Skocz do zawartości

Bieszczady 15-18 czerwiec


jaroGS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i o informacje pytam.

Szukam sprawdzonych adresów kwater( z parkingiem lub garażem) w Bieszczadach,jak również ciekawych tras w tej okolicy,niekoniecznie asfaltowych....

Pozdrawiam

Do zobaczenia na trasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wybierasz się? Tez się nad tym zastanawiam. Jak będzie bliżej terminu to może się zgadamy razem?

 

..O ile oczywiście nie jedziesz w jakąś romantyczną podróż we dwoje! :icon_mrgreen:

Witam

Wybieram sie w czerwcowy dlugi weekend,ale chce sie skupic na jezdzie,nie na szukaniu kwater,stad moje pytanie na forum...

Romantyczna podroz.... :icon_twisted: Od 10 lat jestem zonaty..... :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wybieram sie w czerwcowy dlugi weekend,ale chce sie skupic na jezdzie,nie na szukaniu kwater,stad moje pytanie na forum...

Romantyczna podroz.... :icon_twisted: Od 10 lat jestem zonaty..... :icon_twisted:

 

Bravo dla Ciebie za wytrwalość :icon_mrgreen:

 

Co do kwater. Ja zwykle akomoduję sie w Wołosatym (najbardziej na południowy wschód wysunięty fragment).

 

Tam jest kilka domków i każdy udostępnia kwatery. Co do standardu to dla mnie lux. (oczywiscie co kto lubi), ale cieplo, przytulnie, woda jest, parking też. Ogólnie mówiąc - polecam!

Co do tras, to nie jezdzilem na moto w bieszczadach jak dotąd. Dojazd tam jest z Ustrzyk Górnych, półasfaltową drogą, (ok. 5-8km) gdzie łatwo trafić zająca :icon_mrgreen:

Dla spieszonych całodniowa wycieczka na Tarnicę i powrót przez malowniczy masym Halicza, z widokiem na Ukraińską stornę.

W odleglości 500 m od ostatniego gospodarstwa - ruiny cmentarza prawoslawnego Łemków i ślady kaplicy - obligatoryjnie do zobaczenia.

 

Drugie miejsce jakie przychodzi mi do głowy to Oberża 'Biesisko' (poszukaj w inecie). Absolutnie najlepsze jedzenie w Bieszczadach!! Kwatery też są, ale drożej. Mieści się ok. 5km od Cisnej, w stornę Ustrzyk Grn. w okolicy wioski Przysłup. Jest tam gość, o nazwisku Francuz, konkretny i z pewnością wskaże Ci ciekawe trasy (ale pewnie raczej na enduro :icon_mrgreen: ). Ma też konie, chyba najlepsze jazdy, jakie odbyłem konno, to własnie u niego.

 

Tyle z pamięci. Gdybyś chciał dodatkowe info - pisz.

 

 

krzysiek

Edytowane przez plooscva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 10 lat jestem zonaty.....

 

To znaczy że co? Romantyczna podróż po 10 latach żonce się nie należy? :icon_twisted:.. niechby tylko to usłyszała! ..to bys miał "Bieszczady"! :icon_twisted: :icon_mrgreen:

 

Popytam znajomych Bieszczadomaniaków gdzie zazwyczaj sypiają. Ale obawiam się że odpowiedź będzie, że szukają na miejscu lub przez Ąternet :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zwykle akomoduję sie w Wołosatym

 

 

Jeżeli zarezerwowałeś sobie pokoik, to ok, bo jeśli tego nie zrobiłeś to obawiam się ze juz wolnych miejsc nie ma( mam na myśli oczywiście wekeend czerwcowy). Mieszkam w Ustrzykach Górnych i tu jest już wszystko zajęte. Więc lepiej nie jechać w ciemno i szukać na miejscu, bo może być problem. Lepiej troche podzwonić, może się coś znajdzie. Nie wiem jak w Wetlinie i Cisnej, tam jest większa baza noclegowa, wiec szanse są większe.

 

pzdr

Edytowane przez Domieniek

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki żart z tym brakiem romantyzmu po latach(młodsi stazem nie brac ze mnie przykładu)!

Cos się zaczyna klarowac,właśnie o takie info mi chodziło,gdzie mozna zjeśc bez obaw o zdrowie,co zobaczyc ciekawego.

A wyjazd oczywiscie z ŻONĄ! :icon_twisted:

Dzieki za informacje,czekam na jeszcze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja planuję urlop w Bieszczadach w połowie lipca :clap:

Z pewnością będę śledził ten temat i na pewno nie omieszkam skorzystać z podanych tutaj namiarów na miejsca noclegowe jak i ciekawe trasy krajoznawcze :clap:

 

Pozdrawiam, Draco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wybieram sie na przełomie czerwca i lipca w bieszczady swoim enduro . i potrzebuje mapy wojskowe wydane przed 39r nr glo 1004 lub hlo 50004 sa to mapy na zachód od h4 jesli ktos ma je proponuje wymiane ksero kolorowego ja posiadam na wschód h4 . Moge je odkupic jesli ktos chce sprzedac wiadomosc gg4597604

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wetlinie jest dobra knajpa BAZA LUDZI Z MGIEŁ przy głównej drodze. Warto tam wpaść wspaniała "mordownia" :biggrin: Polecam jest tam dobre piwko za 2 zł wydawane od godziny 11:30 do 13tej. Przynajmniej tak było latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...