Skocz do zawartości

mz 251


Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszej kolejnosci sprawdz linke, nastepnie przy odkreconej lince przy liczniku najlepiej pokrec kolem ktore przekazuje naped przez slimak na linke nastepnie postepuj w zaleznosci od tego co zaobserwujesz....

:icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręć linkę przy kole i zakręć nią, jeżeli wskazówka licznika poruszy się skup sie tylko na napędzie prędkościomierza. Jeżeli się nie poruszy sprawdz połączenie linki z licznikeim.

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy naped dobrze siedzi w obudowie lancucha z tylu, czy nie wylazi na zewnatrz. Tam z boku zdaje sie ze powinna byc srubka ktora trzyma ten caly naped. Aby to wyciagnac oczywiscie nalezy srubke uprzednio wykrecic.

A jak to wyglada to najlepiej przekonaj sie sam, nic skomplikowanego.

Jezeli chcesz dokladnie wszystko obejrzec to bedziesz musial wyciagnac tylne kolo i odkrecic tylna zebatke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy naped dobrze siedzi w obudowie lancucha z tylu, czy nie wylazi na zewnatrz. Tam z boku zdaje sie ze powinna byc srubka ktora trzyma ten caly naped. Aby to wyciagnac oczywiscie nalezy srubke uprzednio wykrecic.

A jak to wyglada to najlepiej przekonaj sie sam, nic skomplikowanego.

Jezeli chcesz dokladnie wszystko obejrzec to bedziesz musial wyciagnac tylne kolo i odkrecic tylna zebatke.

 

 

A wiec naped "siedzi luzno w obudowie lancucha rusza sie do przodu i do tylu

 

mam jeszcze pytanie jak sciagnac linke przy liczniku bo kilka razy prubowalem ale mi nie chcialo zejsc a nie chce na sile zeby czegos nie uszkodzic !!!1

 

pozdro :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec naped "siedzi luzno w obudowie lancucha rusza sie do przodu i do tylu

 

mam jeszcze pytanie jak sciagnac linke przy liczniku bo kilka razy prubowalem ale mi nie chcialo zejsc a nie chce na sile zeby czegos nie uszkodzic !!!1

 

pozdro buttrock.gif

 

jw odkrecasz nakretke i wyciagasz linke.

 

Naped nie moze sie ruszac luzno przod, tyl. Zobacz czy masz z boku srobke zabezpieczajaca wkrecona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jw odkrecasz nakretke i wyciagasz linke.

 

Naped nie moze sie ruszac luzno przod, tyl. Zobacz czy masz z boku srobke zabezpieczajaca wkrecona.

 

sorki ze tak pozno ale nie mialem ostatnio czasu

 

srubki nie ma !!!! wykrecilem linke z tylu i wyjolem to do cego byla przykrecona i jest dziwnie to "cos" nie wiem jak to sie dokladnie nazywa poprzycierane przez zebetka tak mysle a pozatym jest zakrutkie zeby to moga utrzymac to srubka ktora znajduje sie z boku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mztkami sie za bardzo nie interesuje (kiedys tam mialem jedna), ale cos mi sie przypomina ze byly mztki z kolami tylnymi 18cali i 16cali (chyba 251 mialy mniejsze kolka ?). Tak wiec moze byc roznica w przelozeniach napedu ? Chyba ze zalatwili to jakos inaczej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mztkami sie za bardzo nie interesuje (kiedys tam mialem jedna), ale cos mi sie przypomina ze byly mztki z kolami tylnymi 18cali i 16cali (chyba 251 mialy mniejsze kolka ?). Tak wiec moze byc roznica w przelozeniach napedu ? Chyba ze zalatwili to jakos inaczej ?

 

tak 251 ma z tylu 16 !! ale zebatka chyba jest taka sama i naped licznika tez morze byc taki sam ale nie jestem pewny dlatego pytam

 

jakby ktos mial zdjecie tego nepedu i calego tylnego kolo od 250 to juz cos bym w tedy wiedzial !

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...