Skocz do zawartości

kupie jakies enduro do 3-4 tys. co polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

ja, tez goraco polecam Aprilie RX, lekka i jak dla mnie dosyc mocna 31.0 hp @ 10800 rpm , amortyzator przedni Upside down, 105 kg wagi suchej

przyspieszenie do v max 14.9 sec / 127.0 kmh

 

 

http://w1.bikepics.com/pics/2006/06/17/bik...612814-full.jpg

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crm dt kmx nie mają szans :]

zależy jaki kmx i jaki kierowca :icon_biggrin:

 

 

" ja, tez goraco polecam Aprilie RX, lekka i jak dla mnie dosyc mocna 31.0 hp @ 10800 rpm , amortyzator przedni Upside down, 105 kg wagi suchej

przyspieszenie do v max 14.9 sec / 127.0 kmh"

 

to coś cienko jak na 30hp jak odblokowany kmx miał ok 7s do 100 i zamykał licznik(ponad 140)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac ze kierowca jeszcze nie doświadczony bo rx potrafi wiecej :icon_biggrin: w pełni odblokowany rx ma 33km, ja mojego w ok. 6sek do 100 rozpędzałem :biggrin: a vmax to ok. 140-150 przy przełożeniach 16/48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam CRM 125. Ale za 3,5 to nie ma co szukać. Dobra CRm z rocznika 1995-1998 to wydetek między 4,5 tys. a 7,5 tys.zł. Ja mam CRM ( w wersji włoskiej - mocniejszej od niemieckich i japoński) i jestem bardzo zadowolony. Części są niestety kosmicznie drogie , a zamienniki bardzo trudno dostepne ale moto jest niezawodne i bardzo mocne. Jeżeli dorwał byś wersje włoską to masz do dyspozycji 36 koni .

Po zmianie końcówki która dość mocno moto dławi ( wymogi dopuszczenia do ruchu) , możesz jeszcze podwyższyć moc.

CRM moim zdaniem najlepsza propozycja, ( jeżeli nie zacznie sie psuć). Jak CRm to zadbane i najlepiej z zagranicy , bo u nas tego mało bardzo jest. Jeżeli Hondzia będzie w nie najlepszym stanie to przygotuj sie na olbrzymie wydatki , bo jak mówiłem żeby części kupić to trzeba w totka trafić. To tyle :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...