Skocz do zawartości

trening grandysow 3-4czerwca


pozdro600
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:)

 

to uporządkujmy sprawy:

1. kto jedzie na 100% ?? i na ile dni ??

2. co możecie załatwić, żeby się nie dublować ??

3. kto jedzie jako zawodnik, a kto jako kibic ??

 

odp.

1. jadę, 3 dni,

2. 2 kanistry, przedłużacz,

3. biorę moto,

pozdro600

 

Lobo, nie podpisuj się posdro600 bo mylę się kto w końcu pisze... :)

 

Ja jadę. Tak naprawdę, przyczepkę potrzebuję ja i pozdro600. Reszta może na dwóch kołach śmigać. Przyczepka na 3 moto można wypożyczyć, znam nawet wypożyczalnię gdzie. Na trzy, bo licho nie śpi i jak coś nie daj boże, to nie ma problemu z powrotem. A poza tym bez względu na pogodę można spokojnie jechać. Ja raczej mogę mieć problem z autem - muszę je zaklepać na następny weekend na MMP II.

 

To reasumując : kto może mieć auto z hakiem?

Ja i pozdro600 załatwimy przyczepkę.

 

W aucie jest miejsce dla 4 osób : właściciel, ja i pozdro600 (w końcu załatwiamy przyczepkę i jako jedyni nie możemy jechać na moto :) ) + osoba dodatkowa lobo jako organizator. Chyba że lobo będzie posiadał samochód, to osoba dodatkowa może być losowana. Reszta może jechać na moto, a bagaże spróbujemy upchać do auta. I ewentualnie możemy zmieniać się na motocyklu... :)

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwilę obecnę młody załatwił samochód z hakiem do którego wejdzie 5 osób: mlodywital, marta, maniek, ja i ... :clap: no właśnie kto :clap:

 

maniek obiecał załatwić przyczepkę - maniek, na ile moto ta przyczepka :) przypominam, że na chwilę obecną tylko moje moto jest do transportu...

 

 

 

to tyle, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano widzialem ładnie ci szło ,ja tez jezdzilem,a teraz to juz chyba w grupie B bedziesz startował?

chyba ciezko bedzie w grupie B.mam za slabe moto, poza tym jak bylem to mialem problem z gaznikami i na prostej objezdzaly mnie gs'y, bo moj nie chcial isc wiecej jak 140/150.teraz zajmuje sie przywracaniem moto do stanu seryjnego(zdemontowalem filtr k&N) i zobaczymy jak bedzie chodzil.oprocz tego jeszcze mi lapie skads lewe powietrze i mam zamowione juz uszczelki do gaznikow i w przyszlym tygodniu bedzie kolega je reanimowal. jak wszystko bedzie dobrze to mam nadzieje na miejsca w biegu kontrolnym gdzies po srodku tabeli. a do grupy B sie przeniose jak kupie sobie mocniejsza furkem, co przy pomyslnych wiatrach ma szanse sie stac jeszcze w tym sezonie:)

 

ano jeszcze chcialem sie pochwalic - wykonalem pierwszego stopala (co prawda jakies 5 cm tylko) pare dni temu:))))))))))

Edytowane przez pozdro600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja jestem piaty do samochodu bo juz wiem ze jade:) jest jeszcze taka sprawa ze moja Gosia tez chce jechac z nami i nie wiem jak sie zmiescimy...poza tym rozmawialem z Alicja z polandposition i ona tez moze bedzie jechac, wiec moze smigniemy na dwa samochody??no i jeszcze kwestia kto jedzie moto a kto samochodem, bo do transpotu sa moj B4 i Gixer Lobo?czy jeszcze cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Po wczorajszej rozmowie z Lobo ustalenia są następujące :

 

1. Młody bierze auto z hakiem. W aucie jest pięć miejsc - aktualna rezerwacja miejsc to Młody, Lobo, Maniek_7, Marta...(?) i jedno wolne.

 

2. Ponieważ auto jest z czerniakowskiej, więc najbliżej będzie od ciecia gdzie załatwialiśmy ostanio (niedaleko pozdro600) - trzeba zamówić już teraz - skontaktuję się z Gieńkiem - weźmiemy tą na trzy motocykle.

 

3. Na przyczepce jadą jak na razie dwa moto : Lobo i pozdro600

 

4. Jeśli Marta jedzie, potrzebny jest dodatkowy samochód (jak Gieniek jedzie z kobitką).

 

5. Ostatnia sprawa - jak ze spaniem - kto chce spać w przyczepce kampingowej (warunki harcerskie, trza i tak mieć śpiwór) a kto ma jakiś inny nocleg (namiot, samochód jakiś pokój...?)

 

Bardzo proszę zainteresowanych o wpisanie się i ostateczne potwierdzenie opcji. Nie ma opcji, że teraz zamawiamy, a potem ktoś się wycofa. Zbieram info na przyczepkę kampingową do piątku. W piątek o 16.00 dzwonię i zamawiam

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano!to wyjasnijcie moze czy Marta jedzie, bo jakbyco to moge zostawic kobite i jechac sam.chce kimac w przyczepce i mam moto do transportu.pozdro600bejbe

 

Marta jedzie na 100%,

 

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek,a co Ty mnie tak znakiem zapytania... ?? Przecież od początku było wiadomo,że jadę... :buttrock:

Samochód,którym mykamy jest 7-osobowy :banghead:.Przyczepka ma być na 3 motocykle na wszelki wypadek (tfu tfu....) A nocleg to najmniejszy problem ;)Ty mi lepiej powiedz jak jest z żarciem i prysznicem :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro nie ma wolnego miejsca na przyczepce (tak rozumiem) to kto jedzie na kolach?

bo jesli jest miejsce na przyczepce i samochod na 7 osob to ja chetnie bym sie dokleil - bo to pewnie by taniej wyszlo jak na kolach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...