Skocz do zawartości

Cruiser mniejszy niż 125 ccm


Sąsiad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

za zadko jezdze motocyklem i zaczynam byc nerwowy :D

moze jakbym sie wpraszal na przejazdzke w koszu to bylo by mi latwiej opanowac emocje :D

 

(co ty na to??)

Dobra! Będzie mi łatwiej ćwiczyć prawe zakręty z koszem w górze :twisted: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w koszu nalezy miec kask ??

Nawet gdyby przepisy mówiły inaczej (bo trzeba) to nie radziłbym do ćwiczenia przawych zakrętów ze mną jeździć bez kasku :) :) :notworthy: .

 

PS

Załóż pampersa, żeby nie pobrudzić siedzenia :D :lol: :notworthy: . Swoją drogą ciekawe jak by się czuł pasażer kosza, skoro ja mało się nie zes...łem kiedy kosz fiknął mi w powietrze :twisted: :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko teoretycznie' date=' ja mam wpisane w dowodzie NSRki 11KW, podczas gdy faktycznie moto ma 2X tyle mocy.[/quote']

 

Święta racja. Jak się kiedyś sprzedawcę pytałem o Cagivę Planet

to powiedział, że wszystkie sprzęty mają o mocy 30KM,

a zablokowane (do 15KM) są tylko w papierach.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mialem dokladnie ten sam dylemat kilka tyg. temu. postanowione mialem kupic 80 ccm zarejestrowane na 50 - w planach byla DT, RD, MBX, MTX lub Tuareg. Jednak los tak sporawil ze nadarzyla sie swietna okazja i kupilem Hondke CM (125). Wiem ze musze zrobic A1 ale NIEZALUJE! naprawde jesli masz w planach A1 to nie kupuj 2 suwa.. takie jest przynajmniej moje zdanie. 4 suw da Ci swoim dzwiekiem i kultora pracy 2x wiecej niz 2 suw ktory moze i bedzie szybszy o te... 30 km/h ? Polecam 4 suwa i polecam CMke - wez pod uwage rowniez Yamahe SR, Suzuki GN. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...