :) Raz jeden koleś wsadził ten wydech do tego zestawu to mówił, że wtedy to dopiero to chodzi :) Dlatego myśle żeby go kupić, choćby na 1,5 sezonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak kupisz ten tłumik, to odrazu proponuje hamulce tarczowe najlepiej brembo bo nie dasz rady tego zaprzęgu 9KM zatrzymać nie nabijam się, jak dla mnie to strata pieniędzy.. próbujesz oszukać niemieckich inżynierów którzy stworzyli simsona..? hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie mniej jednak taki wydech to fajna sprawa-i nie jest to taki za 80 dych tylko dobrej firmy . Mysle ze warto ... a TERORYSTA (nie chce cie obrazac) ale cos nerwowy jestes w postach o simku :icon_rolleyes: A 9 KM to ty tez nie masz ŁUKASZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Jeśli chodzi o ten tłumik leo vince to poczujesz przyrost mocy a nie jak ten za 80 zł który tylko fajnie bzyczy. Więc jak masz kase to kupuj ten tłumik.

A ten polski zestaw 60 ccm i 9 km tak naprawde to ściema więc 9 koni nie dostaniesz.

Nie nazwalbym tego fajnym bzyczeniem. Moim zdaniem dzwiek z tego tlumika jest o wiele gorszy od komarka. Szkoda sobie tylko wstydu robic :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...