Skocz do zawartości

Cruiser mniejszy niż 125 ccm


Sąsiad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niewydaje mi się żeby cruiser poniżej 125 ccm nadawał się do jazdy przez tyle lat. Szybko się znudzi i nie będzie sprawiał zadysfakcji z jazdy.

Jedyny motocykielek o jakim wiem (tego typu) to Chiński jincheng Kurier ale to nie jest renomowana marka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Paweł miał świtnego Daelima 125 ccm. Super choper z małym silnikiem, ale dużymi gabarytami. Porządnie to wyglądało i robiło wrażenie i wiele mocniejszego. Spytaj więc Pawła, o ile pojemność 125 ccm nie jest przeszkodą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dominik, kolega się pyta o pojemność mniejszą niż 125 ccm.

Ja słyszałęm:

 

Jincheng Knight

Honda Shadow 50 ccm

 

I Także mi wydaje się, że na 3 lata pojemność 50 ccm Ci nie wystarczy.

Bo np. Cagiva ma tych KM okolo 11, więc szczerze jak na 50 ccm ma ją co ciągnąć, natomiast Knight jest cięższy i ma chyba 3,4 KM. (o Knighcie najlepiej to niech CI BARTOSZ opowie)

Zastanów się i POWODZENIA.

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale dlaczego pytasz o pojemność mniejszą niż 125 cm3 a podajesz przykład małego Drag Stara, który ma 125 cm3 a nie mniej ????

Mały Drag Star mi się jakoś nie podoba, ma jakieś zachwiane proporcje ale to oczywiście rzecz gustu,

Bardzo spodobał mi się na żywo (na zdjęciach wypada nieciekawie) Kawasaki Eliminator 125.

Nieźle się też prezentuje Suzuki GZ 125 (zwłaszcza z dodatkami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe silniki mają to do siebie, że swoją (i tak niewielką) moc osiągają na wysokich obrotach. Sprawia to, że aby w ogóle jechać, trzeba bardzo brzęczeć. Jeżeli chcesz cruisera, znaczy chcesz wyglądać. Bzyczący cruiser wygląda ... komicznie. Nie lepiej rozejrzeć się za czymś bardziej uniwersalnym na początek? Może naked? Musi to być siewca szpanu? Może lepiej kaskę zbierać, jeździć Simkiem/Chartem/Ogarem ... a jak będzie prawko, kupić coś, co na prawdę się sprawdzi na np. 3 lata, czyli 500 i wzwyż?

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam o mniejszą bo nie mam jeszcze 18 lat

 

nie kapuję.

motocykl o pojemności 125 cm3 to taki sam motocykl jak motocykl o pojemności 100 cm3.

jesli nie masz 18 lat a chcesz sobie zrobić (lub masz prawko) A1 to upoważnia Cię ona do dosiadania także pojazdów o pojemności równej 125 cm3

motocykli do 125 cm3 to ze świecą szukać a już szczególnie wsród renomowanych firm.

 

krótko podumowując:

na prawko A1 - cała klasa 125 cm3 jest Twoja, wybieraj i przebieraj :D

jesli masz tylko kartę motorowerową to i tak nici z jazdy motocyklem (legalnej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...